Anket

Etkinliğimizi nasıl buldunuz ?

Harika ;)
Güzel :)
Eh işte !

Gönderen Konu: Ytü İeee Yıldızlı Projeler Yarışması’10  (Okunma sayısı 2276 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ytüieee

• Tanrı Misafiri
  • *
  • Site puanı: 0
Ytü İeee Yıldızlı Projeler Yarışması’10
« : Mart 11, 2010, 06:40:36 ÖS »
YILDIZLI PROJELER YARIŞMASI’10
/>
/>"Bütün herkes bu muhteşem projeyi konuşuyor".   Keşke bu başlık bana ait olsa diye hiç düşündünüz mü? İşte size kaçırılmayacak bir fırsat.   Şimdi bir düşünün.   Türkiye'nin en seçkin akademisyenleri ve en değerli iş adamlarından oluşan bir jüri projenizi inceliyor.   Sonunda da muhteşem bir ödül ve staj imkanı var.   ‘Nerede böyle bir fırsat? dediğinizi duyar gibiyim.   Cevabı çok basit: ‘Göster enerjini, kap ödülünü’.   
/>
/>Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE öğrenci kulübü tarafından geçen yıl ilki düzenlenen Yıldızlı Projeler Yarışması’nın bu yıl ikincisi düzenleniyor.   Geçen yıl rekor sayıda katılımcı ve proje ile bir ilke imza atan organizasyonda bu yıl da birbirinden farklı onlarca kategori, birbirinden güzel ödüller ile yine bir ilke imza atılacak.   Tüm üniversitelerden ön lisans, lisans ve lisansüstü öğrencilerinin ister bireysel isterse takım halinde katılabilecekleri bu yarışmada sen de yerini al.   Fırsatlar yanı başında, ama denemeden seni bulamaz. 
/>
/>Fırsatı değerlendirmek ise senin elinde.   Türkiye’nin dört bir yanından gelen akademisyenlere ve sanayicilere projeni sunabileceğin bir platformda sen de yer almak istemez misin? Hem de patent başvuru desteği ile projen güvence altında olacak.   Haydi vakit kaybetmeden hemen hxxp: www.  elektrikport.  com/ adresini tıkla, başvurunu yap, sende ilklere imza at! Sen de parlayan yıldızlardan biri olmaya hak kazan. 
/>Unutma son başvuru tarihi : 21 Nisan 2010
/>
/>Unutma son başvuru tarihi : 21 Nisan 2010
/>Başvuru için : hxxp: www.  elektrikport.  com
/>
/>
/>İletişim: bilge.     tan@ytuieee.     org
/>gokhan.     sezek@ytuieee.     org
/>
/>
/>
/>
/>
« Son Düzenleme: Nisan 01, 2010, 10:33:31 ÖS Gönderen: ytüieee »

Çevrimdışı ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 45
  • Fakülte: Sakarya Meslek Yüksekokulu
  • Kayıt Dönemi: 2006
Ynt: Ytü İeee Yıldızlı Projeler Yarışması’10
« Yanıtla #1 : Mart 11, 2010, 08:26:57 ÖS »
Benim anlık Baş harflerden şiir yazma gibi bir yeteneğim var sizce bununla katılabilirmiyim :))))
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

Çevrimdışı ytüieee

• Tanrı Misafiri
  • *
« Yanıtla #2 : Mart 11, 2010, 09:12:55 ÖS »
Güzel bir yetenek aslında bizim nicke de bi yazsan çok güzel olur :) ama malesef yarışmamızda böyle bir katagori  :agla:

Çevrimdışı sonbaharın yazı

• Harbi GencSau lu
  • Site puanı: 12
« Yanıtla #3 : Mart 11, 2010, 09:42:42 ÖS »
para veriyomuyuz :'(
İnsan olmak yetmez yetmiyor zaten
/>Süpermen Süpermen olmak lazım bazen...

Çevrimdışı ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirbaşı
« Yanıtla #4 : Mart 11, 2010, 09:43:28 ÖS »
Güzel bir yetenek aslında bizim nicke de bi yazsan çok güzel olur :) ama malesef yarışmamızda böyle bir katagori  :agla:
/>

/>isim vermen ytrli ;) ;)
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

Çevrimdışı ytüieee

• Tanrı Misafiri
  • *
« Yanıtla #5 : Mart 11, 2010, 10:12:57 ÖS »
elbette hayır para verme gibi bir olay yok hatta üstüne biz para hediye ve staj olanağı sunuyoruz ayrıntılı bilgi için iletişim linklerini kullanabilir kayıt sitesinden bilgi alabilir veya buradan mesaj yazabilirsin

Çevrimdışı can_ke

• Sana karşı nötr..
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 62
« Yanıtla #6 : Mart 11, 2010, 10:15:27 ÖS »
öğrenci  olmak  varmış :P
ßeni Yormayın! --> Çok üşengecim
/>ßana yalan söylemeyin ! --> Nefret Ederim
/>ßana bişey sormayIn! --> ßiLmiyorum
/>Ciddi olmayın --> ßen gülüyorum
/>İçelim demeyin! --> Kullanmıyorum
/>Gidelim diyin! --> Geliyorum
/>Dalga geçelim. --> ßayılıyorum
/>Derdinmi var ? --> Dinliyorum
/>Çok mu zor? --> Ugraşıyorum
/>ßana aşIk olma! --> ßen Haketmiyorum

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/> Sıkıldım senden Hayat

Çevrimdışı ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirbaşı
« Yanıtla #7 : Mart 11, 2010, 10:49:56 ÖS »
bu iletişim adresleri sadece meil içinmi msn olarak kullanmıyormusunuz ? Ekledimde kabul edilmedi sanırım.
€jderMan
/>
/>
/>
€jderMan

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments