Gnderen Konu: SA???????? Rock Kul???????¼b???????¼ Resmi Olarak Kuruldu.  (Okunma says 10551 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd caudiliso

• BLair
  • Bak???????±nan ????????ye
  • **
  • leti: 37
  • Site puan: 0
Ynt: Sa???????¼ Rock Kul???????¼b???????¼ Resmi Olarak Kuruldu.
« Yantla #60 : Temmuz 22, 2009, 10:10:00 S »
evet=)buna ???????§k sevindim =)hendekte t???????¼dyo varm???????± yard???????±mc???????± olursan???????±z sevinirim
G???????¶zlerim g???????¶z???????¼nde a????????k???????± se???????§miyor
/>Onlardan kalbime sevda ge???????§miyor
/>Ben yordum ruhumu biraz da sen yor
/>???????????????¼nk???????¼ bence ????????imdi herkes gibisin......

evrimd rearo

• Tak???????±lan ????????ye
  • leti: 96
ya grubuna gitar arayan arakdaslar varm???????± bass gitar ve ritm... sevinirim art???????±k birden back vokallikde var

evrimd Safa ????????elik

• SAFA
  • Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 24
hayat???????± savurak gibi i????????ren???????§ espri yap???????±lmas???????±na neden olan kl???????¼p
Hi???????? Bir ????????ey Koyamam Yerine KiMsenin Gitmesin G???????¼c???????¼ne

evrimd hakanv

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 2
Aktiviteler olursa g???????¼zel olur hadi hay???????±rl???????±s???????± . . . .  :alk???????±????????:

evrimd uzunince

• **
  • leti: 48
Arkada????????lar Sa???????¼rock resmi web sitesi *** tekrar g???????¼ncellenerek yay???????±na a???????§???????±lm???????±????????t???????±r.Bu siteden hem kl???????¼p ile bilgileri alabilir hem de forum da vakit ge???????§irebilirsiniz.SA????????-Rock Forum'u Sakarya'da sadece m???????¼zik tart???????±???????????????±lan bir forumdur.
« Son Dzenleme: Eyll 23, 2010, 03:07:59 S Gnderen: aRmagedoR »

evrimd zebani57

• "Cennetin Fragman???????± Gibiydi G???????¼l???????¼mseyi????????in..."
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 2620
  • Site puan: 152
  • F???????±rlama ????????????????RETMEN
  • Kayt Dnemi: Mezun
hadi hay???????±rl???????± olsun rak???????§???????±lar

/>"Benim d???????¼???????????????¼ncelerim heterodokstur. Sosyalist de????????ilim. ???????°sl???????¢mc???????± de????????ilim. ????????yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf???????±m;hakikatin taraf???????±y???????±m..."
/>
/>

/>

evrimd gkhancolak

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 4
kulube nas???????±l ???????¼ye olcaz yazdmc???????± olursan???????±z sevinirim. .

evrimd uzunince

• **
  • leti: 48
Klubun facebook da resmi sayfas???????± var oraya uye olursan sana gerekli bilgiler gelicektir.Biraz anlatay???????±m yine de ben :
/>Klubun haftal???????±k toplant???????±lar???????± olur onlara kat???????±larak ???????¼ye olabilirsin.Toplant???????± yeri ve zaman???????± facebook ???????¼zerinden verilecektir.

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments