G÷nderen Konu: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rnek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ngilizce Muafiyet S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Sorular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  (Okunma sayřsř 90508 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř asude89

• Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 45
  • Site puanř: -2
mrb ben de t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk dili ve edebiyat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kazand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek lisans i.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ing. gerekiyormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. O y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zden iste├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ok├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ycam.Ama hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž bi bilgi bilmiyorum.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?n kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t formunda i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aretledim.  MA 16 SINDA FALAN TEKRAR KAYIT D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░YOSUNUZ B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?EY ANLAMADIM.yARDIMCI OLURSANIZ SEV├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░N├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░R├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░M?

ăevrimdř■ř k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒v├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k

• **
  • Ţleti: 38
  • Site puanř: 2
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok saol yaa..├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ime yarad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yani soru tarz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m..in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerim s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒naw├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒..
kimine g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre KRALIM
/>kimine g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre YALANIM
/>ama herkes rahat olsun
/>ADAMINA g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre ADAMIM!!

ăevrimdř■ř micro_s

• **
  • Ţleti: 36
  • Site puanř: 1
payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler..

ăevrimdř■ř rabianur

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 1
  • Site puanř: 0
ben ek yerle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tirmeler ie yerlestim ingilizce muafiyet s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gircem ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârnek sorulara bakmak istiyorum ama acam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olursan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z sevinirim

ăevrimdř■ř mike_c

• ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žǿκکε√d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬şκ طę ∂ط├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ş
  • Site Admin
  • Ţleti: 8544
  • Site puanř: 1091
  • Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ be ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žum kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
ben ek yerle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tirmeler ie yerlestim ingilizce muafiyet s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gircem ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârnek sorulara bakmak istiyorum ama acam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olursan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z sevinirim
/>

/>siteden kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? san├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bir yerden buldum bi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler ama i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine yarar m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilemicem ;)
/>
/>http://www.fileden.com/files/2008/3/9/1804281/Sakarya%20%C3%9Cniversitesi%20Muafiyet%20S%C4%B1nav%20Sorular%C4%B1.rar

/>
/>

/>Benim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž soran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nce olmasa, yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gelsem, kuca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yatsam, kendimi falan kollamadan, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimi kapasam, bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...Tek bir defa b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri, b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri kenara b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒raksam, kendimi savunmadan, nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam, neysem, ne kadarsam o i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na, tek bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...

ăevrimdř■ř iremsu

• *
  • Ţleti: 1
slm arkadaslar bu sorular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l bulabilirim ben yeni gelecegim 1g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n sonrada muafiyet s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ varm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olursan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z sevinirim simdiden tsk

ăevrimdř■ř papazeren

• *
  • Ţleti: 5

ăevrimdř■ř sebep

• *
  • Ţleti: 6
mrb .ben s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav orneg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ act├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mda sayfa bulunamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor..yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.?

ăevrimdř■ř cof2889

• ''_ < 13.Dev adam > _''
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 563
  • Site puanř: 24
  • Dev adam geri d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ând├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ :)
mrb .ben s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav orneg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ act├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mda sayfa bulunamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor..yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.?
/>

/>bende s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒md├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ acmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ dened├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒se yaram├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒o :)
YAZISIZ !!!

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments