G÷nderen Konu: Fenerbahçeliler Kulübü  (Okunma sayřsř 15528 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř salt_35

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 11
  • Site puanř: 0
bende fanatik bir fenerbah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬želi olarak bu kul├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝be kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmak istiorum npmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m

ăevrimdř■ř fenelon

• Bak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nan ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ye
  • **
  • Ţleti: 49
bende fanatik bir fenerbah├?┬?├?┬?├?┬?├?┬želi olarak bu kul├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝be kat├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmak istiorum npmal├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
/>
stand vard├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?te kafeteryada..ama bu hafta da orda olacak m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilmiyorum..yar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n haberdar ederim seni..

ăevrimdř■ř Burak├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zo

• Rock'n Roll*
  • *
  • Ţleti: 4
  • Rock'n Roll
Selam herkese.  Ben Gaziantep GFB ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?kan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zo.  Sakarya ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝ni.  Ali fuatcebesoy myo yu kazand├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m 2 g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žerisinde gelece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im.  ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?nifeb var m├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ bilmiyorum ama ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ayet varsa kimle g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ece├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?im galatasaray ma├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ yakla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor ?
*├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zo . .  *├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zo . .  *├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zo . .  *├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zo . .  *├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zo . .  *├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zo . .  *├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zo . .  *├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?zo . .

ăevrimdř■ř fap

• *
  • Ţleti: 1
Kul├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n sorumlusu y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âneticisi vs kim?

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments