Gönderen Konu: Hendek Devlet Yurtları(kyk)  (Okunma sayısı 6624 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Han_solo

• Tanrı Misafiri
  • *
  • Site puanı: 0
Hendek Devlet Yurtları(kyk)
« : Eylül 18, 2010, 07:21:25 ÖS »
Arkadaşlar Hendek'te iki devlet yurdu var. 
Birisi, tuvalete vurulan paspasın odalara vurulduğu, her tarafın toz olduğu normal yurt.
Diğeri ise dağ manzaralı, son derece temiz, tatil köyü kıvamındaki yüksek ücretli yurt. 

Başlığı bu yurtlarda kalanların sohbet mekanı olarak kullanabiliriz.
Bu arada bahsi geçen ikinci yurda başvurdum ve yedeklerde 58.  sırada çıktım.  Yedeklerin ya da 58.  sıradaki yedeğin buraya girebilme şansı nedir? ayrıca ben Hendek'e ekim ayında gitmeyi planlıyorum.  Bu dönemde kayıt yapabilir miyim.  Eğer olmazsa İstanbul' dan günü birlik gitmem gerekecek ve maddi manevi eksta bir yük oluşturacak bende.  Söz sizde.
Konuyu Paylaş:
  facebook  twitter

Çevrimdışı şirinee

• deniz yidizi
  • Katılan Üye
  • Site puanı: 57
  • hayat sevmeye değerrrrrrrrr...
  • Fakülte: Eğitim Fakültesi
  • Kayıt Dönemi: 2008
Ynt: Hendek Devlet Yurtları(kyk)
« Yanıtla #1 : Eylül 18, 2010, 09:11:34 ÖS »
merhaba arkadış ben senin şu tatil köyü kıvamında dediğin yüksek ücretli yurtta kalıyorum:)yurdu arayıp sordun mu hiç ya da gittin mi asillerin kayıtlarının bitmiş olması lazım bu da olmazsa eğer yurdun misafirhanesi var git gel yapmak yerine bence orada kal bende istanbuldayım gidip gelmek gerçekten çok masraflı olur senin için

Çevrimdışı Han_solo

• Tanrı Misafiri
  • *
« Yanıtla #2 : Eylül 18, 2010, 11:02:19 ÖS »
öncelikle ilgin için teşekkürler.  yurdu cuma günü aradım fakat öğrenci işlerine ulaşamadım ve güvenlik görevlisiyle konuştum.  yedek öğrenci kayıtlarının 17 eylülden sonra başlayacağını ama ne zaman sonlandıığını bilmediğini söyledi.  araya da haftasonu girince (mesai saati dışında olduğu için zaten ulaşamıyorsunuz öğrenci işlerine) iletişim sorunum devat etti.

Gidip gelme olayı yanlış anlaşılmış.  zaten ben avrupa yakasındayım, benim için böyle bir seçenek hiç yok.  ben yurda kayıt yaptırmak için gitmekten bahsetmiştim.  Eğer ekim ayında kayıt yaptıralbiliyorsa okul için Hendek' e gittiğimde başvuruda bulunucağım.  Eğer olmazsa sadece yurda başvurmak için hendeğe gidip İstanbul'a dönmem gerekecek.  Bundan bahsetmiştim.

İlk bahsettiğim dandik yurtta da misafir olarak kalınabiliyor.  yani idareten bir yer bulmak kolay ama yüksek ücretli yurt işi olmazsa dandik yurda kayıt yaptırmam gerekecek.  geçen sene iki ay orada kaldım ve yaşanacak bir yer olmadığını biliyorum.  benim korkum bu yani.

Çevrimdışı by-_-afacan-_-5461

• afacan murat bayraktar
  • Bakınan Üye
  • **
  • Site puanı: -4
  • seqlim cewreme degil kraladır
  • Fakülte: Hendek Meslek Yüksekokulu
  • Kayıt Dönemi: 2010
« Yanıtla #3 : Eylül 21, 2010, 09:25:19 ÖS »
hendekte  cemaat   yurdumu   warmı  arkadaslar   bılenler   warsa   lutfen  soylesin
Alayına Degil Kralına Gider Adamına Göre Muamele Yapılır Bisde

Atara  Atar  Gidere  Gider   Sıkara   Sıkar  Kısacası  Her  Yere  Aya?  Uydurur  Bu  Delikanlı Adam

Çevrimdışı marion

• Tanrı Misafiri
  • *
« Yanıtla #4 : Eylül 22, 2010, 06:29:06 ÖS »
merhaba arkadış ben senin şu tatil köyü kıvamında dediğin yüksek ücretli yurtta kalıyorum:)yurdu arayıp sordun mu hiç ya da gittin mi asillerin kayıtlarının bitmiş olması lazım bu da olmazsa eğer yurdun misafirhanesi var git gel yapmak yerine bence orada kal bende istanbuldayım gidip gelmek gerçekten çok masraflı olur senin için

ne kadar veriyosun oraya?

Çevrimdışı Han_solo

• Tanrı Misafiri
  • *
« Yanıtla #5 : Eylül 23, 2010, 04:47:01 ÖS »
Geçenlerde yüksek ücretli yurdun öğrenci işlerinden (afedersiniz)bir lavukla konuştum.  Ara sınıflardan beş kişi aldıklarını, girmemin zor olduğunu söyledi. 

Zaten çok iş yapıyormuş gibi isteksiz ve net konuşmaması yeterince rahatsız ediyorken bir de bunu söylemesi tuz biber oldu benim için.  Acaba söylediği şey doğru mudur? bu dönemde boş yer var mıdır?

Geçen sene o yurda geçebilmek için dilekçe vermiştim.  Ben başvurduktan iki ay sonra bile girenler oldu ama benim kaydım çıkmadı.  Muhtemelen dilekçeyi yırtıp atmışlardı yani.  O yüzden bunların söylediklerine güvenmiyorum.  Geçen seneden beri ne zaman arasam "on gün sonra arayın, on beş gün sonra belli olur" diyerekte oyalama taktiği uyguluyorlar.  Bu yurtla ilgili sağlam bir açıklama yapacak arkadaş varsa iyi olacak.

Çevrimdışı by-_-afacan-_-5461

• afacan murat bayraktar
  • Bakınan Üye
  • **
  • Site puanı: -4
  • seqlim cewreme degil kraladır
  • Fakülte: Hendek Meslek Yüksekokulu
  • Kayıt Dönemi: 2010
« Yanıtla #6 : Eylül 25, 2010, 06:58:23 ÖS »
   bu  yurt   nerde   fiyati  nekadar   we    ders   weriolarmı  ???
Alayına Degil Kralına Gider Adamına Göre Muamele Yapılır Bisde

Atara  Atar  Gidere  Gider   Sıkara   Sıkar  Kısacası  Her  Yere  Aya?  Uydurur  Bu  Delikanlı Adam

Çevrimdışı meyilma54

• KATI SAKARYA-SPOR'LU
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 15
  • Yakar Geçerim
  • Fakülte: Teknik Eğitim Fakültesi
  • Kayıt Dönemi: 2002
« Yanıtla #7 : Eylül 27, 2010, 07:28:54 ÖÖ »
Geçenlerde yüksek ücretli yurdun öğrenci işlerinden (afedersiniz)bir lavukla konuştum.  Ara sınıflardan beş kişi aldıklarını, girmemin zor olduğunu söyledi. 

Zaten çok iş yapıyormuş gibi isteksiz ve net konuşmaması yeterince rahatsız ediyorken bir de bunu söylemesi tuz biber oldu benim için.  Acaba söylediği şey doğru mudur? bu dönemde boş yer var mıdır?

Geçen sene o yurda geçebilmek için dilekçe vermiştim.  Ben başvurduktan iki ay sonra bile girenler oldu ama benim kaydım çıkmadı.  Muhtemelen dilekçeyi yırtıp atmışlardı yani.  O yüzden bunların söylediklerine güvenmiyorum.  Geçen seneden beri ne zaman arasam "on gün sonra arayın, on beş gün sonra belli olur" diyerekte oyalama taktiği uyguluyorlar.  Bu yurtla ilgili sağlam bir açıklama yapacak arkadaş varsa iyi olacak.
keşke 1-2 eş değer rakip olsa da böyle şeyler yapamasalar. :deli:

Çevrimdışı 1sl4m

• Tanrı Misafiri
  • *
  • Fakülte: Teknoloji Fakültesi
  • Kayıt Dönemi: 2011
« Yanıtla #8 : Ağustos 23, 2012, 11:22:21 ÖÖ »
başvurduk bakalım. inş bana da çıkar :) y.ü. yurt
kontrolsüz güç, güç değildir!

Seo4Smf Tagleri: