Gönderen Konu: Geri dönelim dedik.... :)  (Okunma sayısı 688 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı s_tuba

• Katılan Üye
  • Site puanı: 14
  • Kil vehet fi nasibu!!!
  • Fakülte: Eğitim Fakültesi
  • Kayıt Dönemi: Mezun
Geri dönelim dedik.... :)
« : Ekim 28, 2012, 09:05:04 ÖS »
Merhabalar....
/>
/>Ben sitenin eski üyelerindenim. Muhtemelen beni hatırlayan birkaç kişi  kalmıştır. :) Sitenin yaldızlı dönemlerinde kalmıştım en son... Sonra gitmem gerekti. Kendi aklımca tabii.. Ama ayrılırken bir mod a : "Geleceğim tekrardan." demiştim.
/>
/>Bir çok şey eksildi bu sürede, kendi içimde. Şimdilik sadece selam verebilirim. Eskisi gibi değilim pek. Yani bu siteden ayrıldıktan sonra geçen birkaç yıl içinde benden kalanlar iş görür mü bilemem ama...
/>
/>Geliverdik işte :)
/>
/>s_tuba, sailorclown ;)

Çevrimdışı ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 45
  • Fakülte: Sakarya Meslek Yüksekokulu
  • Kayıt Dönemi: 2006
Ynt: Geri dönelim dedik.... :)
« Yanıtla #1 : Ekim 28, 2012, 09:33:50 ÖS »
Hoşgeldin aramıza ben hatırlar gibiyimde sen beni bilirmisin birşey diyemicem :D :D
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

Çevrimdışı mike_c

• çǿκکε√díκ طę ∂طí
  • Site Admin
  • Site puanı: 1091
  • Yürü be koçum kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • Fakülte: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
« Yanıtla #2 : Ekim 28, 2012, 09:34:21 ÖS »
Ve aleyküm selam. Hoş geldin. (:
/>
/>Ama pek kimsecikler kalmadı buralarda. (:
« Son Düzenleme: Ekim 28, 2012, 09:59:04 ÖS Gönderen: mike_c »

/>
/>

/>Benim hiç soranım yok ama sevenim var. Olur olmaz dalarım düşüncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce düşünce olmasa, yanına gelsem, kucağına yatsam, kendimi falan kollamadan, gözlerimi kapasam, bir gün...Tek bir defa bütün maskeleri, bütün maskeleri kenara bıraksam, kendimi savunmadan, nasılsam, neysem, ne kadarsam o işte, kıvrılsam yanına, tek bir gün...

Çevrimdışı s_tuba

• Katılan Üye
  • Site puanı: 14
  • Kil vehet fi nasibu!!!
  • Fakülte: Eğitim Fakültesi
« Yanıtla #3 : Ekim 28, 2012, 09:39:12 ÖS »
Hoş bulduk. Sorun değil. Hatta bu yokluğun bir kısmı sayesinde daha bir rahat geldim. Neyse girmeyeyim o konuya :)
/>
/>ejderman, hatırlıyorum seni de tabii ki :) Ben ayrılmadan önce sitedeydin. Hala burada olduğunu görmek güzel...
/>
/>Dönme niyetiyle gitmiştim, döndüm. Tanıdık insanlar değil de aradığım... İşte eğer site yeni gelenlerle de eski tadında olsaydı güzel olurdu. Ama sanırım face, tweet gelince, forumlar biraz geride kaldı. Neyse muhabbete çevirmeyeyim. Kuralları hatırlıyorum. :) Karşılama için teşekkürler... :)

Çevrimdışı ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 45
  • Fakülte: Sakarya Meslek Yüksekokulu
  • Kayıt Dönemi: 2006
« Yanıtla #4 : Ekim 28, 2012, 09:47:19 ÖS »
tmm ozaman genel sohbete gel atısalım :D :D
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

Seo4Smf Tagleri: geri dönelim dedik 

Facebook Comments