G÷nderen Konu: Haydi Gel ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬želim=)  (Okunma sayřsř 3254 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř caudiliso

• BLair
  • Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 37
  • Site puanř: 0
merhaba arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok lkas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ biliorum mai├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žimden bu geldi=)
/>
/>ben fen bilgisi aay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m hende├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i geldm g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m tam okunacak yer..!siz orda yasayanlr olarak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânerileriniz uyar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z varsa vey tvsiyeleriniz duymak isterim;)))sakary memleketim oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u iin pek s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žkmem gibime gelio am be krasuluyum:)hendek biraz ters oldu bana:P
/>
/>neyse abilerim ve ablalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m sakaryaya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzellikle fen bilgisi okuyanlara sevgilerle=)
/>
/>
/>iyi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyinde mrmra biyolojiye gitmiiim ya :h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nk: :h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nk:
G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerim g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmiyor
/>Onlardan kalbime sevda ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmiyor
/>Ben yordum ruhumu biraz da sen yor
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ bence ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi herkes gibisin......

ăevrimdř■ř caudiliso

• BLair
  • **
biyoloji derken fen edebiyat diil=)biyoloji ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?r. ben okadar kanka oldumki b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mle biyoloji diyip ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiom:D:D:D
/>
/>ne var ne yok oralarda st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝dyo varm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ mesela okuldada olsa olur on ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre akustiklemi geliim bass'├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ortada kalmiyim:D
/>
/>i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žecek konuuna gelince men├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝de neler varsa ben a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m zaten =))))
G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerim g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ se├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmiyor
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ bence ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi herkes gibisin......

ăevrimdř■ř caudiliso

• BLair
  • **
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r ederim benimde kuzen var fen-edeb te:dger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži bu sene yaz okuluna kalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?:dbi lablar iyi gerisi s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ dedi bende pek d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nmedim ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži o kima b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ben anca biyoloji okurum O0

ăevrimdř■ř caudiliso

• BLair
  • **
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nvde fen bilg b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde yeni d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zenlemeler yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ son y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llarda ve e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itimi eskisinden daha kaliteli. Fakat fen bilgisinde atanma sorunu var arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m. Hmm biyoloji ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rtli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?sin. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unu g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde bulundur lise ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencileriyle mi u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mak daha rahat olur senin i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin yoksa ilk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retimle mi? Ben liselerle u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ra├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?amazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ben olsam yine fen okurdum :)
/>
/>Ama e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesinin avantaj├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ da ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u ki kolejlere gidebilirsin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok kaliteli kolejler var. Ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ži bizim zaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda yan bran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  mat b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ fenin yan bran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u an ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey yok. Yine de orada ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renebilece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey var. Genelde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci merkezli bu y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zden kendini geli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tirebilirsin istersen. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stemezsen de ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylee bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? da ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žebilirsin tak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmadan. :) Nerede olursan ol bu b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle :)
/>
/>Yine de tekrar ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nv okusam san├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yine fen bilg ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i  isterdim ve yine sakaryada okurdum. ;)

/>

/>
/>biyoloji dersken ben B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░YOLOJ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?RETMENL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░NDEN BHSED├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░YORUM...MARMARA N├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░VERS├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░TES├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░YOLOJ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ETMENL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░NDEN.....................=)

ăevrimdř■ř caudiliso

• BLair
  • **
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žift anadal muhabbeti var m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ =)

ăevrimdř■ř caudiliso

• BLair
  • **
merak =)ta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?aek├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kr ediyorum bilgiler i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin son olarak y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek lisans olay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndanda bahset seni azaat ediyorum tuba abla=)

ăevrimdř■ř caudiliso

• BLair
  • **
eywallah=))))))├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok dil ne ingilizcemi alaamnca m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒?

ăevrimdř■ř caudiliso

• BLair
  • **
k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ben ad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âlem e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er olursa istanbulan gelcem sakaryaya ama ben daha 18 olamad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m:(kpssye girebilirmiyim bilmiorum
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocuk ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmmenlik yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒o pttde memurluk mu yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒o:S:S
« Son DŘzenleme: Temmuz 22, 2009, 09:54:16 ÍS G÷nderen: melekk »

ăevrimdř■ř S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz ve Kalem

• **
  • Ţleti: 65
  • Site puanř: 12
  • S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žar ancak kalemle yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lan baki kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r!
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ncelikle aram├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?geldiniz...
/>
/>
Abla deme yaa ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ff :)
/>
/>Est. problem de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il. Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek lisans olay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ pek ara├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rmam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ orada sordu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umuz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yesi de pek bilgi vermedi. Ama hocam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n biri demi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ti ki :"B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m olmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin fizik, kimya, biyoloji alan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rmazlar. Onun yerine ikinci ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nvyi okuyun daha iyi. Ama e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim bilimlerinde yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒labiliyor."
/>
/>Genelde torpil var diyorlar ama puan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksekse  ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok zor alm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bizim ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nv. Dil istiyor y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zde 10, Ales y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zde 50, ve ortalaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n da y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zde 40├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor... Okumak rahat diyorlar. Yine de soru├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?turursun :)
/>
/>Bu arada T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že yapabilen biriysen ALES'ten az bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mayla ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok rahat 80in ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝st├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n. Eskiden bir kitap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p da di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?erini veriyorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ikisini birden veriyorlarm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že de problemin yoksa 80 de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il 90 yapars├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n. :)

/>

/>Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi Fen Bilimleri Enstit├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin size bu konu hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilgi vereyim (:
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitelerin Fen-Edebiyat Fak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ltesi Biyoloji b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ bitiren ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renciler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝niversitemiz ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žer├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževesinde Biyoloji ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zerine y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek lisans yapabilmektedir. E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?erki Biyoloji ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini bitirir iseniz o zaman da ilk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim fen bilgisi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i alan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek lisans yapman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒za olanak tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nmaktad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r.Enstit├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n   Biyoloji  ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zerine verdi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek lisans hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilgi almak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin http://www.fbe.sakarya.edu.tr/dl_biyoloji.htm ve     ilk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim fen bilgisi ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmenli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek lisans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zerine ayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilgi almak i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin http://www.fbe.sakarya.edu.tr/dl_ilkogretim.htm bu adreslere bakman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âneririm.
/>
/>Torpil olay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gelince y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek lisans esnas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey kesinlikle kabul edilemez. Toplanan Enstit├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ Kurulu dil puan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zde 10u, alesin y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zde 50sini ve ortalaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n da y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zde 40├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ alaraka hesaplad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan sonra di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er adaylar ile birlikte bir s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ralamaya giriyorsunuz. Bu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ralama sonucunda belli puan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?an adaylar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z enstit├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ze kabul edilmektedir. Bu puan s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ralas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda da hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žbir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekilde torpil olmayarak kontenjana g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âre ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?renci al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nmaktad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r..
/>

ăevrimdř■ř ayan

• Sanmaki Sadece Dert Sende Var.. Sendeki Derdi Nimet Sayanlarda Var.
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 1492
  • Site puanř: 52
  • Her Hakk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m Sakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬«™
i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬želim g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zelle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?elim  tih.
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ini bilmeyen, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rk as├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k kini bilmez.. Soyunu sopunu bilmeyen, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n gelir haddini bilmez..

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments