Gnderen Konu: Talha Sakaryada :Dd  (Okunma says 938 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd Talha Rey

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 2
  • Site puan: 0
Talha Sakaryada :Dd
« : Temmuz 28, 2014, 04:53:06 S »
????????ncelikle merhabalar ben Talha bu sene Sakarya ????????niversitesi Tarih b???????¶l???????¼m???????¼n???????¼ kazand???????±m. A???????§???????±k???????§as???????± sakarya ya daha once hic gelmedim.nasil biyer ne yapicam nerde takilinir insanlari nasil hic bilmiyorum bana yardimci olsaniz cok mutlu olurum. Biraz marjinalim muhtemelen garip bakacaklardir bana ama alisiriz umarim. Bana yardimci olursaniz, nasil bi yere geliyorum bana kisaca bilgi verirseniz sevinitim te????????ekk???????¼rler ????????imdiden. ???????°stanbuldan gelicem.

evrimd ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 2044
  • Site puan: 45
  • Faklte: Sakarya Meslek Yksekokulu
  • Kayt Dnemi: 2006
Ynt: Talha Sakaryada :Dd
« Yantla #1 : Temmuz 31, 2014, 10:34:23 S »
allah kurtars???????±n talha :D alper cant???????±mar hocaya dikkat et cok g???????¼ler y???????¼zl???????¼d???????¼r ama s???????±navda iyi ???????¶permi???????? ole duydum  :di????????lek: :di????????lek:
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

evrimd DogukanK

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 1
  • Faklte: ktisadi ve dari Bilimler Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2014
« Yantla #2 : Austos 01, 2014, 11:08:29 »
Ho????????geldin karde????????im, Marjinalsen Sakarya halk???????± dedi????????in gibi biraz farkl???????± bakabilir. B???????¼y???????¼k ????????ehirden gelen biri isen Sakarya'da s???????±k???????±labilirsin ???????§???????¼nk???????¼ sosyal hayat pek canl???????± de????????il, ba????????ka sorular???????±n varsa seve seve yan???????±tlayabiliriz :)

evrimd Talha Rey

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 2
« Yantla #3 : Austos 02, 2014, 11:17:51 »
Valla abi kalaca???????????????±m yer ev ama bi vak???????±f evi ki nas???????±l onalrla ge???????§inicem hi???????§ bilmiyorum :D Ger???????§i bana dokunmazlarsa s???????±k???????±nt???????± yok :D olmad???????± kafama s???????±kar giderim yani :DD

evrimd blackbee045

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 1
  • Faklte: lahiyat Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2014
« Yantla #4 : Ekim 22, 2014, 10:49:24 »
alper cant???????±mar hocaya dikkat et cok g???????¼ler y???????¼zl???????¼d???????¼r ama s???????±navda iyi ???????¶permi???????? ole duydum  :di????????lek:
Enjoy the real success with 100-101 practice dump We offer up-to-dated  VMWARE latest resource Albany State University We offer up-to-dated University of Oxford

Seo4Smf Tagleri: sakaryada talha 

Facebook Comments