G÷nderen Konu: hayat d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nceleri...  (Okunma sayřsř 997 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

psasetuba

• Ziyaretši
Otuz be├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ime bast├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žen hafta...
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lk yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bitti: Hayat: 1 - Ben: 0!..
/>Ama belliydi b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle olaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒…
/>Nicedir ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ belirtiler:
/>Yolda ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocuklar "Amca ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u topu at├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒versene" diye seslendiklerinde ku├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kulanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ilkin…
/>Sonra sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mdaki beyaz teller tescilledi yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yolun ufukta g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝,
/>Bakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m; lise foto├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?raflar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m sararm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒f arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?.
/>E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? dost sohbetlerinde sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ve ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocuk konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ulur olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, seyahat ve a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k yerine...
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âk gibi g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rlemeye al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zik setimin ses d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mesini k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sar olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?um, i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žimdeki u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žurtman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ipini ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekercesine...
/>Bizim zaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda diye ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?layan nutuklar atmaya ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m mezuniyet t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârenlerinde,
/>-Hayret daha d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il miydi benimkisi?-
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒llar y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ dudak b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m "├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mden sonra hayat" masallar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na kulak kabartmaya ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m gizliden gizliye...
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ple ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im Haziranlara s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rt ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ževirmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im…
/>Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?am├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n orta sahas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na girmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im, irkilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im...
/>Ruhumun ikizleri yine ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žeki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tiriyorlar kollar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mdan;
/>Biri, "Daha ne g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n ki" diyor y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde papatyalarla, “As├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor hayat!... Bundan sonras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ rahat! "
/>Lakin "Buydu g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in" diye efkarlan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âteki... ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░kinci yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žer h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zla, ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rs├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n zamanla”...
/>Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ gen├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž olanlar 35'e uzak durduklar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sanarak "Sahi oldu mu o kadar? Hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âstermiyorsun" tesellisindeler.
/>35'le ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žoktan tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olanlarsa "Hayata ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? geldin" pankartlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla kar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lamadalar...
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lk yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sadece bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nmaym├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? me├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er: As├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l ikinci yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒da anla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? tad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n... kavgan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n... a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n...
/>Bense ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n... devre aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žolar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nday├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m.
/>Son d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemde kim bilir ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž kez eski an├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yaral├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ele ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žirdim, belle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imin derinliklerinde?..
/>Kim bilir ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž kez kendime yakaland├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, kendimden ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žarken?..
/>Ve sustum vicdan sorgular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda...
/>Aksisedamla bile dertle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?medim. Me├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er ne yaman ser├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝venmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? hayat? Bazen yediveren g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lleri gibi bereketli...
/>Sanki hayat de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il, K├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârfez Krizi m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝barek: Bir koyup, be├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsun...
/>Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor, seviyor ve seviliyorsun... Bazense k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ktan k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor ortal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p kal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorsun...
/>Oysa -herkes bilmezden gelse de- skoru belli oyunun:
/>30'larda dedeni ve nineni kaybediyorsun, 40'larda anneni ve baban├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒... Ve 70'lerde kendini...
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi devre aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, yolun yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...
/>Bug├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne dek ancak tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k hayatla... Ben ona kendimi tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, O bana kendini...
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝me madalya gibi dizdim hatalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...
/>Zaferlerim onlar benim, olgunlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umun yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ta├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...
/>Ve derin bir yara gibi saklad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...
/>Asans├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒karken yukar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ân├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝p bakmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bile a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...
/>D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânmesin diye ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m...
/>Ben istikballe arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m...
/>Ne var ki her ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m...
/>Hayat da yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m, sevdalar da...
/>Daha diyeti ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âdenmedi sevin├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlerin...
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░hanetlerin hesab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sorulmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...
/>Naz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m'├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n dedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i gibi, "Kopard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m portakal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ dal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan ama, kabu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u soyulmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sevdalara doyulmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒..."
/>"Doydum diyen g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmedim ki ben zaten..."
/>Lakin gel de zamana anlat bunu...
/>Sahi nedir bu tela├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, bu kin? Sanki ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ye can yeti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tireceksin...
/>Bakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m ikinci yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒da... ve hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ceza sahas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n...
/>Doldurdum bir kara kutuya 35 y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n hesab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>Ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar, sanc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lar bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekmecede, sevdalar di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?erinde...
/>Bir yerde h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nler ve korkular, bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝stte sevin├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žler ve zaferler...
/>Kat kat, dizi dizi dizdim kullan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? takvimlerimi,
/>Sab├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rla kapatt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m kutuyu, sevgiyle m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝h├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rledim a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░lk yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žom o benim: Yang├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ilk kurtar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lacak... Kazada ilk a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lacak...
/>Yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mlar tam oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?unda kara kutuyu a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p bakanlar te├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?his koyacaklar halime...
/>"├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ok mutlu olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?, fazla y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksekten u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? zavall├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒" diyecekler
/>Ya da,
/>"Sebepsiz al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?... Bile bile vurmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? kendini da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lara!.."
/>Fakat kara kutu ancak bir k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒sm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyecek hikayenin...
/>Kalan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ benimle gelecek...
/>Da├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n yama├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na savuraca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m en mahrem hatalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...
/>Reyhanlar saklayacak s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...
/>Skoru bir tek Ege'nin sular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilecek...
/>Denize kavu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?abilirse e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žimdeki nehir...
/>HAYAT: 0 - BEN: 1
/>
/>(al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒)

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments