Gönderen Konu: Nice Senelere Devrimci Gardaş(:  (Okunma sayısı 2648 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayan

• Sanmaki Sadece Dert Sende Var.. Sendeki Derdi Nimet Sayanlarda Var.
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 52
  • Her Hakkım Saklıdır®™
Nice Senelere Devrimci Gardaş(:
« : Temmuz 29, 2009, 07:30:53 ÖS »

/>
/>Doğum günün kutlu ve mübarek ola devrimci gardaş  :selam:
/>
/>ahanda buda doğum günü hedayen  ::)
/>http://www.youtube.com/watch?v=Qm1aoYj8cW8
Çıktığı ini bilmeyen, kırk asırlık kini bilmez.. Soyunu sopunu bilmeyen, gün gelir haddini bilmez..

Çevrimdışı melekk

• ((: мєяνєє :))
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 490
  • (: Psikolojik Danışma Destek Birimi :)
Ynt: Nice Senelere Devrimci Gardaş(:
« Yanıtla #1 : Temmuz 29, 2009, 07:39:40 ÖS »
Ya ben onu  yarın zannediyodum :-[ aklımda öyle kalmış ayan beyan
/>
/>Nese çok da geç kalmış sayılmam ::)
/>
/>Devrimcan doğum günün kutlu olsun Sevdiklerinle beraber nice mutlu yıllar geçirmen dileklerimle :selam:
« Son Düzenleme: Temmuz 29, 2009, 07:49:02 ÖS Gönderen: melekk »

/>
/>
/>Gün oldu mutluydum çok çok
/>Hani varsa o yoksa o, bildiğin melekti
/>Gün oldu mutluydum çok çok
/>Dünyasa o cennetse o, bildiğin çiçek de...
/>

Çevrimdışı ayan

• Sanmaki Sadece Dert Sende Var.. Sendeki Derdi Nimet Sayanlarda Var.
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 52
  • Her Hakkım Saklıdır®™
« Yanıtla #2 : Temmuz 29, 2009, 07:41:57 ÖS »
Mübarek acelen neydi
/>

/>unut sen adamın doğu gününü sonra acelen neydi de   gör bunları devrim kardeş gööööörrrr  :P
/>
/>
hedaye ne ben göremedim  
/>
/>kafam da çeşitli başka sorularda var ayan abi  tih.
/>
/>konu gerçek bir doum günü konusu mu ? doğum günü konusysa serbest kürsü de ne işi var  :pat:  devrimci gardaş kim  tih.
/>bunların cevabını istiyorum  :deli:

/>

/>şimdik aslıcık devrim = özgürlük ve özgürlükte = serbestlik demektir ki serbest kürsüde açmak yakışır devrim arkaaşımızın şanına  ;D
/>tabikide "devrim" isimli arkadaşımızın doğum günü püüü yazıklar olsun hepinizmi unuttunuz adamı  tih.
Çıktığı ini bilmeyen, kırk asırlık kini bilmez.. Soyunu sopunu bilmeyen, gün gelir haddini bilmez..

* EyLüL *

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Temmuz 29, 2009, 08:20:15 ÖS »
hmmmm konuda belirsizlik hissettim  
/>
/>neyse.. nice mutlu yıllara :]
« Son Düzenleme: Temmuz 29, 2009, 09:32:30 ÖS Gönderen: * EyLüL * »

Çevrimdışı Head Cutter

• UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
  • Yasaklı
  • *
  • Site puanı: 0
  • UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
    • UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
« Yanıtla #4 : Temmuz 29, 2009, 08:30:37 ÖS »
Devrim senin çocuğunun babasına çakayım. Olum abi ne kadar vefasız bir insansınız yaaa ben anlayamıyorum yani... Nasıl bir cümle oldu lan bu neyse olduğu kadar ama işte öyle sayın Devrimci geçinen sefil mahlukat... insan arkadaşlarını bi kere arar sorar lan. Ondan sonra buna şee'etcekmişiz doğum günü falan filan boşversene hocam niye doğdun lan sen?! Neyse kanka Allah çoluk çocuklu büyütsün seni... Lan birşeyler daha yazacaktım ama bir işle meşgul ederken unuttum. Neyse güzelim haydi öptüm.
/>
/>
/>Haydi seni seviyorum :muck:
/>
/>
/>Yetkililere sesleniyorum lütfen ":muck:" şeyi koyun simile midir ne deniliyorsa artık.. UnS seni de öptüm lan kıskanma serseri Oak seni belediye öpsün
/>
/>
/>Devrim köpeğin olayım beee
UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS

Çevrimdışı Menelasséperya Elendil

• GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 47
  • Kayıt Dönemi: Mezun
« Yanıtla #5 : Temmuz 29, 2009, 08:35:03 ÖS »
Doğum gününüz kutlu olsun Devrimci kardeş  ::)
/>Nice GencSau'lü yaşlara...
Alıntı yapılan: ?
Hocam alenen iki mesaj alt alta yazanları, konuyu dağıtarak sohbet edenleri gördüm.
Alıntı yapılan: Menelasséperya Elendil
İyi bak, GencSaü Üyesi yapmaz öyle şey!

Çevrimdışı Devrim

• Umutları Düşlerinde değil, Yüreğinde Yaşat.
  • Harbi GencSau lu
  • Site puanı: 62
  • Çirkin KraL
« Yanıtla #6 : Temmuz 30, 2009, 09:04:59 ÖS »
öncelikle hepinize tşk ederim arkadaşlar:) sağolun beraber nice senelere umarım..
/>
/> lan gobel barış. kontör mü var olum. 1 ara 1 sor bu cocugun başına neler geldi diye:D neyse.
/>
/> ayan gardaş. ilk önce konuyu açman gercekden gurure etti beni tşk ederim.
/>ayrıca paylaştığın parça da benim ilk başrollerde ki parçamdı:d
/> lisede tiyatro kolundayken fakir oğlan zengin kız hikayesininden 1 şeyler canlandırıyorduk ki bu parçaya karar kılmıştık ara fonlarda:) eski günlere gönderdin beni. çok tşk ederim arkadaşım.
Üç yasak rengi seviyorum ve yasak bir alfabeyle
/>yazıyorum şiirlerimi.Anarşist çicekler kokluyorum.Devlet sınırlarını
/>ihlal eden kuşlara yardım yataklık yapıyorum.Umudun propagandacısıyım.Bütün sözcükleri örgütlüyorum.Artık hakların degil aşkın, şarabın ve
/>sevginin ayaklanması var. İlk eylemde sınır dışı oluyorum. Bana ...
/>gözlerini yurt eyle mültecin olayım.Kendi adına bana bir kimlik çıkart,
/>...ben birazda sen olayım.

Çevrimdışı Head Cutter

• Yasaklı
  • *
  • Site puanı: 0
  • UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
« Yanıtla #7 : Temmuz 30, 2009, 09:11:44 ÖS »
Niye lan devrimci zihniyetiyle yok bu genelde komünizm zihniyeti olur (ama neyse sen her ikisi olduğundan sorun değil) sendeki tüm kontörlerini komünist arkadaşlarınla mı paylaşıyorsun? Hani madem bende var onda da olsun gibi? Haydi abi öptüm seni söyle arada bir onlarda sana atsın, insanın arkadaşları vardır arar sorarlar di'me?
/>
/>Akıllı olun lan Tek Yol Devrim
UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS

Çevrimdışı Çevrimdışı

• beşiktaş aşkıyla yanan biri...
  • Harbi GencSau lu
  • Site puanı: 1
  • sanalda konuşmayı sevmeyen üye..
« Yanıtla #8 : Temmuz 30, 2009, 09:25:34 ÖS »
seneleri devire devire inşş :deli:
/>hayrlı yaşlar arkdşm :)
ne bakıorsun kardeşim..! ;D

Çevrimdışı mihmandar

• GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 214
« Yanıtla #9 : Temmuz 30, 2009, 11:07:43 ÖS »
Doğum gününüz kutlu olsun Devrim ağabey,
/>yeşil parkanız, ıslığınız ve de ideallerin en gerçeğine doğru bir yolda inş._ bu benim eklemem- nice senelere,
/>devire devire memleketin altı üstüne geldi, gel vazgeç :)

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments