G÷nderen Konu: Sizi Anlatan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░fade !?  (Okunma sayřsř 9776 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř SaiDNuR

• Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 71
  • Site puanř: 0
  • minareler s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ng├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝,kubbeler mi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?fer,camiler k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z..
Ynt: Sizi Anlatan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░fade !?
« Yanřtla #80 : Haziran 05, 2009, 01:05:48 ÍÍ »
???
Sus g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m...
/>Her susu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un bir cevap olsun.
/>Her susu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un,sabr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n olsun.
/>Her susu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un,duan olsun.
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žten yakar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olsun,susu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un.
/>Bekleyi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inin, umut edi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inin,inanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n,├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzledi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eylerin vurgusu olsun,susu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un...

ăevrimdř■ř zebani57

• "Cennetin Fragman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Gibiydi G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseyi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in..."
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2620
  • Site puanř: 152
  • F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RETMEN
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
« Yanřtla #81 : A­ustos 27, 2010, 06:16:00 ÍS »
:deli:

/>"Benim d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerim heterodokstur. Sosyalist de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m;hakikatin taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..."
/>
/>

/>

ăevrimdř■ř elis

• elif
  • B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Yetkilisi
  • Ţleti: 1862
  • Site puanř: 88
  • Beklemek Ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ten ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iddetlidir...
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
« Yanřtla #82 : A­ustos 27, 2010, 07:23:01 ÍS »
;D ;D ;D
G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sinmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? avu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlarla tokala├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mamak,
/>Dokundurmamak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin yaslar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na,
/>Ya da bir h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan geldi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini belli etmemek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin o yeni adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a.
/>
/>Baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlar, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hep ellerinin tersiyle silerler...

ăevrimdř■ř nina

• **
  • Ţleti: 56
  • Site puanř: 5
« Yanřtla #83 : A­ustos 27, 2010, 07:26:01 ÍS »
melankolik

ăevrimdř■ř bonussella

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 187
  • Site puanř: 0
« Yanřtla #84 : A­ustos 27, 2010, 09:56:13 ÍS »
:angel: >:D

/>
Hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ an├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, 
/>mevsimine kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inin bah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žesinde a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žabilecek
/>bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žek olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ anlad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n an d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r...
/>  

ăevrimdř■ř zebani57

• "Cennetin Fragman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Gibiydi G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseyi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in..."
  • Ţleti: 2620
  • Site puanř: 152
  • F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RETMEN
« Yanřtla #85 : A­ustos 27, 2010, 09:58:51 ÍS »
:di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:

/>"Benim d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerim heterodokstur. Sosyalist de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m;hakikatin taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..."
/>
/>

/>

ăevrimdř■ř GiderGelemes

• || Bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ler M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ||
  • Yasakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • *
  • Ţleti: 463
  • Site puanř: -29
« Yanřtla #86 : A­ustos 27, 2010, 10:03:19 ÍS »
:alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?: :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?: :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?: :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:

/>hide in the woods forever, oh baby

ăevrimdř■ř 2lem

• **
  • Ţleti: 61
  • Site puanř: 1
« Yanřtla #87 : A­ustos 27, 2010, 10:06:13 ÍS »
2lem

ăevrimdř■ř saphira_arya

• Ţleti: 1351
  • Site puanř: 216
« Yanřtla #88 : Ocak 01, 2012, 03:16:08 ÍÍ »
Evet, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uan ' :O ' kullanmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ uygun g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m.
Melekler seninle olsun ...

ăevrimdř■ř Menelass├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ęperya Elendil

• Ţleti: 1068
  • Site puanř: 47
« Yanřtla #89 : Kasřm 22, 2013, 01:00:13 ÍS »
Etraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mdaki herkesi mutlu etti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mde ben;  8)
/>
/>Beni ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mayan birinin k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rk y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ll├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k can ci├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er kankaym├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z gibi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?akalar yapmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na anlam veremedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imde ben;  :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ambala:
/>
/>Bu da g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k ben;  :agla:
Alřntř yapřlan: ?
Hocam alenen iki mesaj alt alta yazanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, konuyu da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tarak sohbet edenleri g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m.
Alřntř yapřlan: Menelass├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ęperya Elendil
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░yi bak, GencSa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yesi yapmaz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey!

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments