G÷nderen Konu: Marmara ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi  (Okunma sayřsř 11971 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř SiYaH ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝Z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝M

• ...Her ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey O'na muhta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r....
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1154
  • Site puanř: 133
  • d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ istiyorum ama bir par├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žikolataya raz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
Ynt: Marmara ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi
« Yanřtla #40 : EylŘl 19, 2008, 03:46:42 ÍS »
valla allah nasip ederse yeditepe burlu istiyorum ama marmarada olur yaneee allah yeterki nasip etsin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nili olimm bn yaaa
herkes birg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânecek

ăevrimdř■ř NeHiR_E

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 1
  • Site puanř: 0
« Yanřtla #41 : EylŘl 23, 2008, 01:05:58 ÍS »
hayalimdeki ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversiteydii ...:(

ăevrimdř■ř ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rmakh

• => m.united & f.bah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že
  • Tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 131
  • Site puanř: 5
  • umut yoksa yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlar uzak kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r insana
« Yanřtla #42 : EylŘl 24, 2008, 09:12:05 ÍS »
olmak istedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im yerdi :(
...g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âlgeler d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?sede y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini sak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ând├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rme...

ăevrimdř■ř yesillim_34

• B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Yetkilisi
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
« Yanřtla #43 : Ekim 17, 2008, 04:36:31 ÍS »
sakarya i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel  ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âvg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lere tesekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ed├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum 1 sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencisi olarak  :) :) :) :) :) :) :)
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř SiYaH ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝Z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝M

• ...Her ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey O'na muhta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r....
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1154
  • Site puanř: 133
  • d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ istiyorum ama bir par├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žikolataya raz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
« Yanřtla #44 : Ekim 22, 2008, 03:26:24 ÍS »
bnm istedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imm b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mm var ordaa istanbul ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ni istiyorum ama marmarada olabilirrr :D
herkes birg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânecek

ăevrimdř■ř xray

• *
  • Ţleti: 4
« Yanřtla #45 : Kasřm 28, 2008, 02:14:44 ÍS »
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitemiz hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ele├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tirilerin bina-bah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že-cafe vd. gibi konular ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zerinde yogunlast├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum.marmaral├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kimselerin bunlar yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda bir de b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mlerini yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p,,egitim kalitesi hususunda bilgi vermeleri daha yerinde olmaz m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒? zira yorumlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zca bu y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânde yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s olmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ marmara ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitesi'ne haks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan baska bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey degil.
/> yorum yazan kimseler bir de kadir has,bahcesehir,yeditepe,ist.tic.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ni,maltepe gibi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzel ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitelerin marmaran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n arka bahcesi oldugundan s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzetseler.egitim kadrosunun ne kadar kaliteli,seckin hocalardan olustugundan s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzetseler.ama tabi ya.niye bunlardan bahsetsinler ki ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzel ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitelerin okul binalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok daha g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel =)
/>  nihayetinde hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žbi kimse m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lkiyetine gecirmeyecek okul binas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.bu nedenle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok da m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝him olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum bu konunun.belki de haydarpasada olmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r okulumun fikri d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncemi bu y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânde sekillendiren.

ăevrimdř■ř iremnur

• *
  • Ţleti: 1
« Yanřtla #46 : A­ustos 04, 2009, 05:58:37 ÍÍ »
mrb.arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar bende marmaradan mezunum edb.okudum sizin gibi bende o g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nleri ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorum ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nlerdi :)bu arada iremnur ben

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments