Gönderen Konu: Selamünaleyküm Kardeşim;  (Okunma sayısı 853 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

enteldantel

• Ziyaretçi
Selamünaleyküm Kardeşim;
« : Mayıs 13, 2010, 09:45:45 ÖÖ »
Selamünaleyküm KARDEŞİM;
/>
/>Bir ricam olacak senden:
/>
/>Bana sana ulaşabileceğim bir alan ver. Aynı cümleleri kursam da, saçmalasam da, skendime sövsem de, kendimi değerli hissetsem de, sitem etsem de etkilenmeyecek bir alan ver.
/>
/>Suya özensin cümlelerim, aksın gitsin. İstediğinde fırtına olsun, istediğinde okyanus, istediğinde toprak... Sadece içimden geçen olsun. Asla utanmayayım, sıkılmayayım, korkmayayım. Ve en önemlisi pişman olmayayım.
/>
/>Kendimden daha fazla soğumak istemiyorum. Bunu hissettiğimde beni tanıyanların da benden soğuduğunu hissediyorum.
/>
/>Kasırgayken meltem oluveriyorum. Meltemken kasırga... Hiçbir istikrarım yok hayatta. (neredeyse).
/>
/>Yine de bana bir alan ver. Bir parçası gönlüne ulaşsın, duygun olsun düşüncene aksın.
/>
/>Suya özendi gönlüm de, sana kaydı. Damla damla. Sonra bir damla daha....
/>
/>Siyah ipeği özledim, O'na özendim.
/>
/>Çizgilerin kıvrımında kaybolsa harflerim, okunmasam. Ancak bu akdar olurdu. En çirkin yazımla yazdım cümlelerimi. Bitirmedim, ölmedim henüz.
/>
/>Adımı duana sürmedim. Kelimeler aynıydı, farklı cümlelere vardı.
/>
/>Bana bir alan ver KARDEŞİM. Artsın, eksilmesin. (askerlerin yemek öncesi dualarının başı gibi oldu idare et :) ) İstediğim zaman açayım gönlümü ve istediğim zaman kaçayım. Azar işitmesin duygularım, davranışlarım. Hep tebesüümle karşılansın. Eleştriyse, hoşgörüyle olsun.
/>
/>Bir kapı ki hep bana açık olsun, hiç kapanmasın. Bir omuz ki düşmesin. Putlaştırmam ki ben. Bundan mı korkuyorsun? Ben seni ALLAH rızası için sevdim.
/>
/>Bir kapı ki yüzüme çarpılmasın. Seni bana ALLAH gönderdi. Ama eğer koparırsa  da
/>
/>AMENNA... Başımla beraber. Şüphesiz ki O en iyisini bilir. Ama benim için hayırlı olsa varlığın mutlu olurdum. :)
/>
/>İyi geceler KARDEŞİM!
/>
/>Tatlı, yoğun, sütlü sıcak çikolata tadında bir uykuya varsın bedenin. Ruhun azad olsun da bedene borçlansın. Geri dönsün hasretle kucaklaşsın. Bunu tek bir hücrende bile hissetmeyeceksin ama....
/>
/>Olsun. Bilesin ki bir hasrete ve bir kavuşmaya şahitsin...Peki ne dersin? Benimle birlikte misin baktığım uçurum eriyene kadar?
/>
/>ALLAH ömrünü mübarek etsin.
/>Seni seviyorum KARDEŞİM.
/>Hem de sevebileceğim kadar....
/>
/>                                                          Selam Olsun......
/>
/>                                                       

Çevrimdışı s_tuba

• Katılan Üye
  • Site puanı: 14
  • Kil vehet fi nasibu!!!
  • Fakülte: Eğitim Fakültesi
  • Kayıt Dönemi: Mezun
Ynt: Selamünaleyküm Kardeşim;
« Yanıtla #1 : Ekim 29, 2012, 07:24:50 ÖS »
Ne kadar acı... Uzun zaman önce söylenmiş cümlelerin yerine ulaşmadığını, ulaşmış olsa bile kaale alınmadığını yeniden farketmek... En derinlerinde hissetmek....

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments