G÷nderen Konu: Universitemizde Yeni Bolum ve Programlar Acildi  (Okunma sayřsř 2219 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř mike_c

• ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žǿκکε√d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬şκ طę ∂ط├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ş
  • Site Admin
  • Ţleti: 8544
  • Site puanř: 1091
  • Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ be ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žum kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Universitemizde Yeni Bolum ve Programlar Acildi
« : Mayřs 28, 2013, 09:39:31 ÍS »

/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K, Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nin 2013-2014 E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim-├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yeni programlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndaki tekliflerini onayland├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>
/>Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nde baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ programlara ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve programlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ konusundaki teklifi Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim Kurulu (Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K) taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan onayland├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n 18 Nisan 2013 tarihli Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim Genel Kurul Toplant├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nda masaya yat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan yeni programlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve kontenjanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ile ilgili olarak,  Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nde Fen-Edebiyat Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi Sosyal Hizmet II. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim program├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na 55 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ktisadi ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░dari Bilimler Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi Finansal Ekonometri Program├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na 30 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░leti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi Halkla ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░li├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kiler ve Reklamc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k program├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na 50 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?letme Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi Sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânetimi Program├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na 60, Uluslararas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Ticaret Program├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na 40, Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânetim Bili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im Sistemleri Program├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na da 40 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ onaylad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>
/>Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nin Meslek Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksekokulu b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyesinde yeni programlar a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ konusundaki teklifi, Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tme Kurulu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nun 17 Nisan 2013 tarihli toplant├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ele al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. Bu toplant├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒da al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan kararlara g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre, Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi Ali Fuat Cebesoy MYO├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?da Yerel Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânetimler, Arifiye MYO├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?da Harita ve Kadastro ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži Sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝venli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i, Kaynarca Seyfettin Selim MYO├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?da Bilgisayar Destekli Tasar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ve Animasyon, Pamukova MYO├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?da Fidan Yeti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tiricili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i, K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rkp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nar Turizm MYO├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?da A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k, Ferizli MYO├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?da ise ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži Sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝venli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i Programlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lacak.
/>
/>Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi Meslek Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksekokullar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyesindeki mevcut programlara 2013/2014 e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim-├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ konusundaki teklifleri 2 May├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s 2013 tarihli toplant├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda inceledi. Toplant├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n sonucuna g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre,  Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi Sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k Hizmetleri MYO├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?da ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lk ve Acil Yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, Optisyenlik ve T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒bb├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Dok├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mantasyon ve Sekreterlik ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░kinci ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim Programlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na 40├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kararla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. Karasu MYO Kaynak Teknolojisi Program├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na 40, Sakarya MYO End├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝striyel Kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░kinci ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim Program├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na 40, Arifiye MYO Kaynak Teknolojisi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░kinci ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim Program├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na 40, Pamukova MYO Laboratuvar Teknolojisi Program├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na 40 ve Ferizli MYO Moda Tasar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░kinci ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim Program├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na 40 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kararla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>
/>Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nin uzaktan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renim vermek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zere MYO├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyesinde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânlisans programlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ konusundaki teklifi, 2 May├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s 2013 tarihli Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K Genel Kurul Toplant├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nda ele al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. Toplant├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒da al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan karara g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre, Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi Adapazar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ MYO├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?da uzaktan e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim olmak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zere ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝venli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i Program├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lacak.
/>
/>Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nin Ortado├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u Enstit├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ kurulmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ konusundaki teklifi 2 May├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s 2013 tarihli Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K Genel Kurul Toplant├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nda incelendi. Buna g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre 2547 Say├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kanun├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un 2880 sat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kanun├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?la de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ik 7/d-2 maddesi uyar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nca, Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi Rekt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyesinde Ortado├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u Uygulama ve Ara├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rma Merkezi kurulmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n uygun g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ bildirildi.
/>
/>27/05/2013

/>
/>

/>Benim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž soran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nce olmasa, yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gelsem, kuca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yatsam, kendimi falan kollamadan, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimi kapasam, bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...Tek bir defa b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri, b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri kenara b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒raksam, kendimi savunmadan, nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam, neysem, ne kadarsam o i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na, tek bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...

Seo4Smf Tagleri: yeni universitemizde bolum programlar acřldi 

Facebook Comments