G÷nderen Konu: Selam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝naleyk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im;  (Okunma sayřsř 936 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

enteldantel

• Ziyaretši
Selam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝naleyk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m KARDE├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░M;
/>
/>Bir ricam olacak senden:
/>
/>Bana sana ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?abilece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im bir alan ver. Ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mleleri kursam da, sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmalasam da, skendime s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âvsem de, kendimi de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?erli hissetsem de, sitem etsem de etkilenmeyecek bir alan ver.
/>
/>Suya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzensin c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mlelerim, aks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n gitsin. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na olsun, istedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde okyanus, istedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde toprak... Sadece i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žimden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen olsun. Asla utanmayay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmayay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, korkmayay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. Ve en ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemlisi pi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?man olmayay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>
/>Kendimden daha fazla so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umak istemiyorum. Bunu hissetti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imde beni tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n da benden so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?udu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu hissediyorum.
/>
/>Kas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rgayken meltem oluveriyorum. Meltemken kas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rga... Hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žbir istikrar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yok hayatta. (neredeyse).
/>
/>Yine de bana bir alan ver. Bir par├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, duygun olsun d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncene aks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
/>
/>Suya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzendi g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m de, sana kayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. Damla damla. Sonra bir damla daha....
/>
/>Siyah ipe├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzledim, O'na ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzendim.
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?izgilerin k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda kaybolsa harflerim, okunmasam. Ancak bu akdar olurdu. En ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žirkin yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mla yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mlelerimi. Bitirmedim, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âlmedim hen├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z.
/>
/>Ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ duana s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rmedim. Kelimeler ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, farkl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mlelere vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>
/>Bana bir alan ver KARDE├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░M. Arts├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, eksilmesin. (askerlerin yemek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âncesi dualar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gibi oldu idare et :) ) ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im zaman a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ve istedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im zaman ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. Azar i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itmesin duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, davran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. Hep tebes├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mle kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n. Ele├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?triyse, ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yle olsun.
/>
/>Bir kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki hep bana a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k olsun, hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž kapanmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n. Bir omuz ki d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mesin. Putla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rmam ki ben. Bundan m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ korkuyorsun? Ben seni ALLAH r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin sevdim.
/>
/>Bir kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n. Seni bana ALLAH g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânderdi. Ama e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er kopar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsa  da
/>
/>AMENNA... Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mla beraber. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝phesiz ki O en iyisini bilir. Ama benim i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olsa varl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n mutlu olurdum. :)
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░yi geceler KARDE├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░M!
/>
/>Tatl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, yo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?un, s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒cak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žikolata tad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda bir uykuya vars├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bedenin. Ruhun azad olsun da bedene bor├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n. Geri d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âns├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n hasretle kucakla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n. Bunu tek bir h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝crende bile hissetmeyeceksin ama....
/>
/>Olsun. Bilesin ki bir hasrete ve bir kavu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?maya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ahitsin...Peki ne dersin? Benimle birlikte misin bakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žurum eriyene kadar?
/>
/>ALLAH ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âmr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝barek etsin.
/>Seni seviyorum KARDE├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░M.
/>Hem de sevebilece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im kadar....
/>
/>                                                          Selam Olsun......
/>
/>                                                       

ăevrimdř■ř s_tuba

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 153
  • Site puanř: 14
  • Kil vehet fi nasibu!!!
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Ne kadar ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒... Uzun zaman ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylenmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mlelerin yerine ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olsa bile kaale al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yeniden farketmek... En derinlerinde hissetmek....

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments