Gönderen Konu: Nuriye Akman İletişim Atölyesi'nde Yaz Dönemi  (Okunma sayısı 1007 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı NAİA

  • Tanrı Misafiri
  • *
  • İleti: 3
  • Site puanı: 0
Nuriye Akman İletişim Atölyesi'nde Yaz Dönemi
« : Mayıs 28, 2009, 03:31:39 ÖS »
USTA GAZETECİ, YAZAR NURİYE AKMAN’DAN İLETİŞİM ATÖLYESİ”
/>         
/>             
/>Gazeteci, yazar Nuriye Akman, 25 yıllık profesyonel iletişim deneyimini Nuriye Akman İletişim Atölyesi’nde katılımcılarla paylaşıyor. İstanbul Moda’da hizmet veren merkezde, iletişim yeteneklerini keşfetmek isteyen öğrenciler, çalışanlar ve yöneticiler için kapsamlı bir iletişim eğitimi sunuluyor.
/>İyi iletişimin temelinin doğru soruları sorabilmek olduğunu belirten Akman, anlamak ve anlaşılmak için iletişim yeteneklerini geliştirmek isteyen herkesi atölyesine davet ediyor.
/>
/>Nuriye Akman İletişim Atölyesi’nde röportaj teknikleri, iyi sunum yapabilme, sesimiz ile barışma, fikirlerimizi etkili bir biçimde savunabilme, Türkçe’yi güzel konuşma ve yazma, gündelik hayatta gerçekleştirdiğimiz röportajlarımızı fark etme, söyleşi, kitap, müzik ve film analizleri yapabilme, ifade biçimlerimizi geliştirme, iletişimde önceliklerimizi belirleme, kendi gücümüzü farketme gibi konular üzerine kapsamlı uygulamalar yapılıyor.
/>
/>İnteraktif öğrenim modeli
/>
/>            Nuriye Akman, atölyesinde verdiği eğitimlerde öğrencilerinin özgüvenlerini kuvvetlendirmeleri ve yeteneklerini açığa çıkarmaları için onlara destek olurken, deneyimlerini paylaşmalarını ve birbirlerini geliştirmelerini sağlıyor. Tüm öğrencileriyle birebir ilgilenen Akman, farklı bir öğrenim modeli uyguluyor.
/>Nuriye Akman:
/>
/>             Nuriye Akman, Türkiye’nin öncü gazeteleri Milliyet, Hürriyet ve Sabah’ta yıllarca çalıştı. 2004’te Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde “Röportaj Teknikleri” dersi verdi. TRT için İnci Avcısı, SkyTürk için “Empati” adlı programları hazırlayıp sundu. Röportajlarından bir kısmını; Üzümünü Ye Bağını Sor, Mebus Burcu, Kalabalıklar, Yüzleşme, İnci Avcısı, Elli Kelime, Mayın Tarlası, Başka Sorum Yok, Gurbette Fethullah Gülen adlı kitaplarda topladı. Nefes ve Örtü adlı iki roman yazan Akman bir çocuk annesi.
/>Sorularını halen Zaman Gazetesi’nde konuşturan Akman, çeyrek asırdır siyaset, magazin, kültür, sanat, spor ve iş dünyasının ünlüleri yaptığı röportajları ile gündem yaratıyor. 1998’de Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (T.G.C) röportaj dalı başarı ödülü, 2007'de Türkiye Yazarlar Birliği'nin roman ödülünü alan Akman, 2009’dan itibaren “Nuriye Akman İletişim Atölyesi”nde bilgilerini öğrencilerine aktarıyor.
/>
/>NURİYE AKMAN İLETİŞİM ATÖLYESİ’NDE YAZ DÖNEMİNDE YENİ ATÖLYELER AÇILIYOR
/>
/>Nuriye Akman İletişim Atölyesi’nde 15 Haziran 2009’dan itibaren yeni atölyeler başlıyor. 
/>
/>* Ali Ural ile Yazı ve Şiir Atölyesi: Yazarlık eğilimlerinin belirlenmesi ve desteklenmesinden yola çıkılarak oluşturulan program, okuma bilinci ve birikimini kazandırmayı da hedefliyor.
/>
/>* Ümit Dolu ile Etkileyici ve Güzel Konuşma Atölyesi: Diksiyon- Fonetik, Nefes, Ses, Artikülasyon, Konuşma, Dramatik Çalışma, Toplu Konuşma gibi çalışmaları içeriyor.
/>
/>* Serhat Özşen ile Temel Fotoğraf Teknikleri Atölyesi: İlk hedefin gerçek bir fotoğraf projesi üretmek olduğu atölyede, temel prensipler ve teknik bilgiler uygulanarak öğreniliyor.
/>
/>Detaylı bilgi için: www.nuriyeakman.com/atolye
/>Nuriye Akman İletişim Atölyesi Adres: Ruşen Ağa Sok. No:8 Moda- Kadıköy  T: +90 216 330 99 07 
/>E- Posta: iletisim@nuriyeakman.com
/>
/>

Seo4Smf Tagleri:
 


Facebook Comments