G÷nderen Konu: Yeni Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?layanlar i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi / SA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?  (Okunma sayřsř 3392 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř kue├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ittirmcdeltat

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 5
  • Site puanř: 0
  • FakŘlte: MŘhendislik FakŘltesi
Selamlar herkese,
/>
/>2012 YGS-LYS Tercihleri bitti. Bende bunlardan biriyim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k ihtimalle SA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?-Metal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rji ve Malzeme M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine yerle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im. Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda sitemizde ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sal bilgiler mevcut lakin hem tercih yapacak arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin hem de adaylar i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin istediklerine ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak zor oluyor.
/>
/>Ek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?is├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k'├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ takip edenlerimiz bilir. "yeni ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?layanlar i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin xxx" ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok yararl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.
/>
/>Ben ve benim gibi yeni arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n yarar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na olaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nerek b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. Geriye kalan i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žini bilgilerle doldurmak.

ăevrimdř■ř elclassico66

• *
  • Ţleti: 14
  • FakŘlte: Bilgisayar ve Bili■im Bilimleri FakŘltesi
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ncelikle iyi geceler
/>ben Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitesi Bili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini kazanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bulunmaktay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
/>Benim kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin neler yapmam gereklidir ?
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?n kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vurusu bu senede ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerli mi ? bu sene ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerliyse benimki Veritaban├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lant├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hatas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tu. Bir s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re sonra tekrar deneyiniz.
/>hatas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ veriyor
/>
/>28 A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ustos da har├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž yat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒raca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝creti ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen seneki ile ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ?
/>kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin neler yapmam gereklidir ? www.sau.edu.tr de g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ken d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
hocam ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âncelikle gecen senemi kazand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t ypt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ tam a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarsan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z bilgilndirme yapabilirim. ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen sene 130 verdiysen bu sene 150 tl verirsiniz.
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř elclassico66

• *
yok bu sene kazand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
/>bu arada har├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar kalkt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ?

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
valla o konuda bilgim yok.
/>
/>http://www.ogrisl.sakarya.edu.tr/index.php?pid=nss
/>
/>bu siteden tc ile okul numaran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sorgula daha sonra
/>
/>http://www.gate.sakarya.edu.tr/ 
/>
/>1 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retimsen okul numaran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na "b" 2 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retimsen okul numaran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na "g" koyarak okul numaran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekilde yaz; b062112334  gibi kullan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ifrenide tc kimlik numaran yazarak giriyorsun ve orada ki b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncellemeleri yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan sonra g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncellemeyi kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t et ve o yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ alarak har├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ garanti bankas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rabilirisiniz. daha sonra da okula kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t olmaya gidiceksiniz k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sa ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ bu :)
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř elclassico66

• *
anlad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
/>ama verdi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iniz sitede Veritaban├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lant├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hatas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tu. Bir s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re sonra tekrar deneyiniz.
/>bu hata yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor kimli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m zaman ama

ăevrimdř■ř Nezis

• *
  • Ţleti: 10
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
sakarya insan kaynaklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yonet├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  kazandm ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lk tterchmd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ zaten bu b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ avantaj olab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ un├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ konusunda da b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ verrmsnz b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒de yurt konusunda:))

ăevrimdř■ř elclassico66

• *
1.tercih olmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ etkilemez ne yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kki
/>

ăevrimdř■ř Nezis

• *
  • Ţleti: 10
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
pek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yurtlAr ve bolm hakkk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda da b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irink├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z:

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
nezis bayan m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bay m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yurtlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylerseniz y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânlendiririm sizi. 
/>
/> elclassico66  hocam daha yeni a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kland├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sistemi d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zenleme vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r bayramdan sonra d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zelir sorun acele etme :))
€jderMan
/>
/>
/>
€jderMan

Seo4Smf Tagleri: Řniversitesi yeni ba■layanlar 

Facebook Comments