G÷nderen Konu: Kolbast├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ę  (Okunma sayřsř 823 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř caudiliso

• BLair
  • Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 37
  • Site puanř: 0
ehe=)biz son d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemde soundunu d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tirerek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itli coverlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ apt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k kolbast├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n felaket ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒o ortaya ...kolbast├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ dans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla veya m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iyle ilgilenen arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar var m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r?varsalar g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lerini ve yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ duymak isterim=)?
/>
/>
« Son DŘzenleme: Temmuz 22, 2009, 10:52:59 ÍS G÷nderen: melekk »
G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerim g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmiyor
/>Onlardan kalbime sevda ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmiyor
/>Ben yordum ruhumu biraz da sen yor
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ bence ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi herkes gibisin......

ăevrimdř■ř melekk

• ((: мєяνєє :))
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 3700
  • Site puanř: 490
  • (: Psikolojik Dan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ma Destek Birimi :)
Forumda mesaj ve ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kta TAMAMEN B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K YAZI KULLANMAK  kullanmak yasakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. Yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k harfler kulanarak yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z.
/>
/> Mini Minnac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k bir hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlatma  ;)
/>
/>Konuya gelince bende bir kolobast├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒severim ;D :D Uzun ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žabalar sonucunda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renebildim tih. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok yorucu ama e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lenceli :sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l: :alk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:
« Son DŘzenleme: Temmuz 22, 2009, 10:56:39 ÍS G÷nderen: melekk »

/>
/>
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n oldu mutluydum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok
/>Hani varsa o yoksa o, bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in melekti
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n oldu mutluydum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok
/>D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyasa o cennetse o, bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žek de...
/>

ăevrimdř■ř jimmy

• jimmy
  • Ţleti: 1051
  • Site puanř: 43
  • Her An Yeni Bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?anst├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
Hala amac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ anlayamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyleri olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin uydurulmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bir sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žma hareketler toplulu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u olarak nitelendiriyorum ben.

ăevrimdř■ř ayan

• Sanmaki Sadece Dert Sende Var.. Sendeki Derdi Nimet Sayanlarda Var.
  • Ţleti: 1492
  • Site puanř: 52
  • Her Hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Sakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬«™
Hala amac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ anlayamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyleri olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin uydurulmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bir sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žma hareketler toplulu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u olarak nitelendiriyorum ben.
/>

/>hocam zaten mazisi deli oyununa ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, zaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda deli z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒plar dururmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zik duydu mu. bu da ondan geliyor, neymi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? kol bast├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ym├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?. ayak bast├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ desek daha mant├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olurdu  tih.
/>devaml├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ olmayan hiperaktif dans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  :P
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ini bilmeyen, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rk as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k kini bilmez.. Soyunu sopunu bilmeyen, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n gelir haddini bilmez..

ăevrimdř■ř historical

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 270
  • Site puanř: 3
  • A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aca balta vurmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar, sap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bendendir demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?..
kolbast├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda trabzon y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âresinde denizde bal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k avlayan ve birbiriyle at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?maya giren bal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n dans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r asl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda bal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gibi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyerde kullan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r oyunda ama y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âremin oyunu maalesef hip hop tarz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ oldu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne gelen bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lensinler yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdilerde zay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒flamak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin kullan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:))
G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lene neden g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorsun diye sorulmaz; ama a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?layana neden a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sorulur. Sen de dualar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?la ki Rabbin sebebini sorsun. Hazreti Mevl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬óna

ăevrimdř■ř Head Cutter

• UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
  • Yasakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • *
  • Ţleti: 545
  • Site puanř: 0
  • UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
    • UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
Ben ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?larda seviyordum ama c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar... :zank:
UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS

ăevrimdř■ř ayan

• Sanmaki Sadece Dert Sende Var.. Sendeki Derdi Nimet Sayanlarda Var.
  • Ţleti: 1492
  • Site puanř: 52
  • Her Hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Sakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬«™
emo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n halk oyunu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kolbast├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ =)
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ini bilmeyen, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rk as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k kini bilmez.. Soyunu sopunu bilmeyen, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n gelir haddini bilmez..

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments