Gönderen Konu: üds-kpds kursu tavsiye lütfen .  (Okunma sayısı 1699 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı s.engin

• Tanrı Misafiri
  • *
  • Site puanı: 0
  • Fakülte: Eğitim Bilimleri Enstitüsü
  • Kayıt Dönemi: 2011
üds-kpds kursu tavsiye lütfen .
« : Eylül 19, 2012, 05:20:11 ÖS »
merhaba arkadaslar ben bu sene saü de yükseklisansıma başladım eee doğal olarak da ingilizceyi halletmem gerek fakat sakarya ya yeni geldim ve hiç birşey hiç biryer bilmiyorum saçma sapan bir kursa da yazılmak istemiyorum kafama göre.
/>üds ve kpds üzerine bana kurs tavsiyelerinizi bekliyorum muhtemelen ekim başında kurslar başlar
/>üds-kpds kursuna giden arkadaslar oldu mu tavsiyelerinize çok ihtiyacım var lütfen normal bir ingilizce kursu olmasın üds-kpds kursları olan bir yer olursa çok sevinirim teşekkürler

Çevrimdışı enis_karaca

• Her lafa verilecek cevabım ,elbette vardır...Lakin suskunluğum korkumdan değil,asaletimdendir...
  • Emektar Üye
  • *
  • Site puanı: 92
  • Sen Rahat Ol; Ben Ayarlıcam :)
  • Fakülte: İşletme Fakültesi
  • Kayıt Dönemi: 2007
Ynt: üds-kpds kursu tavsiye lütfen .
« Yanıtla #1 : Eylül 19, 2012, 06:58:41 ÖS »
Amerikan kültüden(akd) uzak dur derim. Bedava olan bir kur kursumu bile kullanmadan bıraktım orayı. Hiç de memnun kalmadım.
/>
/>Batı dilleri merkezi var. Orayı iyi diye biliyorum.

/>
/>
/> Burcu Esmersoy Üzülmesin. O Hep Gülümsesin. Bize Sporu Sevdirsin.

Çevrimdışı s.engin

• Tanrı Misafiri
  • *
  • Fakülte: Eğitim Bilimleri Enstitüsü
  • Kayıt Dönemi: 2011
« Yanıtla #2 : Eylül 20, 2012, 12:22:45 ÖS »
Amerikan kültüden(akd) uzak dur derim. Bedava olan bir kur kursumu bile kullanmadan bıraktım orayı. Hiç de memnun kalmadım.
/>
/>Batı dilleri merkezi var. Orayı iyi diye biliyorum.
/>

/>akademiidea diye bir kurs gördüm Atatürk bulvarının orada orası nasıl biryer bir bilginiz var mı

Çevrimdışı enis_karaca

• Her lafa verilecek cevabım ,elbette vardır...Lakin suskunluğum korkumdan değil,asaletimdendir...
  • Emektar Üye
  • *
  • Site puanı: 92
  • Sen Rahat Ol; Ben Ayarlıcam :)
  • Fakülte: İşletme Fakültesi
  • Kayıt Dönemi: 2007
« Yanıtla #3 : Eylül 20, 2012, 12:44:00 ÖS »
Forum içinde arattırın bence. Buna benzer bikaç konu daha önce tartışılmıştı. Oradan daha sağlıklı bilgiler elde edebilirsiniz.
/>
/>Nacizane benim fikrim de akd harici diğer kurslar çok çok farklı değil. BDM sadece biraz daha tanınmış bi yer.

/>
/>
/> Burcu Esmersoy Üzülmesin. O Hep Gülümsesin. Bize Sporu Sevdirsin.

Çevrimdışı gnşm

• Tanrı Misafiri
  • *
« Yanıtla #4 : Ocak 21, 2013, 03:20:19 ÖS »
Arkadaşlar merhaba, malum kpds, üds gitti ve bunlara eşdeğer yds geldi. Sakarya da  var olan ingilizce kurslarından epeyce bahsetmişşiniz  ama ben özellikle yds için fikirlerinizi rica ediyorum.Buranın yabancısıyım aynı zamanda yükseklisans öğrencisi olunca  ingilizceyle aramdaki problemi halletmeliyim artık :pes:

Çevrimdışı ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 45
  • Fakülte: Sakarya Meslek Yüksekokulu
  • Kayıt Dönemi: 2006
« Yanıtla #5 : Ocak 21, 2013, 05:16:04 ÖS »
yargı dershanesini onerebilirim ...
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

Çevrimdışı erdemurat

• Tanrı Misafiri
  • *
  • Fakülte: Mühendislik Fakültesi
  • Kayıt Dönemi: 2014
« Yanıtla #6 : Ocak 05, 2014, 06:08:30 ÖÖ »
Arkadasim, ben de buralarin yabancisiyim. Bir kac kurs gezdikten sonra kafam iyice karisti. Bazilari Yds kuru acmis bazilari once genel ingilizce alman gerekiyor dediler. Ben de tesadufen bir hocama sordum. Bana Prodili tavsiye etti. Bircok ogrencisi gitmis almak istedikleri puani almislar. Ben de ekim basinda basladim. Bakalim bu nisanda sinava girecegim ama denemelerde 30 net yukari cektim. Evde de ekstradan calisiiyorum. cok ciddiye aliyorum insallah hepimiz icin istedigimiz gibi gecer arkadasim. 

Seo4Smf Tagleri: lütfen kursu kpds tavsiye 

Facebook Comments