G÷nderen Konu: Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr ve B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Yetkilileri Al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nacakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r!  (Okunma sayřsř 6392 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř mike_c

• ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žǿκکε√d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬şκ طę ∂ط├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ş
  • Site Admin
  • Ţleti: 8544
  • Site puanř: 1091
  • Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ be ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žum kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun

/>Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârler ve B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Yetkilileri ve Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lte Temsilcileri Al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nacakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r!
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lgilenmek istedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iniz b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mleri se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žip bana mail ya da ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzel mesaj ile ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
/>
/>Mesaj├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za "Ad, Soyad, Okudu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unuz Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lte/B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ eklemeyi unutmay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lgilenenlerin Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi'nde okumas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ tercih sebebidir (Haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k - 1 - 2 - 3).
/>
/>Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?vurular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kabul edilenlerin 1 ay deneme s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝resi olacakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.
/>
/>
« Son DŘzenleme: Kasřm 04, 2011, 03:45:50 ÍS G÷nderen: mike_c »

/>
/>

/>Benim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž soran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nce olmasa, yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gelsem, kuca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yatsam, kendimi falan kollamadan, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimi kapasam, bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...Tek bir defa b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri, b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri kenara b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒raksam, kendimi savunmadan, nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam, neysem, ne kadarsam o i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na, tek bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žotanaklar'a hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olsun :)
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederim  :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irin
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř aRmagedoR

• ' ...youR heRo..!!
  • Emektar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • *
  • Ţleti: 5124
  • Site puanř: 204
  • ' pRagmatizm...!!
Garip OLayLar'a dokunuLmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.. o benim kaLs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n yeter.. :))
' ....Bazen, daha sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Lam in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aa etmek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kmak geRekiR...!!!
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
' ... s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p gitmek isteyen ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aRap veRin.. ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝R├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p gitmek isteyen bedeni ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aRapLa y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.. biR kefen veRin bana asma yapRakLaR├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan..sonRa da beni biR bah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeye sessizce g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...

ăevrimdř■ř elis

• elif
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1862
  • Site puanř: 88
  • Beklemek Ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ten ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iddetlidir...
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
e hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olsun ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?otanaklar  ;D :ark:
G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sinmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? avu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlarla tokala├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mamak,
/>Dokundurmamak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin yaslar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na,
/>Ya da bir h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan geldi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini belli etmemek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin o yeni adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a.
/>
/>Baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlar, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hep ellerinin tersiyle silerler...

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
e hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olsun ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?otanaklar  ;D :ark:
/>
te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler ortak  :)
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

Facebook Comments