Gönderen Konu: Forumda Saygıdeğer Biri Olmak Için 13 Altın Kural !  (Okunma sayısı 67181 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Pasiflora

• GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 213
  • BaYaN YaNLıŞ
Forumda Saygıdeğer Biri Olmak Için 13 Altın Kural !
« : Haziran 08, 2008, 02:54:19 ÖS »
1-) Bilgisayar başındayım, istediğimi yapabilirim diye düşünmeyin. İnsanlara saygılı olun. En azından gerçek hayatta olabildiğiniz kadar.
/>
/>2-) Küfür etmeyin. Küfür edenleri uyarın. Forum hariç istediğiniz yerde istediğiniz kadar küfür edebilirsiniz. Ama burası ortak kullanılan bir alan.
/>
/>3-) Boş paylaşım yapmayın.
/>
/>4-) Noktalama işaretlerine dikkat edin. Anlaşılan cümleler kurun.
/>
/>5-)ılan başlıklara boş mesajlar atmayın. Atılan boş mesajlar sadece mesaj sayınızı yükseltir kalitenizi belli etmez.
/>
/>6-) İnsanlarla polemiğe girmeyin. Tartışmayın demiyoruz tabii ki tartışacaksınız. Forum bunun için vardır. Tartışma kavgaya dönüştüğü anda yöneticilere başvurun.
/>
/>7-) İnsanların fikirlerine saygı duyun. Size karşı yapılan eleştrilere kulak asın.
/>
/> 8-)Unutmayalım ki forumun en saygı değer kullanıcıları insanlara en çok yardım eden, en güzel paylaşımları yapan kişilerdir. Bu tip kişileri kendinize örnek alın. (Ve kesınlıkle yapılan emeğe saygı duyun ki sizinkine de saygı duysunlar. )
/>
/>9-) Forumda belli bir seviyeye ulaştığınızışünüp diğer insanlarıçük düşürmeye çalışmayın. O kişi ne kadar acemi olsa da,  siz de o yollardan mutlaka geçtiniz.
/>
/>10-) İnsanları yaşlarına göre , rep gücüne göre , mesaj sayına göre ve cinsiyetlerine muamele yapmayın.
/>
/>11-) Forum İçerisinde yönetime yardımcı olmak onlarda bizim gibi insan bazı detayları gözden kaçırabilirler . Onlara yardımcı olmmak Üye nin görevlerinden biridir .
/>
/>12-) Mesaj yazacağımız her konuyu tamamen okuyarak , konunun ağırlığına göre mesaj yazmalı ya da smiley eklemeliyiz . Unutmayalım ki bize komik gelen bir konu başkasını üzebilir. O yüzden konuyu tam okuyup tam yorumlayıp tam emin olup ona göre bir şeyler yapacağız.
/>
/>13-) Forumun yürümesi için konulan kurallara uyun. Bu tip etik kuralları aklınızdan hiç bir zaman çıkarmayın. Bu kurallar forumdaki her kuraldan önce gelir.
/>
/>
/>
/>
« Son Düzenleme: Şubat 16, 2011, 10:26:23 ÖS Gönderen: mike_c »

/>
/>TÜRK'ÜM DEMENİN ZOR, MÜSLÜMANIM DEMENİN İMKANSIZ OLDUĞU BİR ÜLKEDE, İNADINA MÜSLÜMAN İNADINA TÜRK'ÜM!!!

Çevrimdışı SummerWinter

• GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 294
  • Kayıt Dönemi: 2014
Ynt: Forumda Saygıdeğer Biri Olmak Için 13 Altın Kural !
« Yanıtla #1 : Haziran 08, 2008, 02:55:36 ÖS »
kısacası bana benzemeyin arkadaşlar..teşekkürler paylaşım için..
Yorgunum artık. Kabuğumun kırılmasını bekliyorum.

Çevrimdışı kıLPaçino

• My Name İs KIL
  • Katılan Üye
  • Site puanı: 17
  • S.B.A.I
« Yanıtla #2 : Haziran 08, 2008, 02:56:51 ÖS »
güzel bir paylaşım ve güzel noktalara değinilmiş ellerine sağlık...
HerYErin Bir kıLa İhtiyaci Vardır Buranın kıLı da Ben oLcam :D :D

Çevrimdışı Zakk Wylde

• World Of Trouble
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 464
  • TroubleMakerzZ
« Yanıtla #3 : Haziran 08, 2008, 02:57:55 ÖS »
insanlar ne kadar eğlenmeye gelsede yerini bilmek gerekir (:

Çevrimdışı Shambala34

• GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 1636
    • Shambala Ne Demek?
« Yanıtla #4 : Haziran 08, 2008, 03:09:04 ÖS »
"GencSau Hakkında" adlı bölüme taşıyorum ve sabitliyorum...
/>
/>Mükemmel bir paylaşım olmuş. Hele ki bu günlerde. (:

/>
/>
/>
/>

Çevrimdışı bahar

• GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 282
« Yanıtla #5 : Haziran 08, 2008, 03:16:14 ÖS »
evet oldukça yararlı bir paylaşım olmuş.. bende her ne kadar bazen sınırları zorlasam da elimden geldiğince uyuyorum.. pasiflora düşüncen ve paylaşımın için teşekkürler..

Çevrimdışı mike_c

• çǿκکε√díκ طę ∂طí
  • Site Admin
  • Site puanı: 1091
  • Yürü be koçum kim tutar!
    • ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ Siyah-Beyaz ﱢﱢﱟﱞﱡ۩ﱡﱞﱟﱢ
  • Fakülte: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
  • Kayıt Dönemi: Mezun
« Yanıtla #6 : Haziran 08, 2008, 03:29:53 ÖS »
güzel bir paylaşım olmuş ;)
/>
/>bunları bazı arkadaşlarımızın iyice okuyup anlaması lazım ::)

/>
/>

/>Benim hiç soranım yok ama sevenim var. Olur olmaz dalarım düşüncelerden bir evim var.
/>
/>

/>Kafamda binlerce düşünce olmasa, yanına gelsem, kucağına yatsam, kendimi falan kollamadan, gözlerimi kapasam, bir gün...Tek bir defa bütün maskeleri, bütün maskeleri kenara bıraksam, kendimi savunmadan, nasılsam, neysem, ne kadarsam o işte, kıvrılsam yanına, tek bir gün...

Çevrimdışı COMMANDOS

• IloveUnS
  • GencSau Demirbaşı
  • Site puanı: 170
  • IloveUnS
    • IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS
« Yanıtla #7 : Haziran 10, 2008, 03:24:57 ÖÖ »
Pasiflora mükemmel bir konu gerçekten mükemmel.. lakin benim için artık bir önemi yok. Saygı duyulsa ne olur, duyulmasa ne olur.. Ama gerçekten çok güzel bir konu.. tebrik ederim. artı atamadım 72 saat dedi :/ Bu bana atılan bir top sanırım..
« Son Düzenleme: Haziran 10, 2008, 07:30:36 ÖS Gönderen: COMMANDOS »
IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS IloveUnS

Anksiyete

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Haziran 10, 2008, 08:57:19 ÖÖ »
Oldukça güzel bir başlık olmuş. Bir topiç vardı orda iskoç üyeleri sınıflandırıyordu sanki onun devamıymış gibime geldi. Birbirlerini çok güzel tamamlamışlar.
/>Tebrikler pasiflora

Çevrimdışı aRmagedoR

• ' ...youR heRo..!!
  • Emektar Üye
  • *
  • Site puanı: 204
  • ' pRagmatizm...!!
« Yanıtla #9 : Temmuz 07, 2008, 09:30:05 ÖÖ »
çok güsEL
' ....Bazen, daha sağLam inşaa etmek için önce yıkmak geRekiR...!!!
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
' ... sönüp gitmek isteyen yaşama şaRap veRin.. ve çüRüyüp gitmek isteyen bedeni şaRapLa yıkayın.. biR kefen veRin bana asma yapRakLaRından..sonRa da beni biR bahçeye sessizce gömün...

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments