Gönderen Konu: Yardım!!! Uzman Tv Den Nasıl Video İndirebilirim?  (Okunma sayısı 21934 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ^^ELFİDA^^

• Kusursuzluğun olmadığı bir dünyada kendi seveceğimiz şeyi mükemmel görmeye çalışarak mı kurtuluyoruz içimizdeki açlıktan?
  • Harbi GencSau lu
  • Site puanı: 112
  • Kuş olup uçmak isterken, ağaç olup kök salıyoruz..
Yardım!!! Uzman Tv Den Nasıl Video İndirebilirim?
« : Aralık 23, 2009, 02:04:37 ÖS »
Merhaba arkadaşlar bir ödevim için Uzman Tv den video indirmek istiyorum ama site indirilemeyeceğini söylüyor. Bir yolu yok mudur indirmenin? Bileniniz varsa yardım ederse sevinirim.
Sevgilim,
/>bu ayak sesleri, bu katliâmda
/>hürriyetimi, ekmeğimi ve seni kaybettiğim oldu,
/>fakat açlığın, karanlığın ve çığlıkların içinden
/>güneşli elleriyle kapımızı çalacak olan
/>gelecek günlere güvenimi kaybetmedim hiçbir zaman...
/>
/>Nazım Hikmet Ran

Çevrimdışı fidan

• ***SiBeL***
  • Tanrı Misafiri
  • *
  • Site puanı: 1
Ynt: Yardım!!! Uzman Tv Den Nasıl Video İndirebilirim?
« Yanıtla #1 : Aralık 23, 2009, 02:28:53 ÖS »
Programa gerek yok.  tarayıcınız explorer ise,pratik bir çözümü var.  explorer daki araçlar menüsünü tıklayın açılan penceredeki en alttaki seçenek olan internet seçeneklerini,buradan ınternet Temporary ınternet files daki ayarlar sekmesini tıklayın.  Açılan bölümdeki dosya görüntüleyi tıklayın. Uzman tvde izleyipte indirmek istediğiniz görüntüyü açmadan önce, dosyayı görüntüle bölümünü tıkladığınızda açılan o sayfadanın tümünü seçip sil diyin. (çerezlerin tümü silinecektir. )
/>
/>Daha sonra başka bir sayfa açarak uzman tvde indirmek istediğiniz görüntüyü izlemeye başlayın.  Görüntü bitiminde biraz önce sildiğiniz bölüme gelin.  sayfayı yenileyin.  boyuta göre sıra sekmesini tıklayın.  İzlediğiniz görüntü oraya düşmüştür.  Kopyala diyip, masa üstüne yapıştırın.  anlamadığınız, sormak istediğini bir yer olursa yardımcı olmaya çalışırım.
Ya BiR YoL BuL,Ya BiR YoL aÇ, Ya Da YoLDaN ÇeKiL....

Çevrimdışı mike_c

• çǿκکε√díκ طę ∂طí
  • Site Admin
  • Site puanı: 1091
  • Yürü be koçum kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • Fakülte: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
  • Kayıt Dönemi: Mezun
« Yanıtla #2 : Aralık 23, 2009, 04:53:42 ÖS »
İnternet Download Manager ile izlediğiniz tüm videoları indirebilirsiniz. Program kendiliğinden "Bu video dosyasını indir" diye bir seçenek sunuyor videoların üstünde. Kolay gelsin :)

/>
/>

/>Benim hiç soranım yok ama sevenim var. Olur olmaz dalarım düşüncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce düşünce olmasa, yanına gelsem, kucağına yatsam, kendimi falan kollamadan, gözlerimi kapasam, bir gün...Tek bir defa bütün maskeleri, bütün maskeleri kenara bıraksam, kendimi savunmadan, nasılsam, neysem, ne kadarsam o işte, kıvrılsam yanına, tek bir gün...

Çevrimdışı numberbir

• ...Olur ki, bir şey sizin için hayırlı iken, siz onu hoş görmezsiniz. Yine olur ki, bir şey sizin için kötü iken, siz onu seversiniz. Allah bilir, siz bilmezsiniz...
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 560
« Yanıtla #3 : Aralık 23, 2009, 06:42:25 ÖS »
http://www.gencsau.com/forum/internette-izlediginiz-videolari-programsiz-bilgisayariniza-kaydedin-t72128.0.html
/>
/>Burada da Mozilla Firefox tarayıcısı ile kolayca videoları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Çevrimdışı hbsv8

• Katılan Üye
  • Site puanı: 0
  • Fakülte: Fen-Edebiyat Fakültesi
  • Kayıt Dönemi: 2009
« Yanıtla #4 : Aralık 23, 2009, 06:47:42 ÖS »
internet download manager programıyla rahatlıkla her sitedeki videoyu indirebilirsin.beni 0; margin: 0 -0.6ex 0 -1px;"> m kolayıma gelen budur.hiç bir şekilde seni uğraştırmaz.direk indir butonu zaten çıkar.her türlü dosyayı da bu program üzerinden indirir bilgisayarın.çok hızlı ve pratiktir.kullanırsan farkı görürsün zaten
αşкıηяαвıηα çαяєѕιzℓιğє ѕєѕ єттιм
/>ѕαяıℓıм νι¢∂αηıмα мєянαмєтιηєєѕ єттιм
/>уıкıℓı gυяυяυм уαηızℓığıмıη üѕтüηє
/>
/>şєƒкαтιηιη єηкαzıηα ''ιѕιмѕιz вιя ¢єѕєттιм''

Çevrimdışı ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 45
  • Fakülte: Sakarya Meslek Yüksekokulu
  • Kayıt Dönemi: 2006
« Yanıtla #5 : Aralık 23, 2009, 07:13:08 ÖS »
aynen bunlarla ugrasmaya gerek yok idm manager ıle en fazla 2 dakka da cekersın ve cok rahattır. googlede arattır cracklı olan versıyonlarınıda bulursun sınırsız kullana bılırsınde :)
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

Çevrimdışı ^^ELFİDA^^

• Kusursuzluğun olmadığı bir dünyada kendi seveceğimiz şeyi mükemmel görmeye çalışarak mı kurtuluyoruz içimizdeki açlıktan?
  • Harbi GencSau lu
  • Site puanı: 112
  • Kuş olup uçmak isterken, ağaç olup kök salıyoruz..
« Yanıtla #6 : Aralık 25, 2009, 01:21:41 ÖS »
Yardımlarınız, verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim arkadaşlar... O gün laptop'un şarjı bitmişti ve bir daha girip bakamamıştım siteye hocaya video adreslerini gönderdim komik ama yaptım :) Neyseki anlayışlı bir hoca  :)
/>
/>Teşekkürler... İlerleyen zamanda bu bilgiler mutlaka lazım olacaktır.
Sevgilim,
/>bu ayak sesleri, bu katliâmda
/>hürriyetimi, ekmeğimi ve seni kaybettiğim oldu,
/>fakat açlığın, karanlığın ve çığlıkların içinden
/>güneşli elleriyle kapımızı çalacak olan
/>gelecek günlere güvenimi kaybetmedim hiçbir zaman...
/>
/>Nazım Hikmet Ran

Çevrimdışı ADEN

• A---> D--->E--->N
  • Takılan Üye
  • Site puanı: 2
  • Yavuz Hırsızı Bastırdım, Kendi evinde....
« Yanıtla #7 : Aralık 26, 2009, 12:26:23 ÖÖ »
Programa gerek yok.  tarayıcınız explorer ise,pratik bir çözümü var.  explorer daki araçlar menüsünü tıklayın açılan penceredeki en alttaki seçenek olan internet seçeneklerini,buradan ınternet Temporary ınternet files daki ayarlar sekmesini tıklayın.  Açılan bölümdeki dosya görüntüleyi tıklayın. Uzman tvde izleyipte indirmek istediğiniz görüntüyü açmadan önce, dosyayı görüntüle bölümünü tıkladığınızda açılan o sayfadanın tümünü seçip sil diyin. (çerezlerin tümü silinecektir. )
/>
/>Daha sonra başka bir sayfa açarak uzman tvde indirmek istediğiniz görüntüyü izlemeye başlayın.  Görüntü bitiminde biraz önce sildiğiniz bölüme gelin.  sayfayı yenileyin.  boyuta göre sıra sekmesini tıklayın.  İzlediğiniz görüntü oraya düşmüştür.  Kopyala diyip, masa üstüne yapıştırın.  anlamadığınız, sormak istediğini bir yer olursa yardımcı olmaya çalışırım.
/>

/>Pdf formatında olup hiç bir şekilde bilgisayara indirilemeyen dökümanlar için en yararlı yöntem.
/>
Ağlarsın belli olmaz,
/>Bu yağmurlar yüzünden
/>Uyan Kanar ellerin korkarsan eğer,
/>Bak burdayım ölmedim hala,
/>Tutunuyorum uçurum kenarına,
/>Senin için unutmak için,
/>Annem için annem için....

Çevrimdışı dj_ibo_g_h

• Tanrı Misafiri
  • *
  • Site puanı: 0
  • Fakülte: Güzel Sanatlar Fakültesi
  • Kayıt Dönemi: 2000
« Yanıtla #8 : Ocak 11, 2013, 01:30:08 ÖÖ »
video indirmek okadar kolayki nasıl böle bir hata aldınız anlayamadım
/>video lar gayet normal inidiyor

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments