G÷nderen Konu: On Parma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda On Marifeti Var Bu Farelerin :) :) :) :) :) :)  (Okunma sayřsř 1318 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř numberbir

• ...Olur ki, bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey sizin i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ iken, siz onu ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmezsiniz. Yine olur ki, bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey sizin i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 4695
  • Site puanř: 560

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>

ăevrimdř■ř omar

• ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim..
  • Ţleti: 3659
  • Site puanř: 363
  • tohum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žatlarda bilmem kafa nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ATLAMAZ..
    • www.adakampus.com
he he he  : ))))))))))
/>
/>g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zelmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? : ))  :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?: :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:

* EyL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝L *

• Ziyaretši

/>ne sevimliiiiiii  :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irink├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z:
/>
/>tabi sadece burdan bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nca ;D

ăevrimdř■ř pSaSeTuBa

• uykum gibi gelsene...
  • Ţleti: 2943
  • Site puanř: 409
  • """FENERBAH├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?EM"""
bence buradan bile sevimsiz :h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nk: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yyy
/>
/>ama konu i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kler tabiii (:

/>
/>Parmak u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma hapsettim seni,
/>dokundu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um her yerde seni hissediyorum...
/>Can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor...!
/>

/>
/>
/>

ăevrimdř■ř ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?evrimd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒

• be├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ikta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla yanan biri...
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 412
  • Site puanř: 1
  • sanalda konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?may├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sevmeyen ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ye..
anaaaam :o
/>sizi ben yirinn yiriiiin  :D ne kadr ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekersinz siz yaaa :-*
/>bi taneniz ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p bize gelsenize  ::) ;D
ne bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒orsun karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im..! :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ambala: ;D

ăevrimdř■ř pSaSeTuBa

• uykum gibi gelsene...
  • Ţleti: 2943
  • Site puanř: 409
  • """FENERBAH├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?EM"""
anaaaam :o
/>sizi ben yirinn yiriiiin  :D ne kadr ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekersinz siz yaaa :-*
/>bi taneniz ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p bize gelsenize  ::) ;D
/>
:├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r:
/>
/>bu sevimsiz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin mi s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorsun :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r:
/>
/>can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m kedi-k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âpek yavrusu de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iller bunlar :D :D

/>
/>Parmak u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma hapsettim seni,
/>dokundu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um her yerde seni hissediyorum...
/>Can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor...!
/>

/>
/>
/>

ăevrimdř■ř numberbir

• ...Olur ki, bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey sizin i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ iken, siz onu ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmezsiniz. Yine olur ki, bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey sizin i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?
  • Ţleti: 4695
  • Site puanř: 560
Burak; bunlardan kebap olur mu? ;D
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok leziz duruyorlar; ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesinler sonra yiyelim. ;D
/>

/>Abi ufak olmasalar iyi pi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te bunlar  ;D ;D
/>
/>Ama ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žek Adana kebab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n yerini tutmazlar  :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r: :'(

ăevrimdř■ř gur!s

• Ţleti: 4602
  • Site puanř: 295
  • maybe ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f your heartbeating for me ,├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ was ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ love u
:o  acayip sevimliler tiksinmeyece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi bilsem severdim :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
... ya ben terk edemiyorum konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?may├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>ya da ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bir kelime bilmiyorum
/>ya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uk bu hava
/>ya da ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k geldi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarpt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ v├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cuduma....
/>

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments