Gönderen Konu: Talha Sakaryada :Dd  (Okunma sayısı 794 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Talha Rey

• Tanrı Misafiri
  • *
  • Site puanı: 0
Talha Sakaryada :Dd
« : Temmuz 28, 2014, 04:53:06 ÖS »
Öncelikle merhabalar ben Talha bu sene Sakarya Üniversitesi Tarih bölümünü kazandım. Açıkçası sakarya ya daha once hic gelmedim.nasil biyer ne yapicam nerde takilinir insanlari nasil hic bilmiyorum bana yardimci olsaniz cok mutlu olurum. Biraz marjinalim muhtemelen garip bakacaklardir bana ama alisiriz umarim. Bana yardimci olursaniz, nasil bi yere geliyorum bana kisaca bilgi verirseniz sevinitim teşekkürler şimdiden. İstanbuldan gelicem.

Çevrimdışı ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 45
  • Fakülte: Sakarya Meslek Yüksekokulu
  • Kayıt Dönemi: 2006
Ynt: Talha Sakaryada :Dd
« Yanıtla #1 : Temmuz 31, 2014, 10:34:23 ÖS »
allah kurtarsın talha :D alper cantımar hocaya dikkat et cok güler yüzlüdür ama sınavda iyi öpermiş ole duydum 
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

Çevrimdışı DogukanK

• Tanrı Misafiri
  • *
  • Fakülte: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
  • Kayıt Dönemi: 2014
« Yanıtla #2 : Ağustos 01, 2014, 11:08:29 ÖÖ »
Hoşgeldin kardeşim, Marjinalsen Sakarya halkı dediğin gibi biraz farklı bakabilir. Büyük şehirden gelen biri isen Sakarya'da sıkılabilirsin çünkü sosyal hayat pek canlı değil, başka soruların varsa seve seve yanıtlayabiliriz :)

Çevrimdışı Talha Rey

• Tanrı Misafiri
  • *
« Yanıtla #3 : Ağustos 02, 2014, 11:17:51 ÖÖ »
Valla abi kalacağım yer ev ama bi vakıf evi ki nasıl onalrla geçinicem hiç bilmiyorum :D Gerçi bana dokunmazlarsa sıkıntı yok :D olmadı kafama sıkar giderim yani :DD

Çevrimdışı blackbee045

• Tanrı Misafiri
  • *
  • Fakülte: İlahiyat Fakültesi
  • Kayıt Dönemi: 2014
« Yanıtla #4 : Ekim 22, 2014, 10:49:24 ÖÖ »
alper cantımar hocaya dikkat et cok güler yüzlüdür ama sınavda iyi öpermiş ole duydum 
Enjoy the real success with 100-101 practice dump We offer up-to-dated  VMWARE latest resource Albany State University We offer up-to-dated University of Oxford

Seo4Smf Tagleri: sakaryada talha 

Facebook Comments