G÷nderen Konu: Nefret Edilen 10 Erkek Hareketi  (Okunma sayřsř 5294 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
Ynt: Nefret Edilen 10 Erkek Hareketi
« Yanřtla #20 : Ůubat 07, 2011, 09:15:45 ÍS »
Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek sesle ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž seyredebilir, ben de gayet kapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum kendimi  :deli:
/>

/>k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z pasakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ diye sana ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce seslenip ;D
/>sonrada sen harbiden erkek olmak istiyorsun anla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan,senden feminist falan olmaz ha :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř Pasakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kontes

• شول_ج
  • ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lahiyat Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi Temsilcisi
  • Ţleti: 521
  • Site puanř: 28
  • FakŘlte: Ţlahiyat FakŘltesi
« Yanřtla #21 : Ůubat 07, 2011, 09:21:50 ÍS »
k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z pasakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ diye sana ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce seslenip ;D
/>sonrada sen harbiden erkek olmak istiyorsun anla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan,senden feminist falan olmaz ha :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
/>
feministlik bana ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok uzak ye├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?illim :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: kavga g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ koptu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unda genelde erkekleri destekliyorum :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
...Bu da Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žer Ya H├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?...

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
« Yanřtla #22 : Ůubat 07, 2011, 09:23:14 ÍS »
feministlik bana ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok uzak ye├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?illim :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: kavga g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ koptu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unda genelde erkekleri destekliyorum :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
/>
aferim sana, bende k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zdan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok erkek g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yle empati kurabilmeyi ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aranlardan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m,ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r erkek olmak isteyecek kadar de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il. :D
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř Pasakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kontes

• شول_ج
  • ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lahiyat Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi Temsilcisi
  • Ţleti: 521
  • Site puanř: 28
  • FakŘlte: Ţlahiyat FakŘltesi
« Yanřtla #23 : Ůubat 07, 2011, 09:27:27 ÍS »
aferim sana, bende k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zdan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok erkek g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yle empati kurabilmeyi ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aranlardan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m,ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r erkek olmak isteyecek kadar de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il. :D
/>
Sen gerekti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i yerde durabilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?sin i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te, ben biraz ayars├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, kapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum kendimi :tey: :tey:
...Bu da Ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žer Ya H├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?...

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments