Gönderen Konu: LLP/Erasmus Ek Basvuru Muracaat ve Sinav Takvimi  (Okunma sayısı 661 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mike_c

  • çǿκکε√díκ طę ∂طí
  • Site Admin
  • *****
  • İleti: 8544
  • Site puanı: 1091
  • Yürü be koçum kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • Fakülte: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
  • Kayıt Dönemi: Mezun
LLP/Erasmus Ek Basvuru Muracaat ve Sinav Takvimi
« : Ağustos 18, 2012, 07:54:11 ÖS »

/>
/>Sakarya Üniversitesi’nde 2012/2013 Akademik Yılı LLP/Erasmus ek başvuruları 27 Ağustos -23 Eylül tarihleri arasında yapılacak.
/>
/>Sakarya Üniversitesi’nde 2012/2013 Akademik Yılı LLP/Erasmus ek başvuruları 27 Ağustos 23 Eylül tarihleri arasında www.ersbasvuru.saka 0; margin: 0 -0.6ex 0 -1px;"> rya.edu.tr adresi üzerinden online olarak yapılacaktır.
/>
/>Yazılı sınav ise 03 Ekim 2012 tarihinde gerçekleştirilecek.
/>
/>ÖNEMLİ BİLGİLER :
/>
/>1-      Üniversitemiz öğrencileri (Uzaktan ve Karma Eğitim Öğrencileri Hariç) başvurularını OBIS Kullanıcı adı ve şifresi ile gerçekleştireceklerdir.
/>
/>2-     Başvuru esnasında yaşanabilecek soru ve sorunlar için erasmus@sakarya.edu.tr adresine elektronik ortamda müracaat edilmesi gerekmektedir.
/>
/>3-     Öğrenim amaçlı öğrenci hareketliliğinden yararlanacak öğrencilerin seçimlerinde "Önlisans ve Lisans Öğrencileri için 2.20 ; Yüksek Lisans ve Doktora için ise 2.50 ağırlıklı not ortalamasının mevcut olması gerekmektedir.
/>
/>4-      Bu başvuru dönemi sadece 2012/2013 Akademik yılı Bahar yarıyılı kapsayacaktır. Bu nedenle herhangi bir dönem uzatma söz konusu olmayıp sadece bir dönemlik bir hareketlilik olacaktır.
/>
/>5-     Başvurular, 2012/2013 Akademik Yılı için yapılan asıl yerleştirmelerden kalan kontenjanlar ve yerleştirmelerden sonra yapılan yeni anlaşmaların kontenjanları kullanılacaktır.
/>
/>6- BAŞVURULAR SADECE ÖĞRENİM HAREKETLİLİĞİ İÇİN GEÇERLİ OLUP; STAJ BAŞVURUSU ALINMAYACAKTIR.
/>
/>
/>Ayrıntılı bilgi için : www.erasmus.sakarya 0; margin: 0 -0.6ex 0 -1px;"> .edu.tr
/>
/>

/>

/>
/>

/>Benim hiç soranım yok ama sevenim var. Olur olmaz dalarım düşüncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce düşünce olmasa, yanına gelsem, kucağına yatsam, kendimi falan kollamadan, gözlerimi kapasam, bir gün...Tek bir defa bütün maskeleri, bütün maskeleri kenara bıraksam, kendimi savunmadan, nasılsam, neysem, ne kadarsam o işte, kıvrılsam yanına, tek bir gün...

Seo4Smf Tagleri: sinav takvimi basvuru llperasmus muracaat 
 


Facebook Comments