G÷nderen Konu: Makina M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i Okuyan Arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lardan Bir Ricam Var...  (Okunma sayřsř 2811 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř deadly_dozen

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 5
  • Site puanř: 0
Selam Arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar.Ben elektrik elektronik m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde okuyorum ve yaz okulunda sizin b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mden Say├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sal Analiz dersi almak zorunda kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.Sizde olabilece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin daha ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânceki senelerde sorulmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Say├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sal Analiz sorular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve cevaplar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekilde ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rabilirseniz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok memnun olaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.Bu dersten ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žersem mezun olaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tfen yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olun...├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdiden te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler.

ăevrimdř■ř yesillim_34

• B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Yetkilisi
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?  yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lecek biri c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kar...
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř deadly_dozen

• *
te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler.S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nav bu per├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?embe g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝.Bu kadar garip hocalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u bir ortamda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renciler birbirine yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...

ăevrimdř■ř harun_sau

• Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 52
Say├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sal analizi yaz okulunda Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░slamo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lu veriyor san├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m o geliyorsa yaz okulunda ondan rahat ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žersin y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek bi nottla :)

ăevrimdř■ř deadly_dozen

• *
Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar hocay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ biliyorum.Daha ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce Termodinamik dersimize gelmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ti.Genel olarak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânceki senelerde sordu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u sorular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ soran bir hoca san├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.Say├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sal Analiz dersinde ders bile yapmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sitesine sorular koydu.B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k ihtimal onlardan soracak fakat cevaplar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yok.O y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zden sizden yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m istedim.Elinizde varsa ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sevinirim

ăevrimdř■ř harun_sau

• Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 52
Ben yaz okuluna kalmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ama ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen sene Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar hocadan alan arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar var say├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sal analizi ve dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iniz gibi ayn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sorular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ soruyor diyo cevaplara gelince bende yok ama arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lara sormam gerek ..

ăevrimdř■ř deadly_dozen

• *
bulabilirseniz l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tfen haber verin.Bulu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?up elden bile alabilirim...

ăevrimdř■ř whisper

• *
  • Ţleti: 1
Alřntř yapřlan: deadly_dozen link=topic=102501. msg1033446#msg1033446 date=1279466339
Selam Arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar. Ben elektrik elektronik m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝hendisli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inde okuyorum ve yaz okulunda sizin b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mden Say├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sal Analiz dersi almak zorunda kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. Sizde olabilece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin daha ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânceki senelerde sorulmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Say├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sal Analiz sorular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ve cevaplar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekilde ula├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rabilirseniz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok memnun olaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. Bu dersten ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žersem mezun olaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tfen yard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olun. . . ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdiden te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler.
/>

/>merabalar, hocam sorular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ indirdim demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?sin acaba benle payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?abilir misin? Hoca notlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? sayfas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan.  ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdiden te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler.

ăevrimdř■ř bi3noktaci

• *
  • Ţleti: 6
  • Site puanř: 1
1soruyu kimse ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzememi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.  Var m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzen ??

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments