G÷nderen Konu: Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░leri Teknolojiler Uygulama Toplulu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u (saitem)  (Okunma sayřsř 2372 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř ekremro

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 280
  • Site puanř: 0
Ekibimiz izmir p├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒narba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ pistinde olan formula g  2010 yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda istanbul ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ni. nin ard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ikinci olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tur. :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:(odt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.)Bu anlamda ekibimizi can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lden kutlar nice ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar dilerim.

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
oo superm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s svndm bunaa  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř FlamemaN

• Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 33
B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒karm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar..Tebrik edilesi bir ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ..  :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âncelikle tebrik ediyorum sizleri  :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?: :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:
/> bende bu ekibe kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmak istiyorum ne yapmam laz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olursan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z sevinirim otomotiv ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i okumaktay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m...
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř sinnerxx

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 21
    • Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci Forum Sayfas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
hxxp: www. saitem. org/
/>
/>Bu adresten maille irtibata ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž. .

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
hxxp: www. saitem. org/
/>
/>Bu adresten maille irtibata ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž. .
/>

/>tmm sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?olas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ettim :D
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
Buradan nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l irtibata ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žek biraz bilgi verirmisiniz.?
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

Buradan nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l irtibata ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žek biraz bilgi verirmisiniz.?
/>

/>tam ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne bast├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n :D
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř alt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlale.

• Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 68
  • Site puanř: 8
Saguar ve Sahimo mucitleri.. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ler, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar.. Helal olsun.
Kazananlar yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i seyredip keyif almaya zaman ay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlar. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n zirvesinden bakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ manzaray├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ o kadar heyecan verici yapan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksekli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu bilirler.

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments