G÷nderen Konu: Hendekte Kar :)  (Okunma sayřsř 3041 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř elis

• elif
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
  • Ţleti: 1862
  • Site puanř: 88
  • Beklemek Ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ten ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iddetlidir...
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Hendekte Kar :)
« : A­ustos 29, 2010, 01:51:43 ÍÍ »

/>sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ef.
/>
/>
/>sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ef.
/>
/>
/>
/>
/>mecburiyet caddesi  ;D
/>
/>
/>ah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ap cafe  ;D
G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sinmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? avu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlarla tokala├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mamak,
/>Dokundurmamak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin yaslar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na,
/>Ya da bir h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan geldi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini belli etmemek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin o yeni adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a.
/>
/>Baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlar, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hep ellerinin tersiyle silerler...

ăevrimdř■ř zebani57

• "Cennetin Fragman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Gibiydi G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseyi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in..."
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2620
  • Site puanř: 152
  • F├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RETMEN
Ynt: Hendekte Kar :)
« Yanřtla #1 : A­ustos 29, 2010, 01:53:35 ÍÍ »
tesekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel resimler

/>"Benim d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerim heterodokstur. Sosyalist de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░sl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ómc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yleyse ben neyim? Ben kendimim."
/>"Objektiflik namussuzluktur... Ben taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m;hakikatin taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m..."
/>
/>

/>

ăevrimdř■ř mike_c

• ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žǿκکε√d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬şκ طę ∂ط├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ş
  • Site Admin
  • Ţleti: 8544
  • Site puanř: 1091
  • Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ be ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žum kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
« Yanřtla #2 : A­ustos 29, 2010, 01:55:01 ÍÍ »
hende├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i severim, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n da gelmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim bir iki kere, fotolarda bile g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel :)

/>
/>

/>Benim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž soran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nce olmasa, yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gelsem, kuca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yatsam, kendimi falan kollamadan, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimi kapasam, bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...Tek bir defa b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri, b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri kenara b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒raksam, kendimi savunmadan, nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam, neysem, ne kadarsam o i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na, tek bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...

ăevrimdř■ř elis

• elif
  • Kantin B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├
« Yanřtla #3 : A­ustos 29, 2010, 01:56:11 ÍÍ »
tesekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel resimler
/>
ne demek ne demek  ;D
/>
/>
hende├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i severim, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n da gelmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tim bir iki kere, fotolarda bile g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel :)
/>

/>k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kde olsa g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zeldir hendek ;D
G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sinmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? avu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlarla tokala├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mamak,
/>Ya da bir h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zn├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan geldi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini belli etmemek i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin o yeni adam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a.
/>
/>Baz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlar, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hep ellerinin tersiyle silerler...

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
« Yanřtla #4 : A­ustos 29, 2010, 01:56:27 ÍÍ »
hnde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? gelemede fotograflar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m...hende├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e bir gez├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ akt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒v├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒te vs d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zenlense de b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ryerlerden gitmek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bahanem olsa :(
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

ăevrimdř■ř elis

• elif
« Yanřtla #5 : A­ustos 29, 2010, 01:59:38 ÍÍ »
hnde├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? gelemede fotograflar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m...hende├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?e bir gez├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ akt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒v├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒te vs d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zenlense de b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ryerlerden gitmek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bahanem olsa :(
/>

/>bekleriz efenim  ;D
/>aktiviteye gerek yok siz gelin  ;D
/>

ăevrimdř■ř enis_karaca

• Her lafa verilecek cevab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ,elbette vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r...Lakin suskunlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um korkumdan de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il,asaletimdendir...
  • Emektar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • *
  • Ţleti: 1972
  • Site puanř: 92
  • Sen Rahat Ol; Ben Ayarl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒cam :)
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
« Yanřtla #6 : A­ustos 29, 2010, 02:14:30 ÍÍ »
/>
D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zenle de gidelim ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kan ;D
/>
/>Elif arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m eme├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k. Bende merak edip dururdum bu il├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l bir yer olsa gerek diye ;D ;D

/>
/>
/> Burcu Esmersoy ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lmesin. O Hep G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝msesin. Bize Sporu Sevdirsin.

ăevrimdř■ř elis

• elif
« Yanřtla #7 : A­ustos 29, 2010, 02:16:04 ÍÍ »
D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zenle de gidelim ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kan ;D
/>
/>Elif arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m eme├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k. Bende merak edip dururdum bu il├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l bir yer olsa gerek diye ;D ;D
/>

/>rica ederim ne demek  :)
/>ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ka foto├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?raf bulursam eklemeye devam edicem  ;) ;D
/>

ăevrimdř■ř elis

• elif
« Yanřtla #8 : A­ustos 29, 2010, 11:05:29 ÍS »
kars├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z hendek  ;D ;D
/>
/>
/>
/>
/>

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments