G÷nderen Konu: Teknoloji Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi ???  (Okunma sayřsř 7439 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř fugqan

• furkan
  • Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 14
  • Site puanř: 0
Teknoloji Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi ???
« : A­ustos 24, 2010, 12:39:13 ÍÍ »
selam ben bu  sene  teknoloji fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi makina  m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini kazand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m form da bakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m  ama daha  teknoloji fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bu fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lte ile ilgili geni├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bilgisi olan varsa  genel bir bilgi verirse ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sevinirim :)

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
Ynt: Teknoloji Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi ???
« Yanřtla #1 : A­ustos 24, 2010, 12:40:58 ÍÍ »
ve a.s. hosgeldin ilk ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olsun... teknoloji fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesini ilk defa duydum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ahsen
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř zebani57

• "Cennetin Fragman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Gibiydi G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseyi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in..."
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2620
  • Site puanř: 152
  • F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RETMEN
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
« Yanřtla #2 : A­ustos 24, 2010, 12:43:44 ÍÍ »
ben teknik e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi 4. s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencisiyim yani degi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?en ismiyle teknoloji fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi
/>
/>teknoloji fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lteleri yani eski teknik e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltelerinden farkl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olarak formasyon derslerini kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bunun yerine ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda anlas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lacag├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gibi m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislik dersleri geldi daha anlas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r sekilde matematik derslerinin say├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ artt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. okulu bitirdikten sonra 1 y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l formasyon al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenlik yapmayada hak kazanacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
/>normal m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislerden fark├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n uygulma m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisi olacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n. s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âle izah edebilirim belli konular ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zerinde geli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eceksiniz di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er makina m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisligine oranla k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n

/>"Benim d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerim heterodokstur. Sosyalist de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m;hakikatin taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..."
/>
/>

/>

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
« Yanřtla #3 : A­ustos 24, 2010, 12:45:57 ÍÍ »
bende ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? oldum bak ilgim alakam yok ama... sitenin bu yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ seviyorum i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te :)
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř fugqan

• furkan
  • *
« Yanřtla #4 : A­ustos 24, 2010, 12:55:01 ÍÍ »
ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bulduk bilgiler i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler  k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ derken  bir konuya odaklanma m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yani ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârnek verebilir miisiniz
/>

ăevrimdř■ř zebani57

• "Cennetin Fragman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Gibiydi G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseyi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in..."
« Yanřtla #5 : A­ustos 24, 2010, 12:57:29 ÍÍ »
evet belli konular ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zerinde
/>
/>anlad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m kadar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde alan secmek gibi
/>
/>mesela ben bilgisayarc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bilgisayar aglar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zerine uzmanlas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒cam gibi

/>"Benim d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerim heterodokstur. Sosyalist de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m;hakikatin taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..."
/>
/>

/>

ăevrimdř■ř fugqan

• furkan
  • *
« Yanřtla #6 : A­ustos 24, 2010, 01:00:22 ÍÍ »
eyvallah  ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ oldun  ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ol

ăevrimdř■ř zebani57

« Yanřtla #7 : A­ustos 24, 2010, 01:02:06 ÍÍ »
rica ederim ne demek :D teknoloji fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi E blok kantinine beklerim ben orda olurum s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rekli :D Zafer dersen g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âsterirler yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olurum ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ zamanda cal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum kantinde

/>
/>

/>

ăevrimdř■ř zebani57

« Yanřtla #8 : A­ustos 26, 2010, 01:46:57 ÍS »
hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olsun karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im allah utand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n

/>
/>

/>

ăevrimdř■ř cannfree

• Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 362
  • Site puanř: 16
« Yanřtla #9 : A­ustos 26, 2010, 02:09:39 ÍS »
do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ru bir karar oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum,
/>teknik e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesinden her sene binlerce mezun vereceksin, ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? mezunlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ da ekelyince o binler 10 binler  100 binler olacak
/>ve sen ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmen olacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bir i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yapamazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n diyeceksin
/>bunlardan da ancak ikisine ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne kadro a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
/>
/>tef mezunlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzel sekt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânlendirmeye y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânelik al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan bu karar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olumlu buluyorum.
/>evet belki piyasa k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ zaten i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yok falan ama uzuzn vadede t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rkiye ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na faydal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kanaatindeyim
/>
/>ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ca ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ahsen metal ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i, bir otomotiv ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i okuyan birinin bir makine m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisine oranla pek k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n falan sanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum.
/>ikisinin ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ da m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendis olaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre teknoloji fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi daha fazla uygulma dersi al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p ve daha fazla teknik bilgiye sahip olcaklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre,
/>i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?veren i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemlidir adam i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rmaya bakar.
/>hele ki birde elekrik m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisi, in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aat m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisi gibi imza imza yetkisi falan varsa tad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan yenmez walla .
/>ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olsun diyeyim m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝h. fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesinde okuyanlara.
/>
/>
« Son DŘzenleme: A­ustos 26, 2010, 06:01:37 ÍS G÷nderen: cannfree »

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments