G÷nderen Konu: y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imin sesi..  (Okunma sayřsř 957 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř sevval

• BALKIZ :)
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2802
  • Site puanř: 315
  • ! ! ! S E V ! ! !
uzaklardan bir ses olman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ isterdim, bir selam, bir nefes... "├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me" diye seslenmeni isterdim... Bir el olman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ isterdim, bir kol... "├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zledim" deyip sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒... En karanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k yerinde d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lerimin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p gelmeni isterdim. K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir bahar gibi, umut ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ isterdim hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma...
/>
/>Gelseydin ve yaslasayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ omuzuna, a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lasayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m doya doya ... Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerdi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mesi y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imin, ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerdi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mesi i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žimin, kirpiklerimde ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?murlar dumanlanmazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ biliyorum...
/>
/>Seninle sular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ye├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda bulu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak, sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n kokusundan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âpmek, i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žime ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekmek ve serin solu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?undan i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmek, sana sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmak, kucaklamak, u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmak isterdim…
/>
/>Ama nafile, aram├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zdaki b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n yollar kapal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒... B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n dallar kesik... Yoklu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un buz gibi so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uk... ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum... Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im de donmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? sanki. G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimde...
/>Ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ler i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde bedenim... ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yle bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me ki, hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k. B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n uzuvlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m uyu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. Ezip ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyor ruhumu ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar...
/>
/>Yoksun i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te, kalbimin kuyusu en hazin sesle inliyor ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi. Kirpikleri k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan bir zaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n teninde, a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iirler topluyorum gecelere ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi...
/>Bilirim, sevmek ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlemek bir ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e dokunmakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r; yakmakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini yang├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlarda. Ama ben ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum. Yoklu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un buz gibi so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uk. Yakacak bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyimde yok…
/>A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum, buza d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yor g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m… A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum, ak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p gidiyor g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?layanlara… Bakakal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum ard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žaresiz…
/>
/>Ah! bir el olsan dokunsan aln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma, ok├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?asan sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir anne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?efkatiyle.. Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerdi a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerdi biliyorum... Bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l olsayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žemde, koklasayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m nefes nefes, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekseydim i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žime derin derin... Bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz olup baksayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerime, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekip alsayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žindeki h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝... Ah! bir bilsen nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l sevinirdi y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im, nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l sevinirdi duda├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mdaki gelincik, kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mdaki akasya...
/>
/>Susuyorum art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k derin derin... Ve sessizce soluyorum bir HAZAN yapra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gibi... Oysa ne kadar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok hasretim konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?maya, anlatmaya anla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmaya... Oysa ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok istiyorum, t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m bedenimden s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p alman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, hicran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ls├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mla...
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im kanrevan, dikenler ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z, ayaklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k doruklara, menzil uzak...
/>
/>Gel. Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im ol seher g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m, her ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mde bana yeniden hayat ver. Elim ol, aya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ol, can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ol... Gecem - g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m ol... A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?layan g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerim ol her damlada yeniden do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ur beni, yeniden do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ur umudumu. Her ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mde yeniden yarat ki, seni ne kadar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzledi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi anlatay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yery├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ndeki b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n canl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ cans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z varl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klara, ne kadar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sevdi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi ...
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nce sen gel sevgilim solmadan resimler, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iirler sislenmeden... ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░slenmeden geceler ... Sonra ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m gelsin...
/>
/>Yoksun i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te, kalbimin kuyusu en hazin sesle inliyor ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi.
/>
« Son DŘzenleme: Mart 03, 2007, 03:03:01 ÍÍ G÷nderen: sevval »

/>
/>kankalar g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmese bile hisseder 8) it's written by mike_c :D :D
/>
/>c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒stak c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒stak... kuffi kuffi...clap your hands...tey teyyyy :D :D :D

ăevrimdř■ř Serdar_

• Hayat Ye├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilde Ye├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il Yosunda Yosunlar Boy Veriyor Kuytuluklarda...
  • Ţleti: 2692
  • Site puanř: 54
  • S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ms├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Yumruk Misali Sevgimiz...
    • Tatangalar Oley...
Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im diyor ki, bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?una bekleme, aramaz gururundan seni ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sevsede bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ an├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒msatt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bana
Yoklu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?undan b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kan ve bu y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zden alkol i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin tezah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rat yapan,
/>Ama hep bir gol daha yeme kayg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda olan,
/>Sensizlikten y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bir sen taraftar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m

ăevrimdř■ř fabulous

• individuality
  • Ţleti: 3466
  • Site puanř: 371
ya sevval bu saatte bunlar okutulurmu b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nsanogluna
/>
/>
/>saol  :'(

the answer

• Ziyaretši
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zelmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?! ellerine sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k  :'(

su_tosbasi

• Ziyaretši
Bilirim, sevmek ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlemek bir ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e dokunmakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r; yakmakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini yang├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlarda. Ama ben ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum. Yoklu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un buz gibi so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uk. Yakacak bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyimde yok…
/>A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum, buza d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yor g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m… A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum, ak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p gidiyor g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?layanlara… Bakakal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum ard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žaresiz…
/>
/>
/>karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im harika bir yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k sabah sabah duygu seline kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m :'( :'(

ăevrimdř■ř pandora

• pandora
  • Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 57
  • Site puanř: 8
  • gelirken ne getirlir ki giderken ne g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r....
bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eylere ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsan ve ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amayaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ biliyorsan ne diye kendi kendine ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žektiriyorsun ki...
/>a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k bir kalp yaras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ve sen o yarayla oynad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža kanamaya devam eder ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r bi t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ iyile├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mz...
/>unuttum demek hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum demek daima o ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyi kendine hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlatmakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda....
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânceleri hayat veren ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ah damar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒md├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n......ATARDIN!!!!

ăevrimdř■ř bayhi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž

• Olur mu Hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 692
  • Site puanř: -39
  • T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RK
Susuyorum art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k derin derin... Ve sessizce soluyorum bir HAZAN yapra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gibi... Oysa ne kadar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok hasretim konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?maya, anlatmaya anla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmaya... Oysa ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok istiyorum, t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m bedenimden s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p alman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, hicran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ls├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mla...
/>
/>beni benden ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n.. te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederim.

ăevrimdř■ř caneda

• Ţleti: 992
  • Site puanř: 126
  yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žektende ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel insan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n duygulanmamas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ elinde cidden g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerim doldu  beni yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamaya gidiyorum :'(

/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žimden yava├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yava├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? muhabbetini kopard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n,kalbimin taa i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinden
/>kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na atand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n,├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânceleri hayat veren ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ah damar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒md├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n atardn...

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments