Gönderen Konu: İngilizce Öğretmenliği ve Hendek hakkında birkaç soru. lütfen yardımcı olalım.  (Okunma sayısı 679 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı huseyingfb55

• Bakınan Üye
  • **
  • Site puanı: 0
ben sakarya matematikten yeni mezun oldum ama kaderin cilvesi kardeşim de sakaryayı kazandı ama bu sefer bir farkla inglizce öğretmenliği yani hendek kampusu. hendeğe sadece bir kere gitmiştim ve esentepe kampusuyle alakası yoktu. neyse sorularıma geçim.
/>1) ingilizce öğretmenliği hazırlık sınıfından sonra yatay geçiş hakkı varmı? (biliyorum normal bölümlerde yok ama dillerde olacağı söyledi birkac kişi)
/>2)ingilizce öğretmenliğinden ingiliz dil edebiyatına geçişi hakkı var mı?( geçip ne yapcak öğretmenlik daha iyi diyebilirsiziniz ama dil edebiyat istiyordu, çıkmaz diye yazdığımız öğretmenlik çıktı karşımıza)
/>3)ingilizce hazırlık sınıfı hendekte mi yoksa esentepe kampusundeki yabancı diller binasında mı?
/>4)adapazarında yurtta yada evde kalıp hendeğe hergun gidip gelen varmı? yol çekilcek gibi mi?
/>5) istanbuldan hendeğe servisvar mı? kullanan yada arkadasımdan biliyorum var diyen?
/>
/>evet arkadaslar bu sorulara herkes bildiği cevabı yazarsa çok memnun olurum. şimdiden teşekkürler..

Çevrimdışı michaelCarleone

• Tanrı Misafiri
  • *
  • Site puanı: 0
  • Fakülte: Diğer
  • Kayıt Dönemi: 2007
Arkadaşım son 2 soruna cevap verebilirim ben PDR mezunuyum.Adapazarından gidip gelmek çok zor yol sıkıcı uzun bide hergün gitgel adamı baya bi bunaltır.İstanbula haftasonu hariç hiçbişekilde gitgel yapamaz :hyr:.Servis var ama değmez yani.En güzeli yeni kyk da baslayıp arkadaş edinip ev tutmak ^-^

Facebook Comments