Gnderen Konu: ???????????????¶f???????¶r???????¼n Herg???????¼n G???????¶rd???????¼???????????????¼ ????????oban???????±n Aras???????±ra G???????¶rd???????¼g  (Okunma says 20856 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd enis_karaca

• Her lafa verilecek cevab???????±m ,elbette vard???????±r...Lakin suskunlu????????um korkumdan de????????il,asaletimdendir...
  • Emektar ????????ye
  • *
  • leti: 1972
  • Site puan: 92
  • Sen Rahat Ol; Ben Ayarl???????±cam :)
  • Faklte: letme Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2007
???????????????¶f???????¶r???????¼n herg???????¼n g???????¶rd???????¼???????????????¼ ???????§oban???????±n aras???????±ra g???????¶rd???????¼g???????¼ Allah???????±n hi???????§ g???????¶rmedi????????i ????????ey nedir?

/>
/>
/> Burcu Esmersoy ????????z???????¼lmesin. O Hep G???????¼l???????¼msesin. Bize Sporu Sevdirsin.

malummat

• Ziyareti

evrimd enis_karaca

• Her lafa verilecek cevab???????±m ,elbette vard???????±r...Lakin suskunlu????????um korkumdan de????????il,asaletimdendir...
  • Emektar ????????ye
  • *
  • leti: 1972
  • Site puan: 92
  • Sen Rahat Ol; Ben Ayarl???????±cam :)
  • Faklte: letme Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2007

/>
/>
/> Burcu Esmersoy ????????z???????¼lmesin. O Hep G???????¼l???????¼msesin. Bize Sporu Sevdirsin.

malummat

• Ziyareti
kusura bakmay???????±n hocam..biliyorum ya heyecanlandm cevap vereyim dedim :) :????????irink???????±z:

evrimd arjinson

• Her s???????¶z???????¼m???????¼z dudaklarda g???????¼l???????¼???????? oldu.D???????¶nmek ihtimali yok art???????±k,o g???????¼l???????¼????????ler d???????¼?
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 1974
  • Site puan: 125
  • Bulaca???????????????±m elbet
  • Kayt Dnemi: 2014
:deli:  :deli: ????????ok ????????abuk gelmi???????? cevap  :di????????lek:

evrimd SummerWinter

• leti: 4041
  • Site puan: 294
  • Kayt Dnemi: 2014
Yorgunum art???????±k. Kabu????????umun k???????±r???????±lmas???????±n???????± bekliyorum.

evrimd aRmagedoR

• ' ...youR heRo..!!
  • Emektar ????????ye
  • *
  • leti: 5124
  • Site puan: 204
  • ' pRagmatizm...!!
' ....Bazen, daha sa????????Lam in????????aa etmek i???????§in ???????¶nce y???????±kmak geRekiR...!!!
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
' ... s???????¶n???????¼p gitmek isteyen ya????????ama ????????aRap veRin.. ve ???????§???????¼R???????¼y???????¼p gitmek isteyen bedeni ????????aRapLa y???????±kay???????±n.. biR kefen veRin bana asma yapRakLaR???????±ndan..sonRa da beni biR bah???????§eye sessizce g???????¶m???????¼n...

evrimd cerenefe

• :) :)
  • leti: 1704
  • Site puan: 214
  • :) Bilgisayar ????????????????retmeni art???????±k (:
Bu sorunun pekala birden fazla cevabi olabilir.
/>

/>sizden alal???????±m o zaman efendimm cevablar???????±  ;) ;) ;) ;D ;D
/>
/>
/>
/>ilgin???????§ bi soruymu???????????????? cevap da g???????¼zell  :laugh: :laugh:
/>

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments