G÷nderen Konu: Hadi, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mse...  (Okunma sayřsř 971 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř mike_c

• ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žǿκکε√d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬şκ طę ∂ط├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ş
  • Site Admin
  • Ţleti: 8544
  • Site puanř: 1091
  • Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ be ko├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žum kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • FakŘlte: Ţktisadi ve Ţdari Bilimler FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun

/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor olabilir.
/>Ama, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mse...
/>G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mse ve aynaya bak; ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ hissetti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in peri├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?anl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir de kendi y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nde g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olmak, sana ne kazand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒racak?
/>
/>Aynalar; senin ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âsterdi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âsterecek sana!
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? var ama, biliyorsun; g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âkteki g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? gibi...
/>Peki ya arada r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ór ve f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nalar, bulutlar, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekler, ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?murlar varsa?
/>Ortal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rken, kopup savrulurken, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒slan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r ve donarken ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žimenlerin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zerinde uzan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒p, kumlarda g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lenen kimse g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝?
/>Sana do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ru ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?emsiye tutuyorsa insanlar; aradaki kasvet i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žindir... Aradaki bulutlar i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žindir, dolu ve ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mur i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žindir...
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi sen; aynaya bak...
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žindeki g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr; ve g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mse!..
/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinden gelmese bile g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âsterdi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in, al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k haline gelmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mseme bile olsa; ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žek bir somurtu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tan, ka├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tan iyidir...
/>..insanlardan sana do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ru ve senden insanlara do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ru!
/>
/>Bilmedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyeceksin bana, yapmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l yapt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒racaks├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n bana, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ini nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âstereceksin bana?...
/>Aynaya iyi bak...
/>Aynada ne g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yorsun?
/>Bana senin g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârmekten memnun olaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n surat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âster...
/>Bana senin i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itmekten mutlu olaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mleleri duyur, bana senin okumaktan haz alaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n mesajlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânder, bana senin hissetmekten ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nut olaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ hissettir...
/>Ayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒kken ayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlatabilirsin...
/>
/>Kahrolas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ kinler, dikenler gibi insanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žinde ama! De├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il mi?
/>Timsah g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?leri de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il kastetti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝msemeler... ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ek ayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?il bahsetti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k!
/>Sen, i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žindeki s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒cakl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k ile bak kendi y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne. Bana g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âsterece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânce...
/>Sen... Beni...
/>Ayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nland├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža ayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nlatabilirsin. (:

/>
/>
/>
/>Muammer Erkul
/>21 Ocak 2011 Cuma

/>
/>

/>Benim hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž soran├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nce olmasa, yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na gelsem, kuca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na yatsam, kendimi falan kollamadan, g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzlerimi kapasam, bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...Tek bir defa b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri, b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n maskeleri kenara b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒raksam, kendimi savunmadan, nas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam, neysem, ne kadarsam o i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te, k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒vr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lsam yan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na, tek bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n...

ăevrimdř■ř J*BRAVO

• ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzel mesaj yasak
  • **
  • Ţleti: 32
  • Site puanř: 0
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi sen; aynaya bak...
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žindeki g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr; ve g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mse!..  gayet kolaym├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?...:)

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝msemeli insan
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ zaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n di├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lerini k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ken f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsat ele k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žocuk gibi
/>y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?inin t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝yle oyuna kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒...
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi sen; aynaya bak...
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žindeki g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ne├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr; ve g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mse!..
  :├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?irink├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z:

/>
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nsanlar i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin EN G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ZEL HED├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░YE , hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žbir masrafa ihtiya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âstermeyen tatl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bir G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?L├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?MSEY├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░R...

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments