G÷nderen Konu: Merhaba  (Okunma sayřsř 1320 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř MuzCumhuriyeti

• K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nmeden iyi olamazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
  • Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 39
  • Site puanř: 0
  • Sokak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocuklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na sorun kirlenmek g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel mi!
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2012
Merhaba
« : Ůubat 07, 2013, 01:13:14 ÍÍ »
Ne diyecem ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi bilemedim :D Geldik g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k bi 4 sene daha g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârecez sonra uzat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒caz bida g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârecez bir iki sene daha sonra g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gelecek ve bida sakarya'ya u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ram├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ycam. olacak olan bu heralde  :tey:
Allame
/>Beyni kovada b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ergen, umutlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekti parsel
/>Yeni bi' d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nya hayalden uydurulmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? resimdir pastel
/>Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kerem'e posta koydu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ yok alt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda Mustang
/>Diziler en yalanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârt ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gaste
/>
/>U.L.a.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
/>Param├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ver dilenci. Yarama basma ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi. A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bulana seksi vaat et k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ls├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n direnci
/>
/>Ben
/>
/>Slogan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ merak edenlere: Zihinsel ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin kendinle sava├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?!
/>-----
/>
/>Biz erkekler korktu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umuz zaman g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ kullan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z. Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok korka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z.

ăevrimdř■ř Cn

• Herkesin M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kemmeL oLmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ BekLemek Kibirdir..
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 3231
  • Site puanř: 448
Ynt: Merhaba
« Yanřtla #1 : Ůubat 07, 2013, 08:40:06 ÍÍ »
Yeni mi geldin ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?geldin nereden geldin ne b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne geldin biraz bahset bari ;)

ăevrimdř■ř mike_c

• ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žǿκکε√d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬şκ طę ∂ط├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ş
  • Site Admin
  • Ţleti: 8544
  • Site puanř: 1091
  • Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ be ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žum kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
« Yanřtla #2 : Ůubat 07, 2013, 12:49:39 ÍS »

/>Aram├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? geldin. (:
/>
/>
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lk geldi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l Sakarya'dan nefret eden, mezun olurken de ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmak istemeyen en az 100,000 ki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i bulabilirim  :deli: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: :deli: :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
/>

/>
/>

/>Benim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž soran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nce olmasa, yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gelsem, kuca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yatsam, kendimi falan kollamadan, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimi kapasam, bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...Tek bir defa b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri, b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri kenara b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒raksam, kendimi savunmadan, nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam, neysem, ne kadarsam o i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na, tek bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...

• K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nmeden iyi olamazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
  • **
  • Sokak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocuklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na sorun kirlenmek g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel mi!
« Yanřtla #3 : Ůubat 07, 2013, 01:18:31 ÍS »
Heee ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u mesele :) tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bakal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>
/>Ben ilk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim de 'efendi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocuk ama bundan bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey olmaz' denen biriydim. Belki de hala ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyimdir  :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek: sonra bizim ta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? mektep dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imiz End├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝stri Meslek Lisesi'nde e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m. E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim de e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim olsa  :h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nk: i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te 1200 erkek ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmen harici s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z olan bir okuldu bizimkisi :) i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te falan filan derken uzaktan e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim olarak tuttu, bu kafaya bu f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsat bida ele ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmez dedim geldim sakarya'ya. tabi masrafl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ oldu baya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒. ama olsun vars├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n napal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ma Ekonomisi ve End. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░li├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kileri.
/>
/>edit: eklemeyi unutmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um. as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l memleketim Kastamonu
Allame
/>Beyni kovada b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ergen, umutlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekti parsel
/>Yeni bi' d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nya hayalden uydurulmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? resimdir pastel
/>Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Kerem'e posta koydu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ yok alt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda Mustang
/>Diziler en yalanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârt ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gaste
/>
/>U.L.a.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
/>Param├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ver dilenci. Yarama basma ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi. A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bulana seksi vaat et k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ls├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n direnci
/>
/>Ben
/>
/>Slogan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ merak edenlere: Zihinsel ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin kendinle sava├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?!
/>-----
/>
/>Biz erkekler korktu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umuz zaman g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ kullan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z. Asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok korka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z.

ăevrimdř■ř Cn

• Herkesin M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kemmeL oLmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ BekLemek Kibirdir..
  • Ţleti: 3231
  • Site puanř: 448
« Yanřtla #4 : Ůubat 11, 2013, 12:22:31 ÍÍ »
Hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olsun o zaman ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?geldin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehrimize ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitemize.. Umar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m mutlu ve memnun olursun..

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
« Yanřtla #5 : Ůubat 11, 2013, 02:56:35 ÍS »
ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?geldin aram├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im isim nedir tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒salm kaynasal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m :D :D
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

• **
« Yanřtla #6 : Ůubat 11, 2013, 07:38:00 ÍS »
Te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederim.
/>
/>
ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?geldin aram├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za karde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im isim nedir tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒salm kaynasal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m :D :D
/>

/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░smim Samet. Tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in her├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyi b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehre gidince zor oluyor. Forum biraz daha ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?enlenir belki bulu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ma tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ma falan d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zenlenirse kamp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s civar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir yerlerde.
Allame
/>
/>U.L.a.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
/>
/>Ben
/>
/>-----
/>

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
« Yanřtla #7 : Ůubat 11, 2013, 08:09:13 ÍS »
forum durgun bundan 1-2 sene once bulusma olmustu guzel oluyordu ama herkes gitti i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? guc derken fazla kimsecikler kalmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

• **
« Yanřtla #8 : Ůubat 11, 2013, 08:14:09 ÍS »
forum durgun bundan 1-2 sene once bulusma olmustu guzel oluyordu ama herkes gitti i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? guc derken fazla kimsecikler kalmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>
geli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tirmek laz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m o zaman reklam meklam :D face aksiyonlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ falan. ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel bir site ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ var hem. iyi kapm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar zaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda :)
Allame
/>
/>U.L.a.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?
/>
/>Ben
/>
/>-----
/>

Seo4Smf Tagleri: merhaba 

Facebook Comments