Gnderen Konu: Mavi Gezegen  (Okunma says 5565 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd diplomat_yk

• Tak???????±lan ????????ye
  • leti: 76
  • Site puan: 4
Ynt: Mavi Gezegen
« Yantla #10 : Mart 26, 2007, 10:40:26 »
toplant???????± kat???????±l???????±mlar???????± ne zaman ve ya ????????u an ki ???????§al???????±????????malar???????±n???????±z neler ?

/>
/>Kald???????±???????????????±n Yerden Devam Edemiyorsan En Ba????????tan Ba????????lars???????±n...

evrimd sal???????±ncak

• SaL???????±NcAk
  • Kat???????±lan ????????ye
  • leti: 239
  • Site puan: 13
« Yantla #11 : Mays 22, 2007, 02:54:50 S »
bu kul???????¼p hi???????§ aktif olmad???????±
/>olamayacak da
/>???????§???????¼nk???????¼ sevgili hocalar???????±m???????±z bize sosyalle????????me zaman???????± b???????±rakm???????±yor
/>buna ra????????men yine kal???????±yoruz
/>???????¼st???????¼ne kul???????¼b???????¼m???????¼z???????¼ de yeterince geli????????tiremiyoruz
/>in????????allah biraz daha g???????¶zle g???????¶r???????¼n???????¼r i????????ler yapar arkada????????lar???????±m???????±z
kalipso
/>

evrimd umutseli

• Tak???????±lan ????????ye
  • leti: 78
  • Site puan: -11
« Yantla #12 : Temmuz 13, 2007, 01:30:26 S »
galiba bu uli kl???????¼olerinde hi???????§ i???????? yok bi faliyetlerini g???????¶remedik bende bi ulili olarak olay???????±n i???????§ y???????¼z???????¼n???????¼ biliyorum sorun kl???????¼pte deil ???????¶????????rencilerde...onlard 0; margin: 0 -0.6ex 0 -1px;"> a i???????? yok galiba zaten hocalarda pek farkl???????± deilller ..hep ???????¶dev hep ders hep ezbere yorum yok yaniiiiii

evrimd osman k???????¼r????????ad

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 12
  • Site puan: 0
« Yantla #13 : Ekim 06, 2009, 02:24:26 S »
ya arkada????????lar ben de uli deyim ama haz???????±rl???????±k okuyorum anl???????±can???????±z ???????§???????¶m???????¼m ve ???????§ok bo???????? vaktim var e????????er bu k???????¼l???????¼be bir yarar???????±m olacaksa hemen haz???????±r???????±m say???????±n ba????????kana telimi b???????±rakim .
« Son Dzenleme: Ekim 06, 2009, 09:01:24 S Gnderen: Menelass???????©perya Elendil »

evrimd osman k???????¼r????????ad

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 12
  • Site puan: 0
« Yantla #14 : ubat 09, 2010, 02:04:41 S »
arkada????????lar kul???????¼b???????¼m???????¼z art???????±k ???????¼ye herkezi bekliyoruz.  art???????±k aktif bir ???????¼yeyiz yak???????±nda ad???????±m???????±z???????± ???????§ok net duyacaks???????±n???????±z:)

evrimd cotanaklar--28

• Bazen d???????¼nyan???????±n en zor mesle????????idir. Kendi duygular???????±na terc???????¼man olmak...
  • Kantin B???????¶l???????¼m Moderat???????¶r??????
  • leti: 1689
  • Site puan: 42
  • Faklte: Teknik Eitim Fakltesi
  • Kayt Dnemi: Mezun
« Yantla #15 : Nisan 29, 2011, 08:51:22 S »
merhaba kul???????¼b???????¼n???????¼z???????¼n amac???????± nedir neler yap???????±yonuz neler ediyonuz ??
???????§օէռĸlﻪг

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments