Gnderen Konu: Forumda Saygıdeğer Biri Olmak Için 13 Altın Kural !  (Okunma says 68298 defa)

0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.

evrimd sinemcan

• Bak???????±nan ????????ye
  • **
  • leti: 45
  • Site puan: 0
???????§ok g???????¼zel bir payla???????????????±m olmu????????. umar???????±m herkes dikkat eder:D

evrimd meyilma54

• KATI SAKARYA-SPOR'LU
  • GencSau Demirba???????????????±
  • leti: 1307
  • Site puan: 15
  • Yakar Ge???????§erim
  • Faklte: Teknik Eitim Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2002
umar???????±m baz???????± arkada????????lar g???????¶z atarlar, yazan arkada????????a da te????????ekk???????¼r etmek laz???????±m :alk???????±????????: :alk???????±????????:

evrimd sau_3

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 17
umar???????±m baz???????± arkada????????lar g???????¶z atarlar, yazan arkada????????a da te????????ekk???????¼r etmek laz???????±m :alk???????±????????: :alk???????±????????:
/>
bencede  :alk???????±????????:

evrimd aliserver

• **
  • leti: 33
g???????¼zel payla???????????????±m :)

evrimd papatyaa

• PAPATYA
  • leti: 929
  • Site puan: 127
  • Gebedir her s???????¼kut bir y???????¼kseli????????e
pasiflora ???????§ok g???????¼zel ve yerinde bir payla???????????????±m olmu????????,ellerine sa????????l???????±k. (;
/>
/>alk???????±????????! (;

/>
/>

evrimd desantos

• leti: 2642
  • Site puan: 72
  • Hudut Subay???????±
  • Faklte: Mhendislik Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2005
O sayd???????±???????????????±n maddeleri uygulayan d???????¼nyal???????±lara "insan" diyoruz. Bu devirde de insan bulmak giderek zorla???????????????±yor. G???????¼zel bir payla???????????????±m  :????????irin

/>
/>8) Lieutenant 8)

evrimd alt???????±nlale.

• **
  • leti: 68
  • Site puan: 8
G???????¼zel kurallar herkes uysa d???????¼zen bozulmaz diye d???????¼???????????????¼n???????¼yorum. . .
Kazananlar yapt???????±klar???????± i????????i seyredip keyif almaya zaman ay???????±r???????±rlar. ???????????????¼nk???????¼ da???????????????±n zirvesinden bakt???????±klar???????± manzaray???????± o kadar heyecan verici yapan???????±n da???????????????±n y???????¼ksekli????????i oldu????????unu bilirler.

evrimd G???????°RDAP

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 2
sizlere kat???????±l???????±yorum arkada????????lar ben yeni ???????¼ye oldum ve ilk ???????¶nce alt???????±n kurallar???????± okuma gereg???????± duydum k???????± bende sayg???????± ve sevg???????± cerceves???????±nde paylasmak ???????±ster???????±m baz???????± seyler???????±

evrimd brkyuk

• Tanr???????± Misafiri
  • *
  • leti: 16
guzel paylasim saygi sevgi icerisinde olmali bazi seyler ama ne kadar olur bilmem ;D

evrimd meyilma54

• KATI SAKARYA-SPOR'LU
  • leti: 1307
  • Site puan: 15
  • Yakar Ge???????§erim
  • Faklte: Teknik Eitim Fakltesi
  • Kayt Dnemi: 2002
G???????¼zel kurallar herkes uysa d???????¼zen bozulmaz diye d???????¼???????????????¼n???????¼yorum. . .
/>

/>Evet kurallar sade ve basit toplu ya????????am kural???????± gibi bir ????????ey asl???????±nda, Ancak herkes uyarsa D???????¼zeni kurmak zor olur, G???????¼n???????¼m???????¼zde uyar???????±lmay???????± seven uyar???????±l???????±nca kendine ???????§eki-d???????¼zen veren ???????§ok insan var.

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments