G÷nderen Konu: G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nay: T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rkiye├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rnek Olacak  (Okunma sayřsř 882 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Yetkilisi
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim Kurulu (Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K) ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yesi Prof. Dr. Durmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nay, 3+1 e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim modelinin T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rkiye├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârnek olaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledi.
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksek ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?retim Kurulu (Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K) ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yesi Prof. Dr. Durmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nay mesleki e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itimin nitelikli eleman yeti├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tirilmesinde ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemli bir fonksiyonun oldu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?una dikkat ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekerek 3+1 e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim modelinin T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rkiye├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârnek olaca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âyledi.
/>
/>Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?K Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝tme Kurulu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yesi Prof. Dr. Durmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nde kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ma toplant├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda 3+1 E├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim Modeli ile ilgili brifing verildi. SA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Meslek Y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksekokullar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Koordinat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ ve Sakarya MYO M├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ Do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž. Dr. Mehmet Sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k taraf├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ndan verilen brifingte Rekt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr Prof. Dr. Muzaffer Elmas da haz├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r bulundu. SA├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Meslek y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksekokullar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?latt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ 3 d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânem okullarda, bir d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânem i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?letmelerde e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itim projesiyle ilgili bilgiler veren Do├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž. Dr. Sar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversite-i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyas├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ omuz omuza├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? slogan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?latt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z projemize ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehrimizin sanayi, i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?letme, kurum ve kurulu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lardan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemli destekler g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝k. Hedefimiz mesleki e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itimde ihtiya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž duyulan nitelikli elemanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ topluma kazand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rmakt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eklinde konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tu.
/>
/>Brifingi dikkatle izleyen Prof. Dr. G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nay, projenin mesleki e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itimi etkinle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tirece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine vurgu yaparak ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rkiye├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?de mesleki e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itimin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânemi gittik├?┬?├?┬?├?┬?├?┬že artmaktad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?3+1 Sosyo-Ekonomik Geli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im Projesi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?yle ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rencilerimiz akademik e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itimlerini al├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rken kendi alanlar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yla ilgili sekt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârlerde de e├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?itimlerini peki├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tirerek daha nitelikli bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ekilde mezun olma f├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rsat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yakalam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? olacaklard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r. T├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rkiye├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?deki t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m meslek y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ksekokullar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ârnek olabilecek bu projeden ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ât├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?niversitesi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ni kutluyorum.├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? diye konu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tu.
/>
/>30/01/2012 ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? Haber Merkezi
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř ejderman

• €jderMan
  • GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 2044
  • Site puanř: 45
  • FakŘlte: Sakarya Meslek YŘksekokulu
  • Kayřt D÷nemi: 2006
bu uygulama 2008 y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda yap├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda yalan olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?tu bizim devre arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ 1.5 ayda bitirmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?lrdi okulu geriye kalan b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n zamanlarda i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lcak denilmi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ti ama proje olmam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ :D
€jderMan
/>
/>-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>SENSIZLIGI BUZLARA YAZDIM; GUNESTE ERISIN DIYE. HASRETI SAHILE YAZDIM; DALGALAR GOTURSUN DIYE. ADINI KALBIME YAZDIM; BIRLIKTE GOMULSUN DIYE...  :)
/>---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
/>
/>
€jderMan

ăevrimdř■ř cotanaklar--28

• Bazen d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nyan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n en zor mesle├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?idir. Kendi duygular├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na terc├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝man olmak...
  • B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝m Yetkilisi
  • Ţleti: 1689
  • Site puanř: 42
  • FakŘlte: Teknik E­itim FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: Mezun
in├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?allah ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi olur
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žօէռĸlﻪг

ăevrimdř■ř yesillim_34

• Akademik Birimler Moderat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
  • Ţleti: 3272
  • Site puanř: 196
  • Live Together, Die Alone
    • http://celikseren.blogspot.com/
  • FakŘlte: Ţ■letme FakŘltesi
  • Kayřt D÷nemi: 2007
bizim zaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zda olsayd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ da bizde ke├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ke faydalanabilseydik, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok iyi tecr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝be olurdu, ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ey kazand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒.
/>faydalanacaklar i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žin g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel bi uygulama olacak.
Gece ve bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âylesine yak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yorlard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ki birbirlerine
/>Ne gece bu ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehirden,ne ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir geceden ge├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žiyordu
/>Yedi tepeli ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ehir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zg├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nd├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝
/>Bir o kadar yorgun
/>Mevsim sonbahard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒, sessizdi, so├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uktu
/>Kimseler bilmiyordu
/>Herkes derin bir uykuya dalm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?t├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
/>├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░stanbul a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yordu...
/>
/>http://celikseren.blogspot.com/

Seo4Smf Tagleri: olacak gŘnay tŘrkiyeye ÷rnek 

Facebook Comments