G÷nderen Konu: Uludağ Üniversitesi Şenlik Konser Programı | 2007  (Okunma sayřsř 7518 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř engineer_kok

• Makine M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisi-Material Planning Expert
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2194
  • Site puanř: 32
  • FakŘlte: MŘhendislik FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2003
bizede nasip et allah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m

Lithium

• Ziyaretši
Bizim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ninin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?enliklerine g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel diyordum bende :o

ăevrimdř■ř ekin54

• d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nya bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r o da bug├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r
  • Ţleti: 918
  • Site puanř: 96
bende ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen sene gidebilme ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bulmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tum ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žektende ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel oluyo.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u listeye bir baksana off off nerde bizde bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ans.biz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ebo geldi diye sevinirken,├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ebo,kargo,vega bir arada ne diyimm

ăevrimdř■ř first moon

• Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 124
  • Site puanř: 3
  • teksas
vay be memleket havasi almis oldum biraz uludag unisini dusundukce burda catliyorum ne vardi bende orda okusaydim hem kendi memleketim hemde istedigim yerdi ama kismet deilmis
Only U !
/>BURSASPOR
/>
/>Biz tek siz 3├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z ! s T c *

ăevrimdř■ř ProKSima

• __yorumsuz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ye__
  • Ţleti: 1847
  • Site puanř: 162
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
2.ve 3. g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ tuttum bizim tayfay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p gitmek laz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m :)

ăevrimdř■ř omar

• ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim..
  • Ţleti: 3659
  • Site puanř: 363
  • tohum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žatlarda bilmem kafa nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ATLAMAZ..
    • www.adakampus.com
sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lam yapm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar tebrikler

ăevrimdř■ř Head Cutter

• UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
  • Yasakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • *
  • Ţleti: 545
  • Site puanř: 0
  • UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
    • UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
Ulaaaa 2 sene ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce Bursa'n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?enli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine bak be rak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan, rep├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žisine, oradan popuna, topuna oradan da  taaaa t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne kadar adam getirmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ler.
/>
/>
/>Ulan Sakarya'y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Erkan O├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ur ve arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olunca.
/>
/>
/>Tek Yol Devrim
/>
/>I Love UnS
/>
/>*akOak
/>
/>Dingil Commandos
/>
/>
/>Biz bu 4'l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ oradayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k. Neyse ben eve gidiyorum. Ulan bug├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok nette durdum haa sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k olsun.
UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments