G÷nderen Konu: Mrb Sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?evre (:  (Okunma sayřsř 1367 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř ZeynepUcar

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 3
  • Site puanř: 0
  • O zaman ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n uyku, ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ikinci ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim.
  • FakŘlte: MŘhendislik FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2011
Meraba arkdslar. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?evre m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i 1. s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. Hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž bir bilgim olmadan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bir b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝md├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ansa buras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ tuttu :) , vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r bir hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r diyorum. B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda bilgi edinmeme yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olur musunuz. Bir de okuldaki kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝plere nereden ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ye olabiliriz?  :-\

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
Ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?geldin aram├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževre m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisligi hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda tam olarak ne konuda bilgi istiyorsun sorular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âneltirsen ona gore yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olmaya cal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.. daimi ve kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olursunz umar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m aram├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda :)
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř ZeynepUcar

• *
  • O zaman ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n uyku, ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ikinci ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim.
Te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederim, ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? buldum :)
/>
/>Ne i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yapar bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževre m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisleri, tasar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mla u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ vs..:) Ben g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel sanatlara haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlanmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ planlay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž mimar olmak isterken kendimi bi anda kendimi m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislik fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesinde buldum. Sudan c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒km├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s bal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k misali. Umar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m 4 y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l sonra sevebilece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im bir meslek edinmis olurum  :)

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?evre m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i, do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?al kaynaklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n kullan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve insan sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na uygun ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževre ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ullar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n yarat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ile ilgili m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislik dal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. Di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislik dallar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan farkl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olarak, do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?an├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n kaynaklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ketmeyi de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il, do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aya sahip olduklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ geri vermeye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?an bir m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislik dal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?evre m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislerinin ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ca ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ma alanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒; su ve at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k su ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tma, hava kirlili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i kontrol├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝, kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k bertaraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, toprak kirlili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i vb. dir. Bir "m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislik" dal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?evre M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inin ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ca faaliyet sahas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ su, hava ve topra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?an at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bertaraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin teknolojik ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mler ara├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rmak ve uygulanacak tedbirleri belirlemektir. Daha ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sanayi tesislerinden kaynaklanan bu at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin uygulanan ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tma projelerinde makina, in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aat, kimya ve biyoloji bilim dallar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan da faydalan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmaktad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. Evsel ve sanayi at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k su ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tma tesislerinin tasar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?letilmesi, su ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ebekeleri, isale hatlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, kanalizasyon tesislerinin tasar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževre m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislerinin en ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ilgilendi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i konular olarak s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ralanabilir.
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?evre M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ca i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žme suyu ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k sular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n geri ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževrimi ve yeniden kullan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževresel etkilerin de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?erlendirilmesi, tesis i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži proses kontrolu ve temiz teknolojilerin ara├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gibi konularla da u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?maktad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.
/>
/>
/>k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒saca ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klamak gerekirse. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?o├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislik dal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝retim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zerinedir. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rnek olarak makina par├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝reten bir fabrikada malzemeyi metalurji m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisi se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žer, makina m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eni yapar, end├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝stri m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisi giri├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?-├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ayarlar vb. E sonu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž olarak ortaya bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kar ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda da istenmeyen bilimum farkl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ maddeler olu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ur. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?M nin i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i budur tam olarak. Olu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?an zararl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ maddeleri bertaraf edecek tesisleri kurmak & i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?letmek.
/>
/>Bir di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârevi de in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a edilen tesislerin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževreye uygunlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu denetlemek ve rapor olu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?turmakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in bir taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ da ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževre kirlili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine ile direkt alakal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?undan yolda g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âpler, denizdeki ve havadaki kirlilik te sizin i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin PARA demek oluyor.
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerik olarak; Kimya, Biyokimya ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aat m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ile birebir alakal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aat siz at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k bertaraf tesisi kurarken laz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m olacakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r mesela. O y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zden rapido ile proje ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žizimine de, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âpten at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rma olay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ da, laboratuvarda at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k inceleme de i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imizin bir par├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>
/>Ne de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ildir?
/>-Kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i : alakas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yok
/>-├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?evre d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zenleme falan i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te: alakas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yok. ben de bununla kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordum
/>-Kolayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r: yalan. kimya a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ okursan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z hele, ezber a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.
/>-├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok zordur: yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ zor bir b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ildir.
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bulursun benim arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m mezun oldu direk i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e girdi birazda cevre ve staj olaylar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ onemli ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kcas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bunlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ iyi yerde yaparsan okul bitmedende i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e girebilcegine inan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum (:
€jderMan
/>
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř ZeynepUcar

• *
Hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyleri tasarlamakla u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m akl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma gelmezdi. E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lenceli bir b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me benziyor. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?evre m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i okuyorum dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imde kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisi mi olacaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n dedikleri do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ru. Ama en k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ "4 y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ll├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ o?" sorusu. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in komik taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversite okuyanlar bile soruyor bana bu soruyu :)

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ne dedigi cok onemli olmamal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ evet 4 y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ll├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k diceksin b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel ve eglenceli yeterki kendini vermelisin derslere falan gerisi zamanla gelicektir zaten (:
€jderMan
/>
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř Giordano Bruno

• *
  • Ţleti: 2
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž mimarl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k istedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyen biri i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin diyece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u ki; sen ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? gelmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?sin.
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževre m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine has bir tasar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m vs. tarz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bi' ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey bekliyorsan yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsun.
/>ama beklentilerin d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m gibiyse m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislik fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesinde okuyor olman zaten seni bu y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânde ilerletecektir umar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m tercihlerini ve kendini geli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tirece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in bu alanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ iyi belirlersin.
/>
/>arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževre m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde okuyorsunuz diye bir alana kitlenmeye kalkmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
/>siz m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendis oluyorsunuz ve bu y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zden m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislik disiplinlerini iyi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renmeye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
/>mezun olduktan sonra size farkl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k katacak ve g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žacak olan da budur.
/>
/>dersler, hocalar, s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒navlar, okul sonras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda merak etti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iniz her soruya a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>
/>kolay gelsin.

ăevrimdř■ř artistengineer

• *
  • Ţleti: 16
  • Site puanř: 1
  • ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ms├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z problemlere hasrettik biz.
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aat m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencilerinden uzak dur.(hala pembe binada ortak oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unuzu varsay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum)├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževre m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ile ortak derslerimizde herkes olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kadar uyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k olurdu ;D autocad gibi tasar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m programlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, office programlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒,proje y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânetimi gibi konularda kendini geli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tir.m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendislik evrensel bir noktaya do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ru gidiyor.Yani ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževre m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i gibi b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mlerde ileride a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ koyabilecek.Ezberci olma,hayal g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ve farkl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ asla kaybetme.i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ zordur.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencilik keyiflidir. tad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
H├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ trene Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?bakan'dan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce binemeyece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im.

Seo4Smf Tagleri: ševre 

Facebook Comments