G÷nderen Konu: Kuantum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sim Analizi  (Okunma sayřsř 5414 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Ynt: Kuantum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sim Analizi
« Yanřtla #10 : Kasřm 10, 2012, 04:21:40 ÍS »

/>-: S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lardan kurtulmak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cadele eden
/>-: Sert yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ya sahip
/>-: Duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ zor a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žabilen
/>-: Durgun, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r hareket eden
/>-: Sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?duyulu
/>-: Zevk sefa d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř Menelass├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ęperya Elendil

• GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1068
  • Site puanř: 47
« Yanřtla #11 : Mayřs 02, 2013, 09:29:48 ÍÍ »
-: S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lardan kurtulmak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cadele eden
/>-: Sert yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ya sahip
/>-: Duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ zor a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žabilen
/>-: Durgun, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r hareket eden
/>-: Sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?duyulu
/>-: Zevk sefa d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>
/>

/>Ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rendim de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?erli moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z.  :selam:  :)
/>
/>

/>A: At├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lgan-enerjik
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?: Zevk sefa d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>D: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlere sahip
/>E: S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lardan kurtulmak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cadele eden
/>O: Gizlili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i sever
/>P: Kendinden emin
/>S: Hayalperest
/>T: Duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ zor a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žabilen
/>U: Durgun, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r hareket eden
/>
/>Yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzelliklere kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmamakla birlikte ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ve soyad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ seviyorum. Payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler.  :)
« Son DŘzenleme: Mayřs 02, 2013, 09:37:42 ÍÍ G÷nderen: Menelass├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ęperya Elendil »
Alřntř yapřlan: ?
Hocam alenen iki mesaj alt alta yazanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, konuyu da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tarak sohbet edenleri g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m.
Alřntř yapřlan: Menelass├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ęperya Elendil
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░yi bak, GencSa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yesi yapmaz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey!

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
« Yanřtla #12 : Mayřs 03, 2013, 10:07:55 ÍÍ »
Ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rendim de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?erli moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z.  :selam:  :)
/>
/>

/>A: At├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lgan-enerjik
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?: Zevk sefa d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>D: ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlere sahip
/>E: S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lardan kurtulmak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cadele eden
/>O: Gizlili├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i sever
/>P: Kendinden emin
/>S: Hayalperest
/>T: Duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ zor a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žabilen
/>U: Durgun, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r hareket eden
/>
/>Yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzelliklere kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmamakla birlikte ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ve soyad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ seviyorum. Payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler.  :)
/>

/>
/>neymi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ? :di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lek:
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments