G÷nderen Konu: Hendek Erkek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci Yurdu Ya Da Pansiyon  (Okunma sayřsř 2260 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř N_Y_C

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 4
  • Site puanř: 0
Hendek de erkek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin yurt ya da pansiyon ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum.  ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lk defa gelece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin pek bir bilgim yok.  Hangi yurtlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ tavsiye edersiniz ya da isimleri nelerdir? Fiyatlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ne kadard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.   ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zellikle E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda olmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ tercihimdir.  ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdiden te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rler.  .  . 

ăevrimdř■ř enis_karaca

• Her lafa verilecek cevab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ,elbette vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r...Lakin suskunlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um korkumdan de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il,asaletimdendir...
  • Emektar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • *
  • Ţleti: 1972
  • Site puanř: 92
  • Sen Rahat Ol; Ben Ayarl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒cam :)
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
Arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar daha doyurucu cevaplar vereceklerdir diye umuyorum ama e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesinin de hendekte olmas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ nedeniyle ciddi bi yurt s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?anaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ tahmin etmiyorum. Forumu biraz aray├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p tararsan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z da mutlaka bir├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler bulursunuz.

/>
/>
/> Burcu Esmersoy ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lmesin. O Hep G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝msesin. Bize Sporu Sevdirsin.

ăevrimdř■ř ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irinee

• deniz yidizi
  • Kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • Ţleti: 282
  • Site puanř: 57
  • hayat sevmeye de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?errrrrrrrr...
  • FakŘlte: E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2008
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzel mi devlet yurdumu ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yosunuz ben hendekteyim direk bilgi veryim size:)

ăevrimdř■ř N_Y_C

• *
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░kiside olur

• deniz yidizi
o zmn merkezde erkek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âgrenci i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin bnm bildi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im 2 yurt ve bir apart ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eklide var yurtlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n fiyat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ayl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k 300 die biliyorum ki ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmez bunu asla iki tanede devlet yurdu var biri karma yurt di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eri sadece erkek yurdu tek erkek yurdu kamp├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝se uzak biraz karma yurdunda servisi var ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âle gelnip gidiliyo yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m saatte bir servisler kalk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor karma yurdun ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝cretide 117tl ayl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uanda

ăevrimdř■ř N_Y_C

• *
Te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederim bilgi verdi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iniz i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin bi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey daha soracam merkez e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesine uzak m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bi de evrenkent die bir yurt varm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s bilginiz varsa hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda bilgi alabilirmiyim ya da tavsiye edermisiniz? tavsiye edece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iniz bir yurt varm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒

• deniz yidizi
hendek merkez uzak de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il 5 dk faln en fazla evrenkentte tam merkezde zaten okula yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n 
/>pek iyi oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylemedler tabi kendinizin giidip g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmesinde yarar var dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im karma yurt mesela ben orda kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorum 3 y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r bi sorun ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uana kadar ama merkeze uzak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te bu sizin i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin sorun olmazda onu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âneririm

ăevrimdř■ř N_Y_C

• *
Son olarak bi de isimlerini alabilirmiyim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzel yurtlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ve pansiyonlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments