Gönderen Konu: ingilizce öğretmenliği ders içerikleri  (Okunma sayısı 772 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rebelidea

• Tanrı Misafiri
  • *
  • Site puanı: 0
ingilizce öğretmenliği ders içerikleri
« : Haziran 06, 2012, 04:54:59 ÖS »
baylar bayanlar, yaz okulu için sakaryayı düşünüyorum. ders içeriklerine ihtiyacım var ve internet üzerinden temin edemedim.  nerden bulabileceğim konusunda yardım edebilecek olan var mı ?
/>
/>bir de, sakarya'da yaz okulu konusunda yorumlarınızı alabilir miyim ? geçmek kolay, süper geçilir gibisinden yorumlar harika olur  :)
/>
/>çok teşekkürler.

Çevrimdışı ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 45
  • Fakülte: Sakarya Meslek Yüksekokulu
  • Kayıt Dönemi: 2006
Ynt: ingilizce öğretmenliği ders içerikleri
« Yanıtla #1 : Haziran 06, 2012, 08:25:33 ÖS »
Bildiğin yaz okulu her üniversitede olduğu gibi size burada ne lazım siz ondan bahsetseniz daha iyi olur :))  ingilizce bölümünden hangi dersin içeriğini istiyorsunuz diye sorsam ona göre arastırıp belki birşeyler bulabilirim ??
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

Çevrimdışı rebelidea

• Tanrı Misafiri
  • *
  • Site puanı: 0
Ynt: ingilizce öğretmenliği ders içerikleri
« Yanıtla #2 : Haziran 07, 2012, 09:41:50 ÖÖ »
etkili iletişim, sözlü iletişim becerileri, eğitim psikolojsi, sözlü iletişim becerileri 2, özel öğretim yöntemleri 1,2...
/>
/>üçüncü yılım olmasına rağmen toplamda 11 ders verdim daha. yani topluca bulabileceğim bir yer varsa bildiğiniz çok iyi olur. hepsini onaylatıp, mümkün olana girmeyi planlıyorum :) internet üzerinden bulamadım, zaten öğrenci işleriniz bir kere telefonu açmadı daha günlerdir :) saü eğitim fakültesinin gerçekte var olmadığını düşünmeye başlamıştım :)
/>
/>tabi ki bildiğim yaz okulu ama hocalar nasıl onu sormuştum ben daha çok ? geçirme meyilli mi deyu :)

Seo4Smf Tagleri: ingilizce öğretmenliği içerikleri 

Facebook Comments