Gnderen Konu: Patrondan Sak???????±n ???????°zin ???????°ztemeyin...  (Okunma says 1468 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd orcun

• ???????°stanbul A???????????????±???????????????±
  • Harbi GencSau lu
  • leti: 539
  • Site puan: 31
Patrondan sak???????±n izin istemeyin
/>Bu hikayeyi okuduktan sonra ne demek istedi????????imizi ve hakl???????± oldu????????umuzu daha iyi anlayacaks???????±n???????±z..
/>
/>
/>
/>Bizim Cavit, i???????? yerinde kap???????±s???????±n???????± t???????±klat???????±p da izin isteyenlerden nefret eder. Ge???????§en g???????¼n gene b???????¶yle biri gelmi????????, Efendim bu g???????¼n ???????¶zel bir i????????im var onun i???????§in izin istiyorum� demi????????. Bunun ???????¼zerine Cavit, adam???????± kar???????????????±s???????±na oturtmu????????:
/>
/> Bir y???????±lda 365 g???????¼n var. Bir y???????±lda 52 hafta oldu????????una ve sen her hafta 2 g???????¼n izin yapt???????±???????????????±na g???????¶re, geriye 261 g???????¼n kal???????±yor. Her g???????¼n???????¼n 16 saatini i???????? yerinin d???????±???????????????±nda ge???????§irdi????????ini kabul edersek, bu tam tam???????±na 170 g???????¼n eder. Geriye ne kald???????±? Yani 261'den 170'i ???????§???????±kar???????±nca... Kal???????±r 91 g???????¼n. Her g???????¼n yok ???????§i???????? aras???????±, kahve-???????§ay molas???????± derken yar???????±m saat ???????§al???????±yorsun benden, bu da tam 23 g???????¼n demektir. B???????¶ylece kald???????± 68 g???????¼n. Gene her g???????¼n 1 saat yemek molas???????± veriyorsun ki, bunun toplam???????± y???????±lda 46 g???????¼nd???????¼r. Geriye ???????§al???????±????????aca???????????????±n 22 g???????¼n kal???????±yor arkada????????! Zaten her y???????±l 2 g???????¼n hastal???????±k bahanesiyle i????????e gelmiyorsun, kald???????± m???????± 20 g???????¼n? Y???????±lda 5 g???????¼n de resmi tatiller nedeniyle gitti. Kald???????± geride 15 g???????¼n. Her y???????±l 14 g???????¼n izin yap???????±yorsun! Ne kald???????± geride ???????§al???????±????????aca???????????????±n... Koca bir y???????±lda ka???????§ g???????¼n kald???????±? B???????°R G????????N!! Ee, o bir g???????¼n de ben sana izin verirsem Allah benim haneme g???????¼nah yazar be adam!!!
/>
/>
/>

/>
/>Koyamad???????±m kimseyi yerine sen gibi,
/>Sevemedim kimseyi i???????§imdeki sen gibi...

evrimd delimavi

• delimavi
  • Kat???????±lan ????????ye
  • leti: 258
  • Site puan: 23
yuhhhhhhhhhhhhhhhhh 0; margin: 0 -0.6ex 0 -1px;"> hhhhh :) adam???????±n hesaba bak zalim herif :) :D
/>

evrimd COMMANDOS

• IloveUnS
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 2000
  • Site puan: 170
  • IloveUnS
    • IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS
Ynt: Patrondan Sak???????±n ???????°zin ???????°ztemeyin...
« Yantla #2 : ubat 07, 2008, 01:59:47 S »
???????°yi ???????§???????±k???????±????????m???????±???????? helal patrona :D
IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS

evrimd delimavi

• delimavi
  • Kat???????±lan ????????ye
  • leti: 258
  • Site puan: 23
« Yantla #3 : ubat 07, 2008, 03:07:36 S »
???????°yi ???????§???????±k???????±????????m???????±???????? helal patrona :D
/>

/>sen bi i????????e ba????????la helal dersin :D

evrimd aRmagedoR

• ' ...youR heRo..!!
  • Emektar ????????ye
  • *
  • leti: 5124
  • Site puan: 204
  • ' pRagmatizm...!!
« Yantla #4 : Haziran 13, 2008, 09:47:25 »
beee ne i???????? yap???????±ormu???????? o adam bende ???????¶yLe biR i???????? aR???????±yorum vaLLa 365g???????¼nDe 1g???????¼n ???????§aLa????????acak
' ....Bazen, daha sa????????Lam in????????aa etmek i???????§in ???????¶nce y???????±kmak geRekiR...!!!
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
' ... s???????¶n???????¼p gitmek isteyen ya????????ama ????????aRap veRin.. ve ???????§???????¼R???????¼y???????¼p gitmek isteyen bedeni ????????aRapLa y???????±kay???????±n.. biR kefen veRin bana asma yapRakLaR???????±ndan..sonRa da beni biR bah???????§eye sessizce g???????¶m???????¼n...

evrimd COMMANDOS

• IloveUnS
  • leti: 2000
  • Site puan: 170
  • IloveUnS
    • IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS
« Yantla #5 : Haziran 13, 2008, 09:49:19 »
sen bi i????????e ba????????la helal dersin :D
/>
Ba????????l???????±yorum hocam gelecek pazartesi ;D i????????veren zorla i????????verdi bana :D
IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS

evrimd ProKSima

• __yorumsuz ???????¼ye__
  • leti: 1847
  • Site puan: 162
  • Faklte: Eitim Fakltesi
  • Kayt Dnemi: Mezun
« Yantla #6 : Haziran 13, 2008, 09:51:10 »
matemati????????e bak be patronda :D ::)

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments