G÷nderen Konu: ' ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stemiyorum Gitme! '  (Okunma sayřsř 2139 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř gur!s

• GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 4602
  • Site puanř: 295
  • maybe ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f your heartbeating for me ,├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ was ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ love u
' ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stemiyorum Gitme! '
/>
/>geceleri a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamak istemezsin ya bazen,
/>ufak bir f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?altmaya ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žindekileri.
/>y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in; ' Gitme! ' diye. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k atar.
/>duymazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n da s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r gider ya son gidenle
/>i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te o an i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.
/>kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n kapanmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla ilk ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k duyulur
/>ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekler birden yalan olur
/>senin d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n karanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k bir kuyudur
/>elini uzatat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekecek bulamazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n.
/>beynin h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kmetmeye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r, der;
/>'y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rak buna al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.'
/>gidene k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zamazs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n aptall├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k buna yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r
/>sessiz iken etraf kulaklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uldar.
/>ellerinde bir titreme, etine dikenler batar
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ând├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rsem geri gelir mi diye d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nme
/>seni ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sevseydi gider miydi s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle
/>k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ndeki gibi yorgan alt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na girme
/>sabah ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ucak buna direnme bile
/>t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m servetin o idi, gitti z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rtleri ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žektin yine
/>akan g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iir yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stemiyorum o vefas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimden gitme!
/>
/>.mezedax. 29/05/2009-cuma - 00.29
... ya ben terk edemiyorum konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?may├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>ya da ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bir kelime bilmiyorum
/>ya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uk bu hava
/>ya da ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k geldi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarpt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ v├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cuduma....
/>

ăevrimdř■ř pSaSeTuBa

• uykum gibi gelsene...
  • Ţleti: 2943
  • Site puanř: 409
  • """FENERBAH├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?EM"""
Ynt: ' ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stemiyorum Gitme! '
« Yanřtla #1 : Mayřs 28, 2009, 11:40:10 ÍS »
zehra bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iirin bana olan etkisini birazdan msnden s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im sana :(
/>
/>yapmayacakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bunu :-\
/>
/>y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k kuzu ne diyim

/>
/>Parmak u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma hapsettim seni,
/>dokundu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um her yerde seni hissediyorum...
/>Can├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor...!
/>

/>
/>
/>

ăevrimdř■ř gur!s

• maybe ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f your heartbeating for me ,├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ was ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ love u
« Yanřtla #2 : Mayřs 30, 2009, 12:45:57 ÍÍ »
zehra bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iirin bana olan etkisini birazdan msnden s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im sana :(
/>
/>yapmayacakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bunu :-\
/>
/>y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k kuzu ne diyim
/>

/>kimsenin git kal yada gel kal demesine iizn verme sen koy postay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ icab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda  :-*
/>ya da ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka bir kelime bilmiyorum
/>ya da ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k geldi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarpt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ v├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cuduma....
/>

ăevrimdř■ř omar

• ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim..
  • Ţleti: 3659
  • Site puanř: 363
  • tohum ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žatlarda bilmem kafa nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ATLAMAZ..
    • www.adakampus.com
« Yanřtla #3 : Mayřs 30, 2009, 12:01:22 ÍS »
eme├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k meze yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z fazla damar olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? :)

ăevrimdř■ř sheaptarrr

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 297
  • Site puanř: 1
« Yanřtla #4 : Mayřs 30, 2009, 12:10:02 ÍS »
payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler.

ăevrimdř■ř gur!s

« Yanřtla #5 : Mayřs 30, 2009, 04:54:13 ÍS »
ben te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederim okuyup yorum yazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin  :selam:
/>
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok seven ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sabreder
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sevdi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini zanneden kestirmeden gider  :h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nk:
/>

ăevrimdř■ř sheaptarrr

• Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 297
  • Site puanř: 1
« Yanřtla #6 : Mayřs 30, 2009, 08:51:09 ÍS »

/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sevdi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini zanneden kestirmeden gider  :h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nk:
/>
  ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten de b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âledir umar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m sab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r sab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r sab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r:D:D:D

ăevrimdř■ř gur!s

« Yanřtla #7 : Mayřs 30, 2009, 09:04:30 ÍS »
hay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ne ise o olsun :)
/>

ăevrimdř■ř ayan

• Sanmaki Sadece Dert Sende Var.. Sendeki Derdi Nimet Sayanlarda Var.
  • Ţleti: 1492
  • Site puanř: 52
  • Her Hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Sakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬«™
« Yanřtla #8 : Mayřs 30, 2009, 09:19:42 ÍS »
gitmezdi.
/>eline y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k.
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ini bilmeyen, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rk as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k kini bilmez.. Soyunu sopunu bilmeyen, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n gelir haddini bilmez..

ăevrimdř■ř mihmandar

• Ţleti: 1743
  • Site puanř: 214
« Yanřtla #9 : Mayřs 30, 2009, 11:00:57 ÍS »

/>[/quote]
/>[/quote]
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iir ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, ama nadir olarak bir yorumu be├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eniyorum:)
/>bence de ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok seven ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok sabreder, hem yaradan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na, hem kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndakine.. tav├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âstermektedir, hafife al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒namaz asla!.. sevgiler Mezedax :)

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments