Gnderen Konu: MerhabaLar tekrardan..  (Okunma says 2307 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd aRmagedoR

• ' ...youR heRo..!!
  • Emektar ????????ye
  • *
  • leti: 5124
  • Site puan: 204
  • ' pRagmatizm...!!
Ynt: MerhabaLar tekrardan..
« Yantla #10 : Kasm 25, 2012, 04:19:21 »
sitede ikiLi konu????????ma yasakt???????±r...
/>
/>Hat???????±rL???????±yor musun Resindet_guy :))
' ....Bazen, daha sa????????Lam in????????aa etmek i???????§in ???????¶nce y???????±kmak geRekiR...!!!
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
' ... s???????¶n???????¼p gitmek isteyen ya????????ama ????????aRap veRin.. ve ???????§???????¼R???????¼y???????¼p gitmek isteyen bedeni ????????aRapLa y???????±kay???????±n.. biR kefen veRin bana asma yapRakLaR???????±ndan..sonRa da beni biR bah???????§eye sessizce g???????¶m???????¼n...

evrimd Cn

• Herkesin M???????¼kemmeL oLmas???????±n???????± BekLemek Kibirdir..
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 3231
  • Site puan: 448
« Yantla #11 : Kasm 25, 2012, 07:27:48 S »
Yasak da bana m???????± yasak.. Sen ???????¼zerine al???????±n arkada???????????????±m, benim ge???????§mi???????? sa????????lam ???????§ok ???????????????¼k???????¼r. S???????±kma can???????±m???????± aya???????????????±n???????± kayd???????±r???????±rlar burdan ondan sonra  :pat:

evrimd zoom

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 21
  • Site puan: 0
  • Faklte: letme Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2011
« Yantla #12 : Kasm 30, 2012, 12:37:06 »
Ben yeni say???????±l???????±r???????±m ama universiteyle ilgili baz???????± seylere bakarken denk geldim bu siteye :) bir merhaba demek istedim bende :) Bu arada yuksek lisans ogrencisiyim.Herkes 0; margin: 0 -0.6ex 0 -1px;"> e merhaba :)

evrimd cotanaklar--28

• Bazen d???????¼nyan???????±n en zor mesle????????idir. Kendi duygular???????±na terc???????¼man olmak...
  • Kantin B???????¶l???????¼m Moderat???????¶r??????
  • leti: 1689
  • Site puan: 42
  • Faklte: Teknik Eitim Fakltesi
  • Kayt Dnemi: Mezun
« Yantla #13 : Kasm 30, 2012, 06:22:57 S »
Ben yeni say???????±l???????±r???????±m ama universiteyle ilgili baz???????± seylere bakarken denk geldim bu siteye :) bir merhaba demek istedim bende :) Bu arada yuksek lisans ogrencisiyim.Herkes 0; margin: 0 -0.6ex 0 -1px;"> e merhaba :)
/>

/>merhabaa hem????????ooo :)
???????§օէռĸlﻪг

evrimd zoom

• Tanr???????± Misafiri
  • *
« Yantla #14 : Kasm 30, 2012, 07:43:05 S »
Merhabalar hemso :) tekrardan yolumuz dustu buralara :)

evrimd s_tuba

• Kat???????±lan ????????ye
  • leti: 153
  • Site puan: 14
  • Kil vehet fi nasibu!!!
  • Faklte: Eitim Fakltesi
« Yantla #15 : Kasm 30, 2012, 09:38:38 S »
/>

/>Ho????????geldin  :????????irink???????±z:

evrimd ikihece5harf

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 1
  • Faklte: Mhendislik Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2009
« Yantla #16 : Kasm 30, 2012, 11:00:23 S »
okulda 4. senem ilk defa denk geldim bu siteye ama pek aktif de????????il san???????±rm. selam herkese

evrimd s_tuba

• Kat???????±lan ????????ye
  • leti: 153
  • Site puan: 14
  • Kil vehet fi nasibu!!!
  • Faklte: Eitim Fakltesi
« Yantla #17 : Kasm 30, 2012, 11:26:42 S »
okulda 4. senem ilk defa denk geldim bu siteye ama pek aktif de????????il san???????±rm. selam herkese
/>

/>Ho????????geldin. :) Aktif asl???????±nda. Yani inceleyeni, takip edeni ???????§ok. Fakat ekleyecek pek bir ????????ey kalmad???????± art???????±k. Gibi ,sanki. Falan filan i????????te. :)

evrimd mike_c

• ???????§ǿκکε√d???????­κ طę ∂ط???????­
  • Site Admin
  • leti: 8544
  • Site puan: 1091
  • Y???????¼r???????¼ be ko???????§um kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • Faklte: ktisadi ve dari Bilimler Fakltesi
« Yantla #18 : Aralk 01, 2012, 02:01:22 S »
/>
/>

/>Ho???????? geldiniz gen???????§ler. (:
/>

/>
/>

/>Benim hi???????§ soran???????±m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar???????±m d???????¼???????????????¼ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d???????¼???????????????¼nce olmasa, yan???????±na gelsem, kuca???????????????±na yatsam, kendimi falan kollamadan, g???????¶zlerimi kapasam, bir g???????¼n...Tek bir defa b???????¼t???????¼n maskeleri, b???????¼t???????¼n maskeleri kenara b???????±raksam, kendimi savunmadan, nas???????±lsam, neysem, ne kadarsam o i????????te, k???????±vr???????±lsam yan???????±na, tek bir g???????¼n...

evrimd zoom

• Tanr???????± Misafiri
  • *
« Yantla #19 : Aralk 04, 2012, 12:07:24 »
Hosbulduk mike :) Tesekkur ederim:) Aksamlar???????± bazen insan forumlarda tak???????±lmak istiyor.Arada ugrayacag???????±m bir yermi???????? buras???????± :)

Seo4Smf Tagleri: merhabalar tekrardan 

Facebook Comments