G÷nderen Konu: Evet Art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k Kabulleniyorum Sensizli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i (resimlerle)  (Okunma sayřsř 1401 defa)

0 ▄ye ve 1 Ziyaretši konuyu incelemekte.

ăevrimdř■ř RE├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░S

• GencSau Demirba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒
  • Ţleti: 934
  • Site puanř: 158
seninle beraberiz gibi hala hala beraber ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒slan├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yormu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uz gibi..
/>
/>
/>
/>yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z bir a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž gibiyim u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žurumun kenar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda..
/>
/>
/>
/>yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒z bir a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž gibiyim u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žurumun kenar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda..
/>
/>
/>
/>k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âk├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝nden budanm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bir a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž gibi hi├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž bir ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eyi kalmam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? yok olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? bir a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž
/>
/>
/>
/>g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Ânl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝mdeki, son dalda k├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒lmadan gel...
/>terketme beni yanl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒zl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?a...

/>
/>
/>
/>son yaprak d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?meden
/>
/>
/>
/>bir g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n cam├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na bir yaprak d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?erse yada r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zgar├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n u├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ultusu duyarsan bilki o benim
/>ve sana geldim..
/>senelerce bekledim sen gelmedin ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?imdi ben geldim..

/>
/>
/>
/>evet art├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k kabulleniyorum sensizli├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?i ve gidiyorum arkama bakmadan etrafta bir sessizlik ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mur ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒yor oturdu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?umuz
/>bank sislerin aras├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nda kayboluyor..

/>
/>

/>
/>

ăevrimdř■ř ked!!!!

• ~Depresif Polyana ~
  • Ţleti: 865
  • Site puanř: 175
  • d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mLeR!n dE├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?!L ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ž├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?z├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?mLeRn !nSaNI :)
├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žok g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel bi payla├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m emegine sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k..

/>
!!!...├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░mKaNsIzLa ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░mKaN DaHiLinDe oLaN├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n aRaS├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒NDaKi FaRK ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░nSaN├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n KaRaRL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒L├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒K DeReCeS├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░diR...!!!

gfblielif

• Ziyaretši
g├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝zel olmu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬? ger├?┬?├?┬?├?┬?├?┬žekten
/>
/>eline sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k

ăevrimdř■ř OsSLeM

• Harbi GencSau lu
  • Ţleti: 472
  • Site puanř: 47
  • B├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rak kad├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒n olay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m
d├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Âkt├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝rm├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?s├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝n yine  =))) eller├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ne sagl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k

ăevrimdř■ř __su__

• Tanr├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ Misafiri
  • *
  • Ţleti: 10
  • Site puanř: 1
y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝regine,akl├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na,emegine,zaman├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒na sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k arkada├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒m :)

/>
/>

/>
/>

/>
/>

ăevrimdř■ř sEcrEt

• secret_girl
  • Ţleti: 1998
  • Site puanř: 135
  • nothings gonna change my love for u...
b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?c├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mmmmmmmmmmm..y├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝re├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?ine sa├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?l├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒k cnm benm...bide ben ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rensem onsuzlu├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?uu..ah bide ben ├?┬?├?┬?├?┬?├?┬Â├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?rensem :'(
It'StHaT YoU dOn'T KnOw AbOuT

ăevrimdř■ř LaV├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░Nyaaa

• AkL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒N├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒N ALMAD├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ ALeMLeRe AkM├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒YoRuM;KaFaN├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒N BaSM├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒Ca├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?I GeR├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?eKLeRi Ya├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒YoRuM_
  • Ţleti: 1467
  • Site puanř: 102
  • LaV├?┬?├?┬?├?┬?├?┬░Nyaaa
heps├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ b├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒rb├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒r├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒nden gusell valla bay├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ld├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒mm __

/>BeNiM Ne G├?┬?├?┬?├?┬?├?┬ÂNL├?┬?├?┬?├?┬?├?┬╝M,Ne De KaLBiM
/>i├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?iNe Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Ka Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Ka A├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?KLaR├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒,Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Ka Ba├?┬?├?┬?├?┬?├?┬?Ka SeWDaLaR├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒ MiSaFiR eTMeZ!
/>BiR HaKK├?┬?├?┬?├?┬?├?┬▒M WaR oDa ALLAH kerim :)

Seo4Smf Tagleri:

Facebook Comments