G÷nderen Konu: Nice Senelere Devrimci Garda├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?(:  (Okunma sayřsř 2703 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř ayan

• Sanmaki Sadece Dert Sende Var.. Sendeki Derdi Nimet Sayanlarda Var.
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1492
  • Site puanř: 52
  • Her Hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Sakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬«™

/>
/>Do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n kutlu ve m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝barek ola devrimci garda├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?  :selam:
/>
/>ahanda buda do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ hedayen  ::)
/>http://www.youtube.com/watch?v=Qm1aoYj8cW8
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ini bilmeyen, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rk as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k kini bilmez.. Soyunu sopunu bilmeyen, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n gelir haddini bilmez..

ăevrimdř■ř melekk

• ((: мєяνєє :))
  • Ţleti: 3700
  • Site puanř: 490
  • (: Psikolojik Dan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ma Destek Birimi :)
Ynt: Nice Senelere Devrimci Garda├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?(:
« Yanřtla #1 : Temmuz 29, 2009, 07:39:40 ÍS »
Ya ben onu  yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n zannediyodum :-[ akl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle kalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ayan beyan :h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nk:
/>
/>Nese ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok da ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž kalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? say├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmam ::)
/>
/>Devrimcan do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n kutlu olsun :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irink├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z: Sevdiklerinle beraber nice mutlu y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llar ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žirmen dileklerimle :selam:
« Son DŘzenleme: Temmuz 29, 2009, 07:49:02 ÍS G÷nderen: melekk »

/>
/>
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n oldu mutluydum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok
/>Hani varsa o yoksa o, bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in melekti
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n oldu mutluydum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok
/>D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyasa o cennetse o, bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žek de...
/>

ăevrimdř■ř ayan

• Sanmaki Sadece Dert Sende Var.. Sendeki Derdi Nimet Sayanlarda Var.
  • Ţleti: 1492
  • Site puanř: 52
  • Her Hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Sakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬«™
« Yanřtla #2 : Temmuz 29, 2009, 07:41:57 ÍS »
M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝barek acelen neydi :h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nk:
/>

/>unut sen adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ sonra acelen neydi de  :h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒h: g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr bunlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ devrim karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârrrr  :P
/>
/>
hedaye ne ben g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âremedim  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
/>
/>kafam da ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itli ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka sorularda var ayan abi  tih.
/>
/>konu ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žek bir doum g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ konusu mu ? :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r: do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ konusysa serbest k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ de ne i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i var  :pat: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:  devrimci garda├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? kim  tih.
/>bunlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n cevab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ istiyorum  :deli:

/>

/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdik asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k devrim = ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kte = serbestlik demektir ki serbest k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝de a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmak yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r devrim arkaa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?an├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na  ;D
/>tabikide "devrim" isimli arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ p├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar olsun hepinizmi unuttunuz adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  tih.
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ini bilmeyen, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rk as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k kini bilmez.. Soyunu sopunu bilmeyen, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n gelir haddini bilmez..

* EyL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝L *

• Ziyaretši
« Yanřtla #3 : Temmuz 29, 2009, 08:20:15 ÍS »
hmmmm konuda belirsizlik hissettim  :h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nk:
/>
/>neyse.. nice mutlu y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llara :]
« Son DŘzenleme: Temmuz 29, 2009, 09:32:30 ÍS G÷nderen: * EyL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝L * »

ăevrimdř■ř Head Cutter

• UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
  • Yasakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • *
  • Ţleti: 545
  • Site puanř: 0
  • UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
    • UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
« Yanřtla #4 : Temmuz 29, 2009, 08:30:37 ÍS »
Devrim senin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unun babas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žakay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. Olum abi ne kadar vefas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z bir insans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z yaaa ben anlayam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum yani... Nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l bir c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mle oldu lan bu :h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nk: neyse oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u kadar ama i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle say├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n Devrimci ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinen sefil mahlukat... insan arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bi kere arar sorar lan. Ondan sonra buna ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ee'etcekmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iz do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ falan filan bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?versene hocam niye do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?dun lan sen?! Neyse kanka Allah ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žoluk ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocuklu b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ts├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n seni... Lan bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler daha yazacakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ama bir i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?le me├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?gul ederken unuttum. Neyse g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zelim haydi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âpt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m.
/>
/>
/>Haydi seni seviyorum :muck:
/>
/>
/>Yetkililere sesleniyorum l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tfen ":muck:" ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyi koyun simile midir ne deniliyorsa art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k.. UnS seni de ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âpt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m lan k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒skanma serseri Oak seni belediye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âps├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n
/>
/>
/>Devrim k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âpe├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in olay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m beee
UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS

ăevrimdř■ř Menelass├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ęperya Elendil

• Ţleti: 1068
  • Site puanř: 47
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
« Yanřtla #5 : Temmuz 29, 2009, 08:35:03 ÍS »
Do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z kutlu olsun Devrimci karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?  ::)
/>Nice GencSau'l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lara...
Alřntř yapřlan: ?
Hocam alenen iki mesaj alt alta yazanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, konuyu da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tarak sohbet edenleri g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m.
Alřntř yapřlan: Menelass├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ęperya Elendil
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░yi bak, GencSa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yesi yapmaz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey!

ăevrimdř■ř Devrim

• Umutlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lerinde de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il, Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?at.
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 559
  • Site puanř: 62
  • ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irkin KraL
« Yanřtla #6 : Temmuz 30, 2009, 09:04:59 ÍS »
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âncelikle hepinize t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k ederim arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar:) sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?olun beraber nice senelere umar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..
/>
/> lan gobel bar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. kont├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ var olum. 1 ara 1 sor bu cocugun ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na neler geldi diye:D neyse.
/>
/> ayan garda├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. ilk ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce konuyu a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žman gercekden gurure etti beni t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k ederim.
/>ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ca payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n par├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža da benim ilk ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rollerde ki par├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žamd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒:d
/> lisede tiyatro kolundayken fakir o├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lan zengin k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z hikayesininden 1 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler canland├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorduk ki bu par├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žaya karar k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ara fonlarda:) eski g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nlere g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânderdin beni. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k ederim arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž yasak rengi seviyorum ve yasak bir alfabeyle
/>yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iirlerimi.Anar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ist ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žicekler kokluyorum.Devlet s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>ihlal eden ku├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lara yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yatakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum.Umudun propagandac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kleri ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum.Art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k haklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n degil a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?arab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ve
/>sevginin ayaklanmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ var. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lk eylemde s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ oluyorum. Bana ...
/>g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerini yurt eyle m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltecin olay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.Kendi ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na bana bir kimlik ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kart,
/>...ben birazda sen olay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.

ăevrimdř■ř Head Cutter

• Yasakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • *
  • Ţleti: 545
  • Site puanř: 0
  • UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
« Yanřtla #7 : Temmuz 30, 2009, 09:11:44 ÍS »
Niye lan devrimci zihniyetiyle yok bu genelde kom├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nizm zihniyeti olur (ama neyse sen her ikisi oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?undan sorun de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il) sendeki t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m kont├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârlerini kom├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nist arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nla m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsun? Hani madem bende var onda da olsun gibi? :h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nk: Haydi abi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âpt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m seni s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle arada bir onlarda sana ats├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n, insan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r arar sorarlar di'me?
/>
/>Ak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ll├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olun lan Tek Yol Devrim
UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS

ăevrimdř■ř ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?evrimd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒

• be├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ikta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla yanan biri...
  • Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 412
  • Site puanř: 1
  • sanalda konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?may├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sevmeyen ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ye..
« Yanřtla #8 : Temmuz 30, 2009, 09:25:34 ÍS »
seneleri devire devire in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? :deli: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
/>hayrl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar arkd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?m :)
ne bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒orsun karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im..! :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ambala: ;D

ăevrimdř■ř mihmandar

• Ţleti: 1743
  • Site puanř: 214
« Yanřtla #9 : Temmuz 30, 2009, 11:07:43 ÍS »
Do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z kutlu olsun Devrim a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?abey,
/>ye├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il parkan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ve de ideallerin en ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ru bir yolda in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?._ bu benim eklemem- nice senelere,
/>devire devire memleketin alt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne geldi, gel vazge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž :)

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments