Gnderen Konu: Kocaeli Üniversitesi  (Okunma says 16046 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 2044
  • Site puan: 45
  • Faklte: Sakarya Meslek Yksekokulu
  • Kayt Dnemi: 2006
Ynt: Kocaeli ????????niversitesi
« Yantla #90 : Ocak 01, 2012, 06:05:15 »
hayaldi ger???????§ek oldu ko???????¼ senin oldu :di????????lek: aman ko???????¼ deme bana sinir oluyorum :D
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

evrimd saphira_arya

• leti: 1351
  • Site puan: 216
« Yantla #91 : Ocak 01, 2012, 06:05:50 »
Bu arada Kou nin sistemi 2010 y???????±l???????± itibariyle de????????i????????mi????????. Yaz okulu ve b???????¼t yok. Ge???????§me notu 65. 1*3 ve 2*4 kural???????± var 1den ff i olan 3 2 den ff i olan 4 her d???????¶nem 2 ortaman???????±n alt???????±na d???????¼????????en de dc ve dd leri ff gibi seneye almaya mahkum. ???????¼stelik ikinci ???????¶. ler derslerinin hepsini 2. ???????¶????????r almaya mecbur. ders ???????§ak???????±???????????????±rsa ( ki kesinlikle ???????§ak???????±???????????????±yor dert etmeyin ) alttan olan dersi al???????±p di????????erini seneye b???????±rak???????±yorsun otomatik olarak 1 y???????±l uzuyor okul :di????????lek:
Melekler seninle olsun ...

evrimd saphira_arya

• leti: 1351
  • Site puan: 216
« Yantla #92 : Mays 24, 2012, 10:54:07 S »
kocaeli s???????¼perdir yaa ben sau de okuom ama keske kocaelide okuyabilseydim de????????erini bilin arkadaslar :'(
/>

/>Yalan. ????????imdi de Kocaeli deyim ge???????§ti????????ime pi????????man???????±m. Kal???????±n Sau de. Mis gibi ohh.
Melekler seninle olsun ...

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments