G÷nderen Konu: Yeni Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?...  (Okunma sayřsř 793 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř mortakal89

• ...MerCaN...
  • Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 38
  • Site puanř: 5
  • oyunun en g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel yerinde zil ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žalard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ya..├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyim..
Yeni Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?...
« : Ůubat 01, 2008, 02:04:22 ÍS »
bugun ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž noktan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n d.gununu kutlarken bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iirim akl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma geldi, payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak istedim.. biraz uzun in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?allah s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ::)
/>
/>
/>_YEN├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ YA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?IMA_
/>Saatler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lerledik├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že.. (Benden Bana Bir Hediye)
/>
/>24 saat sonra b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum,
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir akrebin ucuna ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum,
/>Yelkovana yolluk haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yolluyorum,
/>Ve tam kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na dikilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, akan zaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ izliyorum…
/>
/>
/>20 saat sonra b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum
/>Fark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nday├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m; ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âmr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mden yiyorum,
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekeri; tuzdan da ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒dan da fazla kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum,
/>Ve yine de ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n her tad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ seviyorum..
/>
/>16 saat sonra b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum
/>Ne mutlu ki hala her ‘an’dan zevk al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum,
/>Ayna kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda kendime g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ms├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum,
/>Ve bug├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n,tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m her y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum…
/>
/>12 saat sonra b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum
/>B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝memenin tam ortas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda; akrep, yelkovanla tepede bulu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unda; ben ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma,
/>    c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mlelerimi hediye ediyorum,
/>her saate daha ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ekliyorum,
/>u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?runa ne kalemler t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ketiyorum,
/>ve hediyemde, T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že’deki her noktalama i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aretini kullan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum…
/>
/>8 saat sonra b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum
/>i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žimi dolduran sevinci,beni mutlu k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan her ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyi ard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ra virg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ll├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum,
/>T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne gurur y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nlem dikiyorum!
/>Ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yada buldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um her cevaba bir soru i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?areti(mi) b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum?
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n sakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nlerimi burada noktal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum.
/>Yeni Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?: sana art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k iki nokta ve bir parantez kapat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum
/>Ve beklide bu hayata vedam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ben b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum :)
/>
/>4 saat sonra b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum
/>suskunlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umu,ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒,k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ her ne varsa hepsini kahkahaya e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itliyorum,
/>Hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n par├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žalara b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nmesine izin vermiyorum,
/>Kendime art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum,eksileri kendimden ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum,
/>Ve art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k son dakikalar b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum,
/>C├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mlelerimi t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ketip, 18’e elveda i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin el sall├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum,
/>Silgi; hatalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma ra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?men seni kullanmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sevmiyorum,
/>Beklide silik hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ralar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bana unutturmandan korkuyorum,
/>19’a merhabada, rol alan her arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imin ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yerlerinden SEV├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░YORUM!!..
/>Ve O an: Rabbim’i ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kranla an├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum,
/>    B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m,
/>        Kutluyorum…
/>                        02-08-2007
/>                          05:25
/>
Bu a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k imk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬óns├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sevmek b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel oldu?
/>                   Yoksa sevmek g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zeldi de beni imk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬óns├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ buldu?
/>
/>Bir umut vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, bir yanak ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒; Sonra gitti ve kalbim a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, ard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan bakakald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒

ăevrimdř■ř el@

• eLaaaa
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1783
  • Site puanř: 612
Ynt: Yeni Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?...
« Yanřtla #1 : Ůubat 07, 2008, 12:29:19 ÍÍ »
g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zelmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? eline sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k:)))

/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░yilik yapam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsan bari k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kte yapma. .....

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments