Gönderen Konu: Kolbastıé  (Okunma sayısı 804 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı caudiliso

• BLair
  • Bakınan Üye
  • **
  • Site puanı: 0
Kolbastıé
« : Temmuz 22, 2009, 10:48:35 ÖS »
ehe=)biz son dönemde soundunu dğiştirerek çeşitli coverlarını aptık kolbastının felaket hoş şeyler çıkıo ortaya ...kolbastı dansıyla veya müziğiyle ilgilenen arkadaşlar var mıdır?varsalar görüşlerini ve yaptıklarını duymak isterim=)?
/>
/>
« Son Düzenleme: Temmuz 22, 2009, 10:52:59 ÖS Gönderen: melekk »
Gözlerim gözünde aşkı seçmiyor
/>Onlardan kalbime sevda geçmiyor
/>Ben yordum ruhumu biraz da sen yor
/>Çünkü bence şimdi herkes gibisin......

Çevrimdışı melekk

• ((: мєяνєє :))
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 490
  • (: Psikolojik Danışma Destek Birimi :)
Ynt: Kolbastıé
« Yanıtla #1 : Temmuz 22, 2009, 10:54:24 ÖS »
Forumda mesaj ve başlıkta TAMAMEN BÜYÜK YAZI KULLANMAK  kullanmak yasaktır. Yazılarınızı küçük harfler kulanarak yazınız.
/>
/> Mini Minnacık bir hatırlatma  ;)
/>
/>Konuya gelince bende bir kolobastıseverim ;D :D Uzun çabalar sonucunda öğrenebildim tih. Çok yorucu ama eğlenceli
« Son Düzenleme: Temmuz 22, 2009, 10:56:39 ÖS Gönderen: melekk »

/>
/>
/>Gün oldu mutluydum çok çok
/>Hani varsa o yoksa o, bildiğin melekti
/>Gün oldu mutluydum çok çok
/>Dünyasa o cennetse o, bildiğin çiçek de...
/>

Çevrimdışı jimmy

• jimmy
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 43
  • Her An Yeni Bir Şanstır
« Yanıtla #2 : Temmuz 22, 2009, 11:06:58 ÖS »
Hala amacını anlayamadığım, özgü birşeyleri olmadıkları için uydurulmuş bir saçma hareketler topluluğu olarak nitelendiriyorum ben.

Çevrimdışı ayan

• Sanmaki Sadece Dert Sende Var.. Sendeki Derdi Nimet Sayanlarda Var.
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 52
  • Her Hakkım Saklıdır®™
« Yanıtla #3 : Temmuz 23, 2009, 01:52:26 ÖS »
Hala amacını anlayamadığım, özgü birşeyleri olmadıkları için uydurulmuş bir saçma hareketler topluluğu olarak nitelendiriyorum ben.
/>

/>hocam zaten mazisi deli oyununa bağlı, zamanında deli zıplar dururmuş müzik duydu mu. bu da ondan geliyor, neymiş kol bastıymış. ayak bastı desek daha mantıklı olurdu  tih.
/>devamlılığı olmayan hiperaktif dansı  :P
Çıktığı ini bilmeyen, kırk asırlık kini bilmez.. Soyunu sopunu bilmeyen, gün gelir haddini bilmez..

Çevrimdışı historical

• Katılan Üye
  • Site puanı: 3
  • Ağaca balta vurmuşlar, sapı bendendir demiş..
« Yanıtla #4 : Temmuz 23, 2009, 02:21:39 ÖS »
kolbastı aslında trabzon yöresinde denizde balık avlayan ve birbiriyle atışmaya giren balıkçılarımızın dansıdır aslında balık ağı gibi şeyerde kullanılır oyunda ama yöremin oyunu maalesef hip hop tarzı oldu çıktı...önüne gelen bişeyler yapıyor eğlensinler yazık şimdilerde zayıflamak için kullanılıyormuş:))
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur. Sen de dualarında ağla ki Rabbin sebebini sorsun. Hazreti Mevlâna

Çevrimdışı Head Cutter

• UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
  • Yasaklı
  • *
  • Site puanı: 0
  • UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
    • UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS
« Yanıtla #5 : Temmuz 23, 2009, 02:46:43 ÖS »
Ben başlarda seviyordum ama cılkını çıkardılar... :zank:
UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS UnS

Çevrimdışı ayan

• Sanmaki Sadece Dert Sende Var.. Sendeki Derdi Nimet Sayanlarda Var.
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 52
  • Her Hakkım Saklıdır®™
« Yanıtla #6 : Temmuz 23, 2009, 03:00:02 ÖS »
emoşların halk oyunu çıktı kolbastı =)
Çıktığı ini bilmeyen, kırk asırlık kini bilmez.. Soyunu sopunu bilmeyen, gün gelir haddini bilmez..

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments