G÷nderen Konu: G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla Yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Bir Mektup  (Okunma sayřsř 1811 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř Esed-├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝l Esved

• UZLET
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 868
  • Site puanř: 444
  • Piyonluktan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ahl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a... Bir Garip Hikaye...
G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla Yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Bir Mektup
/>
/>Anne! Ne olur duy beni…Uzat ellerini Dokun bana.
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░htiyac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m var ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?u an sana A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lamak istiyorum dizlerinde kana kana Neden tan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒tmad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n ki dinimi bana?
/>Neden a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim ben rasulullah’a ?
Anne duy feryad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Ac├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlar durmadan i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žimde kanayan yaram├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>Ey Ana! Kabrimde yapa yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n beni,M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nker ve Nekir sormad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bile derdimi. Bana cehennemde yer haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rlam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n anne...Hat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor musun bal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m derdin d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyadayken bana Sinekler u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?urdu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zerimde de ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rmazd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n Ho├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?una bile giderdi bu durum. Sinekler diyorum anne bana mahrem olan erkekler ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒plak gezerdim; Gen├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žsin g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zelsin gez k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m hayat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a derdin. ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi bana d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyadayken giydirmedi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in elbiselerin yerine Ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ler giydiriyorlar anne...Biliyor musun anne ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ler i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žindeyim Gen├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zelli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imi ne bi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žim ziyan etmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ne k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ harcam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m bir bilebilsen Kurtarabilir misin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi beni Geceleri ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ksa ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mda beklerdin Az├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k fazla ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ksa ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im oturup benimle a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n Me├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?er o ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ler buzdan bir par├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žaym├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žek ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? burada anne. Ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žek ate├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bu ebedi yerde! Yine aln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma bezler koyabilir misin anne koyabilir misin? D├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyada d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âkt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝z g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ neymi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ki? As├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi oturup da a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?la anne! Derdimize a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?la ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žilemize a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?la bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žirdi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imiz g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nlerimize a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?laA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?la anne yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zca ALLAH i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?la… yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zca Allah i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin…├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žabala bo├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? durma anne ama yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zca ahiret i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?la yaln├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zca ahiret i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žabala…Tek ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žek ve ebedi olan da bu anne ! Ey ana t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kendim ana Dertler ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mda Neden ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retmedin ki dinimi bana Neden a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim ben Rasulullah’a?
UZLET [ Uzlet-i G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬óh ] [ Uzlet-i G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zin ] [ Uzlet-i Ni├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?in ] [ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░ltizam-├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ S├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝kut ]
/>
/>

ăevrimdř■ř mihmandar

• Ţleti: 1743
  • Site puanř: 214
"Neden a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k de├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ilim ben Rasulullah’a? "
/> kendimize arada bir sormam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z gereken bi soru,
/>yunus, bizim YUNUS, sen s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle,
/>            Ne zaman anarsam seni karar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m kalmaz Allah'├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
/>            senden gayr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n kimseler silmez Allah'├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m!...
/>               
/>            sensin ismi "B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ók├?┬?├?┬?├?┬?├?┬«" olan, sensin dillerde okunan
/>            senin a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na dokunan; kendini bilmez Allah'├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
/>           
/>          ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k Yunus seni ister... lutfeyle cemalin g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âster
/>          Cem├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ólin g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âren ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ó├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒klar ebed├?┬?├?┬?├?┬?├?┬« ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âlmez Allah'├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m....
/>

ăevrimdř■ř sEcrEt

• secret_girl
  • Ţleti: 1998
  • Site puanř: 135
  • nothings gonna change my love for u...
offfffffff  :'( ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel bi yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒... dilerim bizim dilimizden bu c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mlelr d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝lmez..Allah hepimizi dinini bilenlerden ve ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ayanlardan eylesin.. t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
It'StHaT YoU dOn'T KnOw AbOuT

ăevrimdř■ř mortakal89

• ...MerCaN...
  • Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 38
  • Site puanř: 5
  • oyunun en g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel yerinde zil ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žalard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ya..├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyleyim..
yaz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒  okurken akl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ma; dursun ali erzincanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n 'ben b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyle olmamal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m' ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iir geldi..
/>Allah bu s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âzleri s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyletmesin.. payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ol..
Bu a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?k imk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬óns├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ža m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ sevmek b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel oldu?
/>                   Yoksa sevmek g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zeldi de beni imk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬óns├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ buldu?
/>
/>Bir umut vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, bir yanak ald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒; Sonra gitti ve kalbim a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, ard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan bakakald├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments