Gnderen Konu: Merhaba.  (Okunma says 1284 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd ayr???????±lmaz

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 1
  • Site puan: 0
  • Faklte: Karasu Meslek Yksekokulu
  • Kayt Dnemi: 2013
Merhaba.
« : Ekim 03, 2013, 07:04:50 S »
???????°yi ak????????amlar.Ek tercihlerle Karasu meslek y???????¼ksek okuluna yerle????????tim.???????°stanbul'da ikamet ediyorum.Ya???????????????±m 19 Dgs ile Sakarya ???????¼niversitesinde haneme +2 eklemek istiyorum.Makine Teknolojisi ???????¶grencisiyim.  ???????°yi forumlar.

evrimd ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 2044
  • Site puan: 45
  • Faklte: Sakarya Meslek Yksekokulu
  • Kayt Dnemi: 2006
Ynt: Merhaba.
« Yantla #1 : Ekim 04, 2013, 07:21:07 S »
hg hocamda yaz???????±ndan bir????????ey anlamad???????±m haneme 2 puan eklemek istiyorum dgs vs dedinde daha ek kontejyanla gelmi????????in dgs nas???????±l yapcaks???????±n  okul b???????±tmeden :D ??
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

evrimd faheem

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 1
  • Site puan: 0
  • Faklte: Fen-Edebiyat Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2014
« Yantla #2 : Eyll 29, 2014, 09:12:31 »
???????°yi ak????????amlar.Ek tercihlerle Karasu meslek y???????¼ksek okuluna yerle????????tim.???????°stanbul'da ikamet ediyorum.Ya???????????????±m 19 Dgs ile Sakarya ???????¼niversitesinde haneme +2 eklemek istiyorum.Makine Teknolojisi ???????¶grencisiyim.  ???????°yi forumlar.
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>___________________ 0; margin: 0 -0.6ex 0 -1px;"> ___________________ 0; margin: 0 -0.6ex 0 -1px;"> _______________
/>faheem
Whether you want to pass  200-120  exam exams or looking for  CISCO certification, our University of Cambridge  can provide guaranteed success in real exam.

evrimd arjinson

• Her s???????¶z???????¼m???????¼z dudaklarda g???????¼l???????¼???????? oldu.D???????¶nmek ihtimali yok art???????±k,o g???????¼l???????¼????????ler d???????¼?
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 1974
  • Site puan: 125
  • Bulaca???????????????±m elbet
  • Kayt Dnemi: 2014
« Yantla #3 : Ekim 14, 2014, 10:27:53 S »
Ho????????geldin...

evrimd aRmagedoR

• ' ...youR heRo..!!
  • Emektar ????????ye
  • *
  • leti: 5124
  • Site puan: 204
  • ' pRagmatizm...!!
« Yantla #4 : Ekim 26, 2014, 04:04:08 S »
Ho????????geldin...
/>

/>sende ho????????geLdin iLyaasss :)
' ....Bazen, daha sa????????Lam in????????aa etmek i???????§in ???????¶nce y???????±kmak geRekiR...!!!
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
' ... s???????¶n???????¼p gitmek isteyen ya????????ama ????????aRap veRin.. ve ???????§???????¼R???????¼y???????¼p gitmek isteyen bedeni ????????aRapLa y???????±kay???????±n.. biR kefen veRin bana asma yapRakLaR???????±ndan..sonRa da beni biR bah???????§eye sessizce g???????¶m???????¼n...

evrimd cotanaklar--28

• Bazen d???????¼nyan???????±n en zor mesle????????idir. Kendi duygular???????±na terc???????¼man olmak...
  • Kantin B???????¶l???????¼m Moderat???????¶r??????
  • leti: 1689
  • Site puan: 42
  • Faklte: Teknik Eitim Fakltesi
  • Kayt Dnemi: Mezun
« Yantla #5 : Kasm 04, 2014, 01:46:15 »
Ho???????? geldin..
???????§օէռĸlﻪг

Seo4Smf Tagleri: merhaba 

Facebook Comments