Gnderen Konu: Forumda Saygıdeğer Biri Olmak Için 13 Altın Kural !  (Okunma says 68799 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd Pasiflora

• GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 1975
  • Site puan: 213
  • BaYaN YaNL???????±????????
1-) Bilgisayar başındayım, istediğimi yapabilirim diye düşünmeyin. İnsanlara saygılı olun. En azından gerçek hayatta olabildiğiniz kadar.
/>
/>2-) Küfür etmeyin. Küfür edenleri uyarın. Forum hariç istediğiniz yerde istediğiniz kadar küfür edebilirsiniz. Ama burası ortak kullanılan bir alan.
/>
/>3-) Boş paylaşım yapmayın.
/>
/>4-) Noktalama işaretlerine dikkat edin. Anlaşılan cümleler kurun.
/>
/>5-)ılan başlıklara boş mesajlar atmayın. Atılan boş mesajlar sadece mesaj sayınızı yükseltir kalitenizi belli etmez.
/>
/>6-) İnsanlarla polemiğe girmeyin. Tartışmayın demiyoruz tabii ki tartışacaksınız. Forum bunun için vardır. Tartışma kavgaya dönüştüğü anda yöneticilere başvurun.
/>
/>7-) İnsanların fikirlerine saygı duyun. Size karşı yapılan eleştrilere kulak asın.
/>
/> 8-)Unutmayalım ki forumun en saygı değer kullanıcıları insanlara en çok yardım eden, en güzel paylaşımları yapan kişilerdir. Bu tip kişileri kendinize örnek alın. (Ve kesınlıkle yapılan emeğe saygı duyun ki sizinkine de saygı duysunlar. )
/>
/>9-) Forumda belli bir seviyeye ulaştığınızışünüp diğer insanlarıçük düşürmeye çalışmayın. O kişi ne kadar acemi olsa da,  siz de o yollardan mutlaka geçtiniz.
/>
/>10-) İnsanları yaşlarına göre , rep gücüne göre , mesaj sayına göre ve cinsiyetlerine muamele yapmayın.
/>
/>11-) Forum İçerisinde yönetime yardımcı olmak onlarda bizim gibi insan bazı detayları gözden kaçırabilirler . Onlara yardımcı olmmak Üye nin görevlerinden biridir .
/>
/>12-) Mesaj yazacağımız her konuyu tamamen okuyarak , konunun ağırlığına göre mesaj yazmalı ya da smiley eklemeliyiz . Unutmayalım ki bize komik gelen bir konu başkasını üzebilir. O yüzden konuyu tam okuyup tam yorumlayıp tam emin olup ona göre bir şeyler yapacağız.
/>
/>13-) Forumun yürümesi için konulan kurallara uyun. Bu tip etik kuralları aklınızdan hiç bir zaman çıkarmayın. Bu kurallar forumdaki her kuraldan önce gelir.
/>
/>
/>
/>
« Son Dzenleme: ubat 16, 2011, 10:26:23 S Gnderen: mike_c »

/>
/>T????????RK'????????M DEMEN???????°N ZOR, M????????SL????????MANIM DEMEN???????°N ???????°MKANSIZ OLDU????????U B???????°R ????????LKEDE, ???????°NADINA M????????SL????????MAN ???????°NADINA T????????RK'????????M!!!

evrimd SummerWinter

• leti: 4041
  • Site puan: 294
  • Kayt Dnemi: 2014
k???????±sacas???????± bana benzemeyin arkada????????lar..te????????ekk???????¼rler payla???????????????±m i???????§in..
Yorgunum art???????±k. Kabu????????umun k???????±r???????±lmas???????±n???????± bekliyorum.

evrimd k???????±LPa???????§ino

• My Name ???????°s KIL
  • Kat???????±lan ????????ye
  • leti: 194
  • Site puan: 17
  • S.B.A.I
g???????¼zel bir payla???????????????±m ve g???????¼zel noktalara de????????inilmi???????? ellerine sa????????l???????±k...
HerYErin Bir k???????±La ???????°htiyaci Vard???????±r Buran???????±n k???????±L???????± da Ben oLcam :D :D

evrimd Zakk Wylde

• World Of Trouble
  • leti: 7294
  • Site puan: 464
  • TroubleMakerzZ
insanlar ne kadar e????????lenmeye gelsede yerini bilmek gerekir (:

evrimd Shambala34

• leti: 14488
  • Site puan: 1635
    • Shambala Ne Demek?
"GencSau Hakk???????±nda" adl???????± b???????¶l???????¼me ta???????????????±yorum ve sabitliyorum...
/>
/>M???????¼kemmel bir payla???????????????±m olmu????????. Hele ki bu g???????¼nlerde. (:

/>
/>
/>
/>

evrimd bahar

• leti: 2023
  • Site puan: 282
evet olduk???????§a yararl???????± bir payla???????????????±m olmu????????.. bende her ne kadar bazen s???????±n???????±rlar???????± zorlasam da elimden geldi????????ince uyuyorum.. pasiflora d???????¼???????????????¼ncen ve payla???????????????±m???????±n i???????§in te????????ekk???????¼rler..

evrimd mike_c

• ???????§ǿκکε√d???????­κ طę ∂ط???????­
  • Site Admin
  • leti: 8544
  • Site puan: 1091
  • Y???????¼r???????¼ be ko???????§um kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • Faklte: ktisadi ve dari Bilimler Fakltesi
  • Kayt Dnemi: Mezun
g???????¼zel bir payla???????????????±m olmu???????? ;)
/>
/>bunlar???????± baz???????± arkada????????lar???????±m???????±z???????±n iyice okuyup anlamas???????± laz???????±m ::)

/>
/>

/>Benim hi???????§ soran???????±m yok ama sevenim var. Olur olmaz dalar???????±m d???????¼???????????????¼ncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce d???????¼???????????????¼nce olmasa, yan???????±na gelsem, kuca???????????????±na yatsam, kendimi falan kollamadan, g???????¶zlerimi kapasam, bir g???????¼n...Tek bir defa b???????¼t???????¼n maskeleri, b???????¼t???????¼n maskeleri kenara b???????±raksam, kendimi savunmadan, nas???????±lsam, neysem, ne kadarsam o i????????te, k???????±vr???????±lsam yan???????±na, tek bir g???????¼n...

evrimd COMMANDOS

• IloveUnS
  • leti: 2000
  • Site puan: 170
  • IloveUnS
    • IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS
Pasiflora m???????¼kemmel bir konu ger???????§ekten m???????¼kemmel.. lakin benim i???????§in art???????±k bir ???????¶nemi yok. Sayg???????± duyulsa ne olur, duyulmasa ne olur.. Ama ger???????§ekten ???????§ok g???????¼zel bir konu.. tebrik ederim. art???????± atamad???????±m 72 saat dedi :/ Bu bana at???????±lan bir top san???????±r???????±m..
« Son Dzenleme: Haziran 10, 2008, 07:30:36 S Gnderen: COMMANDOS »
IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS

Anksiyete

• Ziyareti
Olduk???????§a g???????¼zel bir ba????????l???????±k olmu????????. Bir topi???????§ vard???????± orda isko???????§ ???????¼yeleri s???????±n???????±fland???????±r???????±yordu sanki onun devam???????±ym???????±???????? gibime geldi. Birbirlerini ???????§ok g???????¼zel tamamlam???????±????????lar.
/>Tebrikler pasiflora

evrimd aRmagedoR

• ' ...youR heRo..!!
  • Emektar ????????ye
  • *
  • leti: 5124
  • Site puan: 204
  • ' pRagmatizm...!!
???????§ok g???????¼sEL
' ....Bazen, daha sa????????Lam in????????aa etmek i???????§in ???????¶nce y???????±kmak geRekiR...!!!
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
' ... s???????¶n???????¼p gitmek isteyen ya????????ama ????????aRap veRin.. ve ???????§???????¼R???????¼y???????¼p gitmek isteyen bedeni ????????aRapLa y???????±kay???????±n.. biR kefen veRin bana asma yapRakLaR???????±ndan..sonRa da beni biR bah???????§eye sessizce g???????¶m???????¼n...

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments